Skocz do zawartości

Prosze o wyjasnienie


Damian? NL/PL

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialbym sie dowiedziec, dlaczego Ruda jestes sedzia we wlasnej sprawie: http://forum.cs-classic.pl/topic/45942-przyj%C4%99taskarga-zeus/#entry278177

Jak dla mnie to wlasnie zlamales regulamin. 

Nic do Ciebie nie mialem , ale uwazam ze wprowadzasz dziwna atmosfere . To nie jest tylko moja opinia.

Starcilismy wlasnie aktywnego admina ktory gral non stop http://forum.cs-classic.pl/topic/46015-po%C5%BCegnanie-zeusg/#entry278204

 

Chcialbym sie dowiedziec czy takie durne praktyki beda kontynuowane na serwie???

Serwer systematycznie traci na popularnosci . Spiny to codziennosc. A teraz nowy Opiekun jest sedzia we wlasnej sprawie . ... Chyba cos tu nie HALO?

 

Czekam na wyjasnienia jako gracz i jako admin bo teraz podlegam pod Ciebie czy to bedzie codziennosc??? Jesli tak to ja natychmiast rezygnuje i szukam sobie nowego serwera.

 

  • Like 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian rozmawiałem z Pawlem i kazał mi się zająć sprawa . To co miałem mu odpowiedzieć że nie ? Co to za różnica , ja czy on to zrobi , jak jest tego samego zdania ? Powiedziałem że , nie wypada że bym ja to  zrobił .Chcesz to poczekam na pawła aż wcisnie przyjete i by nie było tego tematu

Edytowane przez RUDASLASKA1920
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest to przesada . Pawel sam powinien sie tym zajac . Nie wolno byc sedzia we wlasnej sprawie . Dziala to zle na morale reszty . To jawne zastraszanie . Powinnienes sie dogadac z Zeusem (byl mega aktywny) . On przyznawal sie w rozmowach z nami na u@ ze przeadzil , wiec krotka "meska" rozmowa zalatwila by sprawe . A wyszla z tego KUPA

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skorzystam z tego tematu, bo chciałbym się dowiedzieć jeszcze jednej rzeczy
L 02/29/2016 - 11:14:28: [adminchat.amxx] Chat: "Miko<13371><STEAM_0:1:1796147><>" chat " a ty co adwokat ? czy pawlowi w dupe wchodzisz ? nie mialem kompa to nie mialem jak wejsc "
L 02/29/2016 - 11:14:34: [adminchat.amxx] Chat: "Miko<13371><STEAM_0:1:1796147><>" chat " nawet na forum"
L 02/29/2016 - 11:14:49: [adminchat.amxx] Chat: "Ruda Slaska<13349><STEAM_0:1:2992315><>" chat " w dupe moge ci wejsc bym ci ublizyl smieciu"
L 02/29/2016 - 11:15:22: [adminchat.amxx] Chat: "Ruda Slaska<13349><STEAM_0:1:2992315><>" chat " Bede zastepcom i ty pierwszy wylecisz "

Czy Miko również wyleci? :P

 

 

@Ruda Nie jest to prowokacja. Tylko zapytałem z grzeczności, bo doszły mnie słuchy, że jakiś nowe porządki mają zapanować na serwerze.

Edytowane przez polaczekkkkkkkkkk
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest to przesada . Pawel sam powinien sie tym zajac . Nie wolno byc sedzia we wlasnej sprawie . Dziala to zle na morale reszty . To jawne zastraszanie . Powinnienes sie dogadac z Zeusem (byl mega aktywny) . On przyznawal sie w rozmowach z nami na u@ ze przeadzil , wiec krotka "meska" rozmowa zalatwila by sprawe . A wyszla z tego KUPA

 

 

Rozumiem . Mogł napisać np Sory Ruda poniosło mie wiem ze moim obowiązkiem było wejsc na speca kiedy sam nie ogarniałes wszystkich graczy , zle zrobilem i nastepnym razem juz tak nie bedzie . To myślę że tez było by przyjete ale by dostał ostrzezenie słowne .

Wiesz co napisał ? Napisz mi co teraz bedzie i jak masz go zabrac to bierz go juz dzis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Rozumiem Twoja zlosc ale panuja tu zasady . A mi to wyglada na zemste


Na 100% to nie jest zemsta . Ale jak ktos taki ma byc adminem jak mu sie nie chce ma gdzieś . A to ze gra cały dzien to nie znaczy że dobrze wykonuje swoje obowiązki

 

 

Skorzystam z tego tematu, bo chciałbym się dowiedzieć jeszcze jednej rzeczy
L 02/29/2016 - 11:14:28: [adminchat.amxx] Chat: "Miko<13371><STEAM_0:1:1796147><>" chat " a ty co adwokat ? czy pawlowi w dupe wchodzisz ? nie mialem kompa to nie mialem jak wejsc "
L 02/29/2016 - 11:14:34: [adminchat.amxx] Chat: "Miko<13371><STEAM_0:1:1796147><>" chat " nawet na forum"
L 02/29/2016 - 11:14:49: [adminchat.amxx] Chat: "Ruda Slaska<13349><STEAM_0:1:2992315><>" chat " w dupe moge ci wejsc bym ci ublizyl smieciu"
L 02/29/2016 - 11:15:22: [adminchat.amxx] Chat: "Ruda Slaska<13349><STEAM_0:1:2992315><>" chat " Bede zastepcom i ty pierwszy wylecisz "

 

Czy Miko również wyleci? :P


Polaczek wklejił koniec rozmowy zobacz kto zaczoł agresywnie . Dostał kolejna szanse
Pewnie jak nie bedzie ogarniał nie wchodził na forum to czy bedzie potrzebny ?

 

Co ty chcesz tym udowodnic ? Prowokacja bo nie rozumiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności