Skocz do zawartości

Wywiad z FunnyPuma - wielokrotnym adminem csc


Rias Gremory

Rekomendowane odpowiedzi

pre_1461697225__funny.png

 

 

[R]Witajcie drodzy czytelnicy! Mam zaszczyt przeprowadzić już drugi wywiad dla CSC, a moim dzisiejszym gościem jest były admin DR 1.6, CoD 201lvl i 350lvl - FunnyPuma. Cześć Pumacz! Długo się zbierałem po ostatnim wywiadzie, ale przyszedł i czas na Ciebie! Powiedz nam na początek jak ci na imię, ile to już liczysz sobie wiosen i gdzie mieszkasz?

[FP]Witam Cię Rias. Na imię mam Przemek, w tym roku będę już sobie liczyć 16 wiosen. Mieszka w małej miejscowości w Podlaskiem.

[R]Pod laskiem? Hehe.. 16 lat, to znaczy, że przed tobą ważny wybór - mianowicie szkoła średnia. Zastanawiałeś się już, gdzie pójdziesz po ukończeniu gimnazjum?

[FP]Śmieszny żart naprawdę XD. Jeśli chodzi o szkołę średnią to się w dalszym ciągu zastanawiam, gdzie ostatecznie pójdę. Głównie myślę nad technikum.

[R]Sam niedawno musiałem coś wybrać i wiem, że to nie takie proste. Jako, iż nie wybrałeś jeszcze żadnej szkoły, nasuwa mi się pytanie: "Co chciałbyś robić w przyszłości?". Masz jakąś wizję co to tego?

[FP]Hmm... Coś zaczynam o tym myśleć, ale też trzeba coś wybrać. Mam parę pomysłów, co bym mógł robić w przyszłości, ale tak jak ze szkołą. Nad tym też muszę się porządnie zastanowić, żeby w życiu praca, jaką będę wykonywał dawała mi jak największą satysfakcję i nie chodzi już o dochody, tylko ogólnie.

[R]Podoba mi się takie podejście! Satysfakcja najważniejsza! Wiele osób kieruje się zarobkiem, a i tak kończy w Biedronie. Twoja postawa jest zdecydowanie warta pochwały. Zostawmy już temat szkoły i pracy. Opowiedz nam coś o swoim miejscu zamieszkania. Znajduje się w województwie podlaskim, ale jaką nosi nazwę? Są w nim jakieś ciekawe miejsca do zwiedzenia, do spotkań towarzyskich?

[FP]Jak jak już wspomniałem mieszkam w małej miejscowości Kolno. Co tu dużo opowiadać? Małe miasto, cóż nie ma za bardzo czego zwiedzać. Jeśli chodzi o spotkania towarzyskie to zawsze można coś wymyślić do roboty. Nie tak dawno został wybudowany Skate Park, przy gimnazjum do którego chodzę, więc jak ktoś lubi się spotkać i pojeździć, np na desce to myślę, że jak najbardziej się zalicza do spotkań towarzyskich. I co ja Ci tu jeszcze powiem? To co można robić, w każdym mieście to nie będę już o tym pisać.

[R]Miasto jak każde inne i po problemie heheh. Jak już wspomniałeś o skateparku - lubisz jakiś sport? Może właśnie deskorolka czy rower?

[FP]Sport owszem lubię. Na rowerze też lubię jeździć, ale głównie to razem z kolegami lubię ćwiczyć na siłowni. Jest to miejsce, do którego lubię przyjść po ciężkim dniu w szkole. Już trochę ćwiczę i zamierzam ćwiczyć jak na dłużej, chciałbym kiedyś wyglądać, jak ci kulturyści i mam nadzieję, że jak już mi stuknie 18 lat to już będę jakoś wyglądać

[R]O proszę! Kulturystyka ciekawa sprawa, ale trzeba dużej wytrwałości. Życzę Ci powodzenia! Powiedz nam teraz, jak się zaczęła Twoja przygoda z Cs-Classic? Jak trafiłeś na nasze serwery i co sprawiło, że podjąłeś się adminowania na kilku z nich?

[FP]Otóż tak szczerze to o Cs-Classic.pl wiedziałem już zanim tu trafiłem XD. W końcu został zaproszony przez mojego kolegę na serwer DR 1.6. Spodobała mi się gra na nim, więc postanowiłem zostać na sieci i serwerze . Natomiast do adminowania to mnie skłoniła mnie atmosfera na serwerach oraz normalka - chęć banowania graczy łamiących regulamin xD. To tak się to zaczęło. Gram na sieci od lipca 2014 i gram do dzisiaj.

[R]Jak już poruszyłeś kwestię atmosfery, co sądzisz o niej teraz? Wielu użytkowników uważa, że takowa się pogorszyła. Grasz już u nas kawał czasu więc możesz porównać to co jest teraz, do tego co pamiętasz.

[FP]Hmm... Otóż poniekąd też tak uważam. Kiedyś jakiekolwiek spiny w administracji nie miały w ogóle miejsca. A teraz co na forum zauważyłem to admin na admina skargi pisze, czitują i jeszcze może by coś się znalazło jak by bardziej pomyśleć. Głównie to ja mam na myśli spiny w administracji, chociaż pomiędzy graczami takowe też się zdarzają.

[R]Zostawmy już to i rozluźnijmy trochę tematykę. Co lubisz jeść? Wolisz porządne domowe obiady czy raczej szybkie żarcie na mieście? Jaka jest Twoja ulubiona potrawa?

[FP]A Ty nawet podczas wywiadu o jedzeniu XDD. Wracając do tematu. Głównie lubię domowe obiady, chociaż nie zawsze mogę coś ciepłego zjeść. Czasami jak chyba każdy, się wyjdzie do baru na jakiegoś kebaba, pizze czy coś xD. Jeśli chodzi o ulubioną potrawę to takowej nie posiadam.

[R]No stary, jedzenie to ważny i zdecydowanie najlepszy temat do rozmów! Haha! A co nam powiesz o filmach? Oglądasz czasem jakieś? Masz swoje ulubione gatunki?

[FP]Co do filmów, to czasem się coś  obejrzy. Jeśli chodzi o moje ulubione gatunki to myślę, że to jakieś przygodowe, sensacyjne, w których jest jakaś akcja czy coś xD, to przykuwa w nich moją uwagę.    

[R]Nie ma to jak dobry film akcji. Właśnie wpadłem na pomysł takiej małej zabawy. Zadam Ci kilka krótkich pytań, a ty możesz odpowiedzieć tylko tak lub nie. Wchodzisz w to?

[FP]Chętnie.

[R]No i świetnie, zaczynamy!

                      [R]Umiesz polizać swój łokieć?

                      [FP]Nie.

                      [R]Czy spróbowałeś to zrobić, gdy zadałem te pytanie?

                      [FP]Nie.

                      [R]Lubisz masło?

                      [FP]Nie.

                      [R]Masz jakieś zwierzaki?

                      [FP]Nie.

                      [R]Chciałbyś jakieś mieć?

                      [FP]Tak.

[R]W ten oto szybki i jakże przemyślany sposób, dowiedzieliśmy się aż 5 arcyciekawych rzeczy o Przemku. Koniec zabawy, wróćmy do normalnych pytań. Na forum, nie masz aktualnie żadnej posady. Masz zamiar kandydować na jakieś stanowisko, albo wrócić na któreś?

[FP]Owszem. Planuję w najbliższym czasie wrócić na admina Cod 201. Chciałbym także być w UBT, ale czy to wyjdzie, się zobaczy.

[R]To życzę Ci powodzenia! Zbliżamy się już do końca naszego wywiadu. Zadam ci jeszcze takie pytanie: który, ze wszystkich serwerów, na jakich pełniłeś funkcje admina, wspominasz najlepiej?

[FP]Hmm... Wydaje mi się, że to będą stare dobre czasy na DR. Jednakże Cod 201 też dobrze wspominam

[R]I tym miłym akcentem zakończymy nasz wywiad. Cieszę się, że w końcu udało nam się go przeprowadzić. Oddaję Ci teraz ostatnie słowa, możesz tam kogoś pozdrowić etc.. Dzięki raz jeszcze za poświęcony czas i powodzenia! 3maj się!

[FP]Otóż pozdrawiam -_-, Queen, James0v'a, Zygusia, Chińczyka, Pumassa, TTJ, Esme, V0rdena, Harda, Omege, Tymbarka, Punię, Umciaka, Marinę no i Ciebie Rias. A na koniec powiem: lubię frytki. Ja również dziękuje i życzę Ci powodzenia! Na razie!
 

Wywiad z FunnyPuma^^ przeprowadził Rias

Pozdrawiam Marek

Edytowane przez Ariel :3
  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za pozdrowienia!! :)

Marek Ty to jestes swir hah sie usmialem nie no swietny wywiad jest duzo nowosci :D

Co do silki to ryz! kurczak! woda i to duzo wody!

Ciezko trzymac diete ale pozniej to juz sie robi fajne wiec jak sie wkrecisz to pozniej juz masz tylko z gorki i lada chwila 100 podniesiesz :P powodzenia i pozdrawiam rowniez

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałam wywiad raz jeszcze iii..świetnie się spisałeś, Rias! :D

Fajny, luźniejszy moment, który został wprowadzony w części wywiadu - coś nowego! :D

A Ciebie Funny kiedyś za tą "Punię" uduszę! :D

Dzięki za pozdrowienia, podobało mi się! :P

Edytowane przez Pynia
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no wywiad MIAZGA I DEMOLKA ! Luzna, lekka i przyjemna rozmowa z odrobina zartu :D

Fajnie sie czyta, chce sie do tego wracac i czytac jeszcze raz, jeszcze raz i jeszcze raz :D. Swietna robota Rias i oby tak dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności