Skocz do zawartości

Recenzja książki: AFTER: "Płomień pod moją skórą" [cz.1]


pyńka

Rekomendowane odpowiedzi

pre_1455893425__reckapynia6.png

 
 
 

pre_1455991787__1.jpg

 

Cykl: After (tom 1)
Autor: Anna Todd
Wydawnictwo: Znak
Data wydania: 26 stycznia 2015

Kategoria: literatura młodzieżowa


  Coś o autorce: 

 

  pre_1455994051__1.png 

 

Swoją debiutancką powieść opublikowała na Wattpad.

Zainteresowanie przerosło wszelkie jej oczekiwania!
Anna ma doskonały kontakt z czytelnikami za pomocą Instagrama i Twittera, gdzie udostępnia zdjęcia, filmy, piosenki stworzone też przez czytelników.

Kiedy nie pisze uwielbia czytać, a jej

ulubioną książką jest "Pięćdziesiąt

twarzy Greya."

Sławę przyniosła jej bijąca rekordy popularności seria powieści dla młodzieży pod tytułem "After". Prywatnie Todd angażuje się w działalność organizacji FREE2LUV walczącej z zastraszaniem wśród młodzieży. Wraz z mężem mieszka w Teksasie.

źródło opisu: http://lubimyczytac....06068/anna-todd

 

 

 

pre_1455996096__3.png

Opis:

Największy fenomen książkowy tego roku! Powieść, która doczekała się miliarda odsłon w serwisie Wattpad
Życie Tessy można podzielić na to, co zdarzyło się przed poznaniem Hardina i na to, co zdarzyło się później.
Kiedy Tessa zaczyna studia, jej życie wydaje się idealnie poukładane: chce spełnić marzenia o pracy w wydawnictwie i jak najszybciej połączyć się z ukochanym Noah, który czeka na nią w rodzinnym mieście.
Ale spotkanie Hardina, który wydaje się być jej całkowitym przeciwieństwem, wywróci jej życie do góry nogami. Hardin jest arogancki, zbuntowany i w niczym nie przypomina troskliwego Noah. Ale to on budzi w Tessie uczucia, jakich dotąd nie zaznała.
 
źródło: http://lubimyczytac....-pod-moja-skora

 

 
 
 

pre_1455997665__tumblr_static_35vxbbk2lo

 

 

 

Kilka słów ode mnie: 

Czytając wspomnianą przeze mnie wcześniej książkę natykamy się na "typowe romansidło".

Jako osoba, która książki uwielbia mogę śmiało powiedzieć i zapewnić, że akurat ten cykl czyta się bardzo szybko.

Autorka rozpoczyna historię młodej Tessy, dla której nauka od zawsze jest priorytetem. Dziewczyna chce dostać się do wymarzonego college'u, a gdy już tam trafia..? W akademiku jej współlokatorką okazuje się być zupełnie różniąca się od niej dosłownie wszystkim, Steph. Poznając dziewczynę pierwszego dnia, Tessa od razu ma okazję zobaczyć przyjaciół jej nowej towarzyszki. Wśród nich znajduje się również Hardin. Hardin...od momentu, kiedy pojawił się przed oczami dziewczyny zawrócił jej w głowie. Dzięki niemu mogła poznać "prawdziwą" siebie i otworzyć się na przygody. Nie wspomniałam jednak o jednej drobnostce..Tessa ma chłopaka. Czy będzie w stanie zostawić osobę, która dbała o nią od zawsze dla wytatuowanego chuligana?...Przekonajcie się sami!

Jest to pierwsza część cyklu "After". Przyznam, że jestem w trakcie kończenia drugiej części i z niecierpliwością czekam, aż w moje dłonie dostaną się dwie kolejne. Seria bardzo przypadła mi do gustu. Czy z racji tego, że dosyć dawno nie czytałam podobnych książek do tej? Nie wiem....Niektórzy porównują ją do "50-ciu twarzy Greya". Osobiście ani nie czytałam tej książki, ani nie oglądałam filmu, więc nie jestem w stanie porównać ich obu. Jeżeli jednak ktoś z Was miał okazję już wcześniej poznać to słynne dzieło to zachęcam, do zagłębienia się również w ukazanej przeze mnie historii.

Zachęcam do przeczytania!

 

 

 

Serdeczne podziękowania dla za wykonanie napisu! :)

Edytowane przez Pynia
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna recenzja i kolejna książka, którą chce przeczytać, a nie mam wgl czasu. :(

Zachęciłaś mnie bardzo, bo lubię "typowe romansidła" :D

Dziękuję kochana, bo dzięki Tobie mam 3 książki do przeczytania w wakacje. Iloma recenzjami jeszcze zachęcisz mnie na kolejne ? :D

++

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 3 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności