Skocz do zawartości

Radeon pytanie :P


malcio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam jedno pytanie poniewaz gnębi mnie ono a nie wiem sam jak to rozwiązać :D Dlaczego jak mam karte AMD RADEON 7770 1 GB to gdy wchodze w "Aktualizuj sterownik"to tam mi pisze "Karty Graficzne < AMD 7700 Series, mam zainstalowaną 7770 a w sterownikach pokazuje ze jest 7700  o co chodzi ? :D pobrac od nowa sterowniki czy co ? :P btw jak zrobić czarne paski w cs go?(black barrs) przeszukałem na yt i google poradniki jak się robi w AMD,ale goście mają inne menu niż ja :/ nie wiem jak to zrobic
 

Edytowane przez Bez Spiny Luzno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jest to karta graficzna z serii 7700, ja np. mam radeona r9 270 i jest ona z serii Radeon R9 200 http://prntscr.com/abj284

co do Black Barrs to nwm, napisz jaką rozdziałke ma twój monitor i na jaką chcesz zmienić w csie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa tak to działa dzięki :D no na pulpicie mam 1600x1200 moj monitor ma 24" i w csie chciałbym 800x600 żeby było :D bo na takim duzym monitorze ciezko sie gra na takiej malej rozdziałce :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko teraz pytanie jest takie :D jak zrobic BLACK BARS?te czarne paski co mają zawodowcy ( 

) nie wiem jak to ustawic :D pomoze ktos ? :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omega ja mam RADEONA i nie mam w ogole takich ustawien w mojej karcie,poza tym jak klikam nazwa monitora w "ustawieniach monitora" to mam napisane RODZAJOWY MONITOR PNP  nie mam nazwy nie wiem o co chodzi xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Brak aktywności.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności