Jump to content

Pytanie


Ragnarok88
 Share

Recommended Posts

to chciałbym się wkońcu dowiedzieć czy za napisanie;

Sieg heil. jest ban czy nie 

 

bo w regulaminie nie ma nic na ten temat wiec nie jest to zakazane a jak jest to jaki podpunkt i to samo sie tyczy 

Heil Hitler. poprosze podpunkt w regulaminie a jeśli nie znajdziecie to prosze mnie nie banować :)

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem...

Heil Hitler- tak, jest to postać historyczna, ale nie możesz go czcić. Jest to karane więzieniem w prawie każdym kraju.

 

Seig Heil- chodzi tu o zwycięstwo, ale to była formuła używana przez nazistów z 3 Rzeszy. Jest to zabronione. Podam podobny przykład. Po 2 wojnie światowej Niemcy usunęli ze swojego hymnu zwrotke zaczynająca się "Deutschland Deutschland uber alles" (Niemcy Niemcy ponad wszystko). Spójrz... nie ma w niej nic strasznego, jednak nawet w Niemczech zostało to usunięte i zabronione, ponieważ jest zbyt kojarzone z Hitlerem. Również śpiewanie tego jest karane więzieniem. Podchodzi pod propagowanie nazizmu. Więc Ty też NIE MOŻESZ używać tego na serwerze.

 

Oczywiście to jest moje skromne zdanie.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Moim zdanie poglądów nie możesz zakazać.W pewnym sensie Hitler był "wielkim" człowiekiem ale to nie rozmowa na forum :D.

Co do pytania ragnaroka ,też chce by administracja dodała podpunkt,który będzie oznajmiał co można robić a co nie w takich przypadkach.

Link to comment
Share on other sites

No stary... jak nie możesz zabronic poglądów?! to bierz flagę 3 Rzeszy, idź na miasto i krzycz że chwała Hitlerowi. No proszę idź zrób to. A jak Cie powiną to powiedz ze to tylko twoje poglądy a to wolny kraj. Proszę idź i to zrób.

Edited by Matthew.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Iiiii wjeżdżamy na jeden z moich ulubionych tematów do dyskusji. Sieg Heil jako propagowanie nazistowskich poglądów. Kochani, to pozdrowienie istniało zapewne setki lat przed Hitlerem. Tak samo, jak ktoś gdzieś widzi wiszącą swastykę i krzyczy, że hitlerowcy... Ignoracja ludzi jest dobijająca. Począwszy od tego, co wszyscy mówią, Hitler był niemcem. Nie, pochodził z Austrii. A Swastyka pochodzi z Azji, dokładnie z hinduizmu, jest symbolem Ganapatiego czyli "Pana zastępów" a sam znak był stosowany jako symbol szczęścia. Więc np. karanie za noszenie prawdziwej swastyki ( nie obróconej o 30 stopni) powinno być traktowane jako brak tolerancji do religi.

Dziękuję, pozdrawiam. 

Ps. chyba zostanę wykładowcą symboli :V

Ps2. Z tego całego mądrego gadania zapomniałem napisać, że też chciałbym usłyszeć tą finalną wersję, jak traktować takie zachowania.

Edited by P5YcHoOo
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy