Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga The_GanjaMan_PL


HaXoR

Rekomendowane odpowiedzi

 
1.Twoj Nick: `HaXoR`;*
 
2.Kto zawinil? (Admin/Gracz): Admin
 
3.Nick admina/gracza ktory zawinil: Admin: The_GanjaMan_PL
 
4.IP/SID oskarzanego*:  Nie zdążyłem wziąść.
 
5.Data i godzina: 16.03.2016r. , 21:58:10
 
6.Dowody (demko/screeny/swiadkowie):
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cs-classic.pl
[AMXBans] Powod: 'Klocenie sie z adminem + spam'
[AMXBans] Dlugosc bana: '30 minut'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_2:0:877466789'
[AMXBans] Twoje IP: '37.248.86.137'
[AMXBans] =======================================
 
 
7.Opis sytuacji: Gramy sobie na JB, i nagle ktoś tam zabił Strażnika [CT], (byli w nim Makłowicz i The_GanjaMan_Pl) . Zabito Makłowicza. No więc gracz poszukiwany uciekł do GR'a , a GanjaMan przyszedł i każdego powybijał. Gdy wszyscy zginęli (prócz poszukiwanego) zaczął wszystkim graczom, którzy zginęli mówić dlaczego ich zabil; odpowiedź była: Bo była pozycja buntu a nikt nie wykonał. Ci gracze, których zabił (i ja) nie wiedzieli za co nas zabił, gdybyśmy wiedzieli, zrobilibyśmy tę ww. "Pozycję Buntu". Bana dostałem prawdopodobnie za to, że napisałem 2x "Za co?", "Nic nie mówiłeś o pozycji buntu"... Nie wiem, dlaczego to jest kłótnia ale okej.
 
 
*IP/SID oskarzonego otrzymujesz wpisujac w konsole amx_ip
 
Skarga napisana bez wzoru zostanie odrzucona, a autor otrzyma warna.
 
P.S: Według mnie taki "gracz" nie powinien dostawać miano "administratora".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem tym "Poszukiwanym" i pozwolę się wypowiedzieć. A więc jak zabiłem Makałowicza to Ganja uciekł do GR'a aby się uleczyć. Gdy wracał wyraźnie powiedział "cała mapa pozycja buntu". I jak was SŁUSZNIE wybił to dopiero przemieściłem się do GR'a. Skarga jak najbardziej niesłuszna. Radzę dobrze słuchać. A i nikt nie wykonywał polecenia bo być może byli pierwszy raz na serwerze i nie wiedzieli co to "Pozycja buntu" ale ty który uważa się za najmądrzejszego powinieneś wiedzieć co to znaczy. :) A ban jak najbardziej słuszny bo dostałeś ode mnie upomnienie słowne że masz nie spamić na u@ i czacie ale ty dalej swoje. Można sprawdzić logi serwera.

Edytowane przez Gang_Plebanii
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, tak jak powiedział gang, zawsze się kłócisz i kłamiesz, jak zrobisz coś źle to naginasz kłamstwa na potrzebę własnej prawdy. Uprzedzałem Cię, że jak nie przestaniesz się kłócić dostaniesz bana. Ty bdb wiesz co to pozycja buntu bo często tu grasz. Często jesteś ordynarny w stosunku do graczy jak i administracji. Jesteś typowym prowokatorem i szukasz okazji aby komuś zaszkodzić. Powybijał? 4 osoby które praktycznie wybiegły mi na twarz (w tym ty) to nie jest dużo osób. Przez całą mapę Ci się zbierało i w końcu dostałeś za swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<p>Automatycznie wygenerowana wiadomość.<br />Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.<br /><br />Twoja skarga nie została przyjęta!<br /><br />Pozdrawiamy<br />Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów </p>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności