Skocz do zawartości

Wywiad z The_GanjaMan_PL - kooperacja redaktorów i historia o dziku!


Rias Gremory

Rekomendowane odpowiedzi

pre_1461665729__ganjaman.png

 

[Redakcja]Witajcie drodzy czytelnicy! [Tymbark]Trochę mnie tu nie było.. mam nadzieję, że nie tęskniliście za bardzo! Jak widzicie, znowu powróciłam, a razem ze mną, kolejny użytkownik forum, który postanowił zapisać się na wywiad - The_GanjaMan_PL! Cześć! Standardowo na początek, powiedz nam kilka słów o sobie. Jak masz na imię, ile masz lat oraz skąd pochodzisz?

[GanjaMan]Witam, mam na imię Jakub, jestem 17-asto latkiem z Olsztyna.

[Redakcja]Miło Cię poznać Jakubie. Co możesz nam ciekawego opowiedzieć o miejscowości, którą zamieszkujesz?

[GanjaMan]Oczywiście, a więc tak: w moim ukochanym mieście nie ma zbyt wiele atrakcji, głównie przez zarząd miasta, ale jest parę ciekawych miejsc, które warto odwiedzić. Takowymi są: Galeria Warmińska, Zamek kapituły warmińskiej, centrum miasta, Aquasfera. W ubiegłym roku w grudniu, zostały otwarte 3 nowe linie tramwajowe.

[Redakcja][Tymbark]Widzę, że negatywnie oceniasz rządy w swoim mieście. Co wpłynęło na takie odczucia w stosunku do władz? Gdybyś mógł być na ich miejscu, co byś zmienił w swoim mieście?

[GanjaMan]Gdybym znajdował się na ich miejscu, zaczął bym od naprawiania dróg i zbudowania "obiecywanej" obwodnicy. Dlaczego? Dlatego, że nie miło się jedzie np. autobusem i tylko "ŁUP ŁUP ŁUP". A wszystko dla tego, że przez miasto jeżdżą samochody dostawcze. Zmieniłbym też zachowanie straży miejskiej lub policji. Miałem kilka takich sytuacji, że byłem z kolegami w parku centralnym i podchodzą policjanci i standardowo "dokumenty do kontroli" i przeszukanie. Trzy razy już sprawdzał mnie ten sam patrol, po prostu przestałem odwiedzać to miejsce, a jest ono nad Łyną. Reszta jest w miarę okej.

[Redakcja]Cóż, rutynowe kontrole to nic złego, chyba że masz coś do ukrycia. Powiedz nam, jak spędzasz swój wolny czas? Co robisz będąc ze znajomymi, a co robisz będąc sam?

[GanjaMan]Wolny czas poświęcam najczęściej na granie na serwerze JB 1.6. Będąc ze znajomymi zwykle się włóczymy po mieście, coś tam zawsze się poodwala: czasem kino, czasem jakiś wypad z kumplami na rybki lub ognisko. Sam raczej siedzę w domu, nadrabiam zaległości, lub robię różnego typu głupoty takie jak pisanie skryptów, tworzenie skinów do mc, ale najczęściej przeznaczam owy czas na JB 1.6.

[Redakcja]Kolejna osoba, która jeździ na ryby! Co Ci się najbardziej podoba w tego typu rozrywce? Jaki największy okaz udało Ci się wyłowić? Gdzie najczęściej wędkujecie? Masz wyrobią kartę wędkarską czy bardziej wolisz pod tym względem łamać zasady?

[GanjaMan]Najbardziej podoba mi się to czekanie na zdobycz. Wiadomo siedzi się, wpatruje się w spławik i nagle hyc, rybka. Największy okaz to był bodajże sum ponad 3 kg, ale głównie to dla sportu. Zwykle łowimy nad jeziorem Krzywym lub Długim tam mamy fajne miejsca gdzie jest cisza i można się relaksować. Ja wolę bardziej taką adrenalinę, zazwyczaj nie ma się czego obawiać, bo znajomy ma kartę i pozwolenie, ale miałem sytuacje, gdzie trzeba było uciekać w las.

[Redakcja]Czy wędkarstwo można zaliczyć do Twoich zainteresowań? Jeśli tak, to czy poza tym masz jeszcze jakieś?

[GanjaMan]Jak najbardziej, moim zainteresowaniem jest broń pneumatyczna, ASG, survival.

[Redakcja]Skąd takie zainteresowania? Robisz coś w ich kierunku? Szkoła? Jakieś szkolenia? Czy tylko lubisz oglądać o tym, bądź czytać?

[GanjaMan]Od zawsze fascynowała mnie wojna, gry wojenne, wojsko itd.. Byłem kilka razy na survivalowych szkoleniach, ale to mi nie wystarczało. Zaczynałem bawić się replikami ASG, w końcu przerzuciłem się na wiatrówki i tak zostało. Moim zdaniem nie ma nic lepszego na rozładowanie stresu dnia niż postrzelanie do tarczy. Lubię oglądać o tym filmy, ale raczej wolę pooglądać zdjęcia, krótkie filmiki w internecie (typowe vlogi). Ktoś zapyta czemu? A dlatego, że w tv nie do końca jest prawda, niby film survivalowy, a za kamerą cała ekipa ratunkowa..

[Redakcja][Tymbark]Intrygują mnie survivalowe szkolenia - jak one wyglądały?

[GanjaMan]Mniej więcej to sama teoria, ale zajęcia praktyczne też były, przykładowo noc w lesie. O teoretycznych zajęciach nie będę się rozpisywał, ponieważ to jest nudne i nie za dobrze to wspominam, ale za to uwielbiałem praktykę, mianowicie zadania w terenie. Często szliśmy w głąb lasu, dzieliliśmy się na grupy 2-os i mieliśmy zadanie do rana dojść do wyznaczonego punktu, kierując się wykorzystaną teorią (między innymi orientacją w terenie). Pierwsze co trzeba zrobić, to oczywiście ustalić gdzie jest północ. Pamiętam, że nikomu z nas nie udawało się dojść do punktu w tym samym dniu. Każdy z nas miał nadajnik GPS, w razie gdyby ktoś się nie pojawił, lub się zgubił. Podstawowe wyposażenie to było krzesiwo, nóż, raca, w razie wypadku jakby ktoś miał już dość. Nigdy się to nie kończyło tragicznie, ale nigdy nie zapomnę spotkania z lochą.

[Redakcja]"Spotkanie z lochą" zapowiada się dość ciekawie. Przytoczysz nam tą historię?

[GanjaMan]Locha, jak sama nazwa wskazuje - samica dzika. One zazwyczaj są bardzo agresywne. Ta historia nie jest z byt długa ale postaram się jak najwięcej rozpisać. To był mój pierwszy wypad praktyczny. Jeszcze nie wiedziałem jak się dokładnie zachowywać, dlatego dostałem do pary kumpla, starszego i bardziej doświadczonego. Szliśmy sobie spokojnie i zobaczyliśmy dzika. To była samica, bo była z młodymi - w tym wypadku są bardzo niebezpieczne. Zanim zdążyliśmy się ukryć dostrzegła nas. Mój tzw. partner uspokajał mnie i kazał siedzieć w miejscu i się nie ruszać, ale nie mogłem się opanować (nie życzę nikomu tego), Owa locha zaczęła podążać w naszym kierunku i spanikowałem,  zacząłem uciekać - i to był błąd, bo nie łatwo jest je zgubić. Wtem kolega zaczął krzyczeć do mnie abym się położył do najbliższego rowu jaki znajdę. W porę zdążyłem, inaczej doszło by do konfrontacji czego w takim przypadku trzeba unikać, bo to jest jak gra w rosyjską ruletkę. Przeleżałem w tym rowku dobre pół godziny i po dzikach nie było śladu To spotkanie na zawsze mi utkwiło w pamięci.

[Redakcja]Musisz następnym razem bardziej uważać! Masz jeszcze jakieś inne zainteresowania?

[GanjaMan]Po za tymi - miałem, ale to zainteresowanie wygasło wraz z moim przyjściem na CSC. Mianowicie byłem zainteresowany techniką minecrafta. Posiadałem nie 1 serwer, technicznie udoskonalony i niczego mu nie brakowało - oprócz graczy... Jak już pisałem bardzo lubię pisać skrypty do mc (nie chodzi tu o czity), konfigurować pluginy, pomagać technicznie rozwijać się serwerom. W tym momencie to jestem zainteresowany modem cs 1.6 "Jailbreak".

[Redakcja]Masz 17 lat, więc jesteś w pierwszej klasie technikum. Jaki profil wybrałeś, oraz co spowodowało taki, a nie inny wybór?

[GanjaMan]Nie zrozumieliśmy się. W tym roku kończę 18. Wybrałem profil samochodowy. Jestem w pierwszej klasie, a to dlatego, że nie zdałem w tamtym roku (frekwencja). Taki wybór spowodowała chęć pracy w MPK, mianowicie uwielbiam autobusy, lubię nimi jeździć i łatwiej będzie się do takiej pracy dostać.

[Redakcja]Oo coś nowego! Jazda autobusem to duże wyzwanie. Jak myślisz, zdanie prawa jazdy z kategorią na autobus jest trudne? Nie boisz się odpowiedzialności, która spadnie na Ciebie przy przewozie osób? Co najbardziej podoba Ci się w jeździe autobusem?

[GanjaMan]Zawsze lubiłem wyzwania. Szukałem informacji, jak wyglądają takie testy. Ponoć nie jest trudno zrobić samo prawko, ale przy składaniu podania do takiej roboty trzeba mieć wiele spełnionych testów psychologicznych. Trzeba się z tym oczywiście liczyć, że to nie jest fiat 126 p, tylko potężna machina załadowana ludźmi. Jestem w miarę możliwości odpowiedzialny i jestem świadomy konsekwencji czynów.

[Redakcja][Rias]Bez ryzyka nie ma zabawy. Wyzwania to zdecydowanie ważna część życia i dobrym jest  podejmowanie ich. [Redakcja]Trzymamy kciuki! Oby się Twój plan spełnił. Dowiedzieliśmy się już dużo o Twoich zainteresowaniach i o tym, co robisz w wolnym czasie. Przejdziemy teraz w nasze wspólne klimaty - CS i CSC. Powiedz nam Jakubie, jak długo już grasz w CS? Jak trafiłeś na naszą sieć? Co sądzisz o atmosferze na forum i serwerach?

[GanjaMan]W cs gram już 6 lat. Na CSC trafiłem głównie przez to, że chciałem sobie pograć w CS i musiałem pobrać instalkę i znalazłem tę z CSC. Wiadomo, że w zakładce "ulubione" są serwery z owej sieci. Atmosfera na serwerach jest nawet okej, ale jak jest admin, bo jak go nie ma to lecą obrazy, wulgaryzmy, i cheaty.. A tego nikt nie lubi. Na forum też jest raczej ok.

 

[Redakcja]Na którym z serwerów rozpoczęła się Twoja historia z siecią? Który z nich najbardziej lubisz i wspominasz?

[GanjaMan]Jak zacząłem grać to najpierw na CoD201 i tam było okej, ale po ostatnim resecie zrezygnowałem, nie ma co zbierać. Najbardziej lubię 2 serwery: DR 1.6 i JB 1.6. Gra na tych serwerach sprawia mi przyjemność, jest tam miła atmosfera, mam tam znajomych i ogólnie jest spoko.

[Redakcja][Rias]Jako iż byłeś adminem na paru serwerach, to nasuwa mi się pytanie: co sądzisz o administracji na tych dwóch serwerach? A co o administracji forum i innych serwerów?

[GanjaMan]Administracja forum jest w jak najlepszym porządku Na innych serwerach nie miałem zaszczytu jeszcze nikogo poznać, ale na dr jest nawet nawet, a Cod 201 już nie odwiedzam więc nawet nie wiem kto tam jest XD. Wiem jednak, jak jest na jb... Nie będę wymieniał nicków, ale paru nadużywa admina, wymądrza się, stara się być lepszym od innych.

[Redakcja]Gdzieś musi być gorzej, żeby gdzieś było lepiej - równowaga musi być zachowana xD. Ostatnie pytanie dotyczące CSC: będziesz się starał o jakąś rangę? Posada admina na kolejnym serwerze się szykuje?

[GanjaMan]Hmm mam zamiar wrócić na jaila, ale się waham, ponieważ nie wiem czy to będzie miało sens. Staram się także o range UBT.

[Redakcja]Zawsze możesz wrócić i zrobić tam porządek. Temat CSC odhaczony, przejdźmy do ostatniej części wywiadu. [Rias]Powiedz jakie potrawy lubisz najbardziej? Preferujesz fast foody, takie jak hamburger i kebab, czy może porządne obiady, jakie zrobi pani domu, czy jakie można zjeść w restauracji?

[GanjaMan]To zależy. Ja zjem wszystko co dobre, ale nie raz mam ochotę zjeść po domowemu. Za fast foodami nie przepadam - wiadomo tłuszcz.

[Redakcja][Tymbark]Zdziwiła mnie ta odpowiedz "wiadomo tłuszcz". Ćwiczysz coś?

[GanjaMan]Ćwiczyłem na siłowni, ale zrezygnowałem i ćwiczę na własną rękę. Gruby też nie za bardzo chcę być.

[Redakcja]Hahah, dobrze. Zadamy Ci jeszcze jedno pytanie i zakończymy nasz wywiad. Gdzie widzisz siebie za 10 lat?

[GanjaMan]Za 10 lat? Hmm.. No mam swoje marzenie, aby zostać tym kierowcą i będę do tego dążył. Ale może będzie czas, aby myśleć o jakiejś rodzinie. Wiadomo, tradycję trzeba kontynuować.

[Redakcja]Tradycja ważna rzecz. To byłoby na tyle! Dziękujemy za Twój czas Jakubie i życzymy powodzenia w osiąganiu swych celów! Ostatnie linijki pozostawiamy Tobie, abyś tam napisał co chcesz, do kogo chcesz etc. (wiesz jak to działa). 3maj się, cześć!

[GanjaMan]Również dziękuję za wspaniały wywiad. Pozdrawiam Redaktorów, którzy musieli się ze mną męczyć. Pozdrowienia kieruję też do ekipy DR i JB jak i do Esme i Zygusia. Narazie!

 

Wywiad przeprowadzili: #Brawa Dla Tej Pani i Rias

Edytowane przez Ariel :3
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pozdrowienia ^^

Wywiad ciekawy :x

 

~Ganja chyba ty do nas ^^

Edytowane przez Zyguś
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności