Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie Rezooooo [K@T]-_-.


Smite

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Rezooooo [K@T]-_-.

2. Imię: Paweł

3. Wiek: Rocznikowo już 23 ale miesiące to w lipcu będzie.

4. Znajomość AMX (1-10): 10 ma się doświadczenia troszkę

5. Sprawny i działający mikrofon: Oczywiście że tak

6. Składka (tak/nie): Tak :)

7. Link do swojego GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player/Rezooooo%20[K%40T]-_-./193.33.177.101:27156/

niestety niektóre dni są mało zadowalające ale to przez to że przyssał mnie do siebie melanż xD ale nadrobię jeśli dacie szanse.

8. Parę słów o sobie: no co ja mogę wiele napisać, jestem troszkę nerwowy ostatnio ponieważ rzucam powoli palenia, o ile mi się to uda i na serwie to gracze zauważyli że czasem przesadzam z wulgaryzmem ale staram się nad tym zapanować. Ćwiczę sobie w domu bo siłka to takie dla mnie wyzwanie żeby coś osiągnąć, i sprawdzić na co mnie stać. Do tego lubię czasem na rybki wyskoczyć choć już dawno nie byłem ale relaks wędkarski czemu nie, jakieś piwko dobra impreza xD

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Jak już wiecie gram na serwie u was od dawien dawna, wcześniej na ns teraz już długi czas na Steam. Może nie przesadzam z godzinami na serwie grając ale jak już wbije to parę godzin się nabije, dzisiaj sytuacja fajna, wbijam na serwa od rana 12 osób a tu cziterek sobie biega i graliśmy z nim ponad godzinę za nim admin wbił, tak że więc troszkę irytująca sytuacja, pomoc myślę że się przyda.

10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: STEAM_0:0:84117756 Oczywiście że posiadam.

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Ok 4/5 h dziennie ale wiecie sami jak to jest czasem człowiek spędzi nawet 8 h na serwie a jutro nie da rade, lub tak jak tutaj pisze 4/5 h a będę miał więcej czasu to więcej będę pogrywał.

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Weekendy odpadają, ale od poniedziałku do piątku jestem dostępny a jak bym nie grał to zawsze można pisać na steam, i na serwa się wbije bez problemu.

13. Staż w Counter-Strike 1.6: No mniej więcej ok 6 lat, 3609 h przegrane na steam bo miałem też przerwy w graniu.

14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak miałem, tutaj jak i na innym serwie.

 

Ok to już wszystko z mojej strony, czekam na wasze wypowiedzi i mam nadzieje że będą pozytywne choć w połowie elo xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za daniem mu szansy, choćby na okres próbny.

+ Wiek

+ Doświadczenie

+ składka, mikro

- popracowałbym nad kulturą

- GT do nadrobienia, jeśli chodzi o ostatnie dni

 

Co do minusów, to wierzę że je zmienisz, mam nadzieję że jak dostaniesz admina to ich nie zlejesz tylko je zmienisz, różnie bywa, nikt nie wie jak to będzie, w każdym razie dałbym Ci szansę choćby na okres próbny, zobaczymy jak się sprawdzisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności