Jump to content
LINK DO NOWEJ STRONY ×

Aktywność Adminów - luty i marzec


Besi523

Recommended Posts

Witam, pod tym tematem każdy admin oraz strażnik są zobowiązani do podania swojego nicku oraz GameMe w celu sprawdzenia aktywności na serwerze.
 
 
 Wzór:

Nick:
GameMe:
Czy zgłaszałeś nieobecność (TAK/NIE):
W przypadku posiadania NB, link do tematu:

 
 
Osoby, które muszą się wpisać:
Admini:
@B!@ck
@GryTrean
@Matthew.

@P5YcHoOo
@Vroy
@WujoS
 
Strażnicy:
@Eno
@Ghostt
@JamaicaDrugs
@Kenny★ZeZ
@Mom's spaghetti
@Szajbus
 
 
Czekam do 16.03.16 (środa) Osoby które stracą rangę, a będą chciały ubiegać o jej przywrócenie ~ kontakt PW na forum.
 
 
Pozdrawiam, 

Link to comment
Share on other sites

Nick: GryTrean
GameMe: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/399328
Czy zgłaszałeś nieobecność (TAK/NIE): Nie
W przypadku posiadania NB, link do tematu:

 

Wiem, że aktywność bardzo słaba, nawet tragiczna ale miałem bardzo mało czasu. Mam mega ruch w szkole (dużo sprawdzianów itd) i nie miałem za bardzo czasu. Dodatkowo, nie miałem ochoty grać na JB (choć to już się zmieniło!).

Mam nadzieję, że nie zostanie mi zabrany za to admin.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Nick: Mom's spaghetti
GameMe: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/428776
Czy zgłaszałeś nieobecność (TAK/NIE): -----
W przypadku posiadania NB, link do tematu: 

 

Problem z aktywnością może być związany z nauką do egzaminów gimnazjalnych, postaram się poprawić.

 

Spaghetti

Link to comment
Share on other sites

Nick: P5YcHoOo
GameMe:http://classicffa.gameme.com/playerinfo/446800
Czy zgłaszałeś nieobecność (TAK/NIE):tak
W przypadku posiadania NB, link do tematu: http://forum.cs-classic.pl/topic/44738-nieobecno%C5%9B%C4%87/

 

Głównie wchodziłem na serwer, ale zdarzyło się kilka wieczorów, jak nie miałem czasu :)

Link to comment
Share on other sites

Nick:JamaicaDrugs

GameMe:http://classicffa.gameme.com/playerinfo/399064

Czy zgłaszałeś nieobecność (TAK/NIE):nie

W przypadku posiadania NB, link do tematu:

 

Przepraszam bardzo za moja aktywność w marcu , wynika to z powodu awarii komputera i nie miałem czasu grać , w ciagu kilku dni juz zacznę grać .

Edited by JamaicaDrugs
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy