Jump to content

Ciągłe krzyki na serwerze


SnuFFy
 Share

Recommended Posts

Chciałbym zarzucić temat używania mikrofonu na tym serwerze. Nie ważne o jakiej porze dnia wejdziesz na serwer to będą bolały Cię uszy od ciągłych krzyków od dzieci po administracje serwera. Chciałbym też poprosić aby to trochę przytemperować bo odechciewa mi się powoli grać ciągle słysząc na zabawach : ON KAMPI! BANA MU! KICKOWAĆ I TO RAZ!". Moim zdaniem administracja powinna częściej używać banów za tego typu rzeczy bo nie jest fajnie słyszeć jak dziesięć osób na raz się kłóci :)

 


Mam nadzieję, że tak będzie bo to by fajnie uspokoiło serwer :)

 


Jeżeli pomysł Noname ruszyłby to moim zdaniem mógłby wypalić w 100% ponieważ, jeżeli chodzi o nadużywanie mikrofonu to robi się dość duży bajzel z tym i administracja powinna bynajmniej moim zdaniem zwiększyć rygor pod tym względem.

 


Matthew postaram się jak najlepiej to ogarniać zwłaszcza, że rzadko kto wstaje np. o 9 i pilnuje w tym momencie graczy takich jak Sewko :D

Link to comment
Share on other sites

Ja zawsze jak wbijam o mutuję. Ostatnie sporo osób się na mnie przez to wkurzała jednk mnie też już to denerwuje.

Jak ktoś nie ma niczego ważnego do powiedzenia a używa mikrofonu bez mutacji - mute.

Link to comment
Share on other sites

Właśnie w tym jest problem, taki gracz od razu powinien dostać muta pernamentnego, z tą sprawą też się wnoszą osoby bez mutacji w CT to że admin mi odpowiada niech zostanie bo ogarnia za bardzo go nie usprawiedliwia.

Link to comment
Share on other sites

Dlatego osoby bez mutacji a ogarniają powinni mieć jakieś oznaczenie np. w nicku [CSC] i żeby ktoś z opiekunów tego serwa stworzył grupe dla takich osób i żeby takie tam osoby były np. Szaliczeq czy Agrho a reszte o tym informować albo mute czy perm muta to już zależy jak ustali opiekun.

Link to comment
Share on other sites

Według mnie Noname podał spoko pomysł. Rozwiązujący sporo problemów z ludźmi, którzy na swoje nieszczęście jeszcze mutacji nie przeszli. Bo faktycznie, jest kilka osób bez mutacji, które prowadzą dużo lepiej niż spora część tych, którzy już mutację przeszli.

Link to comment
Share on other sites

Fuhrer gratuluje Guarda, a teraz pokaz nam i daj przykład całej administracji jak to doskonale i w 100% radzisz sobie z tym całym "bajzlem" na serwerze. Rozumiem, ze jak będziesz na serwerze to gracze będą potulni jak owieczki i cichutko jak mysz pod miotłą. Oby tak było. Powodzenia :) 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Najlepiej dać perm mute jak cały czas gadają, w końcu im się to znudzi i będą chcieli mówić by im ściągnąć perma i wtedy można im powiedzieć niech piszą odwołanie na forum.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy