Jump to content

CIA ostrzega, że Polska znalazła się na celowniku terrorystów


Omega*
 Share

Recommended Posts

W połowie marca CIA przekazała polskim służbom informacje, według których Polska jest jednym z krajów, które w ciągu najbliższych miesięcy mogą stać się celem ataku terrorystów.

 

 

 

 

20141221-zaf-m17-027-jpg-696x435.jpg

 

 

Gazeta Finansowa” dowiedziała się, że amerykański wywiad przekazał Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego informacje dotyczące bezpieczeństwa Europy Środkowo – Wschodniej. Zdaniem CIA, ataki miałyby nastąpić w kilku miastach w tym samym dniu i o tej samej godzinie. Na liście celów znalazły się Sofia, Bukareszt, Berlin, Budapeszt i … Warszawa.

 

Według służb chodzi o zamachy bombowe w miejscach, gdzie można spodziewać się dużych skupisk ludzkich w związku z zaplanowanymi wydarzeniami. W Polsce będą to m.in. Światowe Dni Młodzieży (27-31 lipca 2016 r.) ABW nie odpowiedziała jednak na pytania „GF” w tej sprawie zasłaniając się tajemnicą państwową.

 

Informacje, jakie przekazała CIA, zostały oparte na źródłach wywiadowczych ulokowanych w organizacjach arabskich działających na terenie Europy – podaje gf24.pl

 

Mówi się, że amerykański wywiad zasugerował Polsce w związku z całą sytuacją wdrożenie nadzwyczajnych środków ostrożności. Zaproponowano również pomoc i szkolenia przez amerykańskich oficerów.

 

 

~ndiepl

Edited by Omєga *
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

CSI: ostrzega, że Polska... Co ja przeczytałem właśnie? XD

 

Niech sobie wybuchają, może pan Najwyższy Prezes weźmie sprawy w swoje skrzydełka, albo ten drugi - jego Nemeziss, Kaczor Donald zmajstruje coś i Europa się zacznie bronić oraz zaprzestanie rysować na skrzyżowaniach jakichś pierdół.

Link to comment
Share on other sites

Strach wyjść z domu, że zaraz jakiś zamach bd... Oby nie w Trójmiasto [*]

Oby w trójmiasto niż w Olsztyn xD Czas się z arabami rozprawić. .

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy