Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanie na Admina: Hero


hero000

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Hero
2. Imię: Bartek
3. Wiek: 18
4. Znajomość AMX (1-10): 9,5
5. Sprawny i działający mikrofon: Nawet 2  :)
6. Składka (tak/nie): Oczywiście że.... Tak  :D
7. Link do swojego GameTracker'a**:  http://www.gametrack...3.177.87:27051/
8. Parę słów o sobie **: Jak dobrze pamiętam wszyscy dobrze z tego serwera mnie znają i nie muszę chyba się przedstawiać. Pochodzę z małej miejscowości w województwie Lubelskim. Bardzo lubię grać na JailBreakach, i najlepiej się gra tutaj na Cs-Classic. Dlaczego ? Hmmm no bo np. Jest z kim grać na prawdę fajni ludzie i miła atmosfera jest tutaj. Pewnie Zyguś odrzucisz ale ja się nie poddam i tym razem obiecuję że nabiję godzin ile się da... Pozdrawiam serdercznie: DJ Hero. Piszę po tych 10 dniach i mam nadzieję że teraz mnie Zyguś przyjmie. 
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Lubię pomagać ludziom, czasami na serwer wchodzą tzw. nieogary... i trzeba im też w jakiś sposób pomóc. Chcę po prostu pomagać i pilnować porządek, tak jak chyba każdy admin  :)
10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: rok temu sprzedałem więc. Nie
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Na tygodniu: to tak z 6/7 godzin w weekendy troche mniej tak 2/3

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze to zazwyczaj tak po 16:00 a weekendy od samego rana i wbijam też wieczorami.
13. Staż w Counter-Strike 1.6: 5/6 lat
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Na to pytanie chyba nie muszę udzielać odpowiedzi ale... Tak byłem adminem i właśnie na serwerze JB Cs-Classic.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności