Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie na Admina ts3 ! Major.


Major|W

Rekomendowane odpowiedzi


Imię:

Błażej

 

Wiek:

21

 

Kontakt:

Forum/pw/steam

 

Twój nick na TS3:

!       Major.

 

Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?:

Dlaczego akurat u was. W ostatnim czasie bardzo dużo osób złożyło podanie, pewnie zastanawiasz się dlaczego akurat Ja miałbym sprawdzić się w roli admina? śpieszę Ci z odpowiedzią. Jestem osobą doświadczoną, w swojej pracy jako admin nigdy nie miałem problemów z dogadywaniem się z ludźmi. Mam duże poczucie humoru dzięki czemu łatwo nawiązuję znajomości z nowymi osobami.Staram się pomagać ludziom zawsze, kiedy jest tylko to możliwe, jednakże, jeżeli dana osoba złamie zasady lub nie będzie się do nich stosowała, nie stawiam znajomości ponad regulamin, każdego traktuję tak samo. Moja aktywność na serwerze głosowym jest bardzo duża, najwięcej czasu spędzam przesiadując na kanałach administracyjnych, nie będę ukrywał, że nie jednokrotnie spotkałem się już z sytuacjami, gdzie ludzie pisali do mnie w sprawie założenia kanału, czy nadania rangi. Jak wspomniałem wyżej przesiaduję na kanałach administracyjnych, dzięki czemu mogłem poznać i zaprzyjaźnić się z gronem osób którzy pełnią tą funkcję.Nie będę ukrywał, że bardzo lubię tą serwerownie i chciałbym pomóc w dalszej jej rozbudowie. Języki obce jak Angielski czy Rosyjski są mi bardzo bliskie, więc jeśli znajdą się obcokrajowcy nie będę miał problemu z dogadaniem się.

 

Kontakt z administracją: (w skali 1-10):

Jak wspominałem wyżej, bardzo dobry. (9)

 

Ile czasu spędzasz na TS3:

3-10h Bardzo często jest tak, że wracam z pracy po 14 i siedzę do wyłączenia komputera. (północ)

 

Czy posiadasz admina na innym TS3?:

Posiadałem wiele prywatnych serwerów. Byłem również adminem na kilku rozbudowanych TS3. Aktualnie tutaj staram się o posadę

 

Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10):

Śmiało mogę powiedzieć że 9. Wiele lat pracy przy tym komunikatorze nauczyło mnie niemal wszystkiego.

 

Jakie posiadasz doświadczenie z TS3:

Sporo już napisałem na górze, ale doświadczenie nabywa się z praktyką. Z programem jestem związany od ponad 5 lat, więc funkcje które spełnia administrator serwera nie są mi obce. Tworzenie rang, kanałów, czy problemy związane z mikrofonem czy odsłuchem są mi znane, jeśli tylko będę potrafił pomóc, z przyjemnością to zrobię.

 

Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie):

TAK

 

Czy przeszedłeś już mutację(Tak/Nie):

Tak

 

                                           

 

  

 

                                                                                                     

Edytowane przez Polakolo7
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Tak

 

Major jest bardzo często na TS3 i zna się na rzeczy. Z tego co odczułem jest bardzo pomocny ( pisałem do niego w kilku sprawach od razu odpisywał )

Posiada bardzo duże doświadczenie i myślę bez żadnego problemu poradzi sobie na posadzie administratora ts3.

Powodzenia

 

+ Wiek 

+ Mutacja

+ Znajomość TS3

+ Aktywny

Edytowane przez Omєga *
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności