Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga Rina/Kasia/Rybka (?)


Dexterovsky

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick: Dexterovsky [k[
2. Kto zawinił? (admin/gracz): Admin
3. Nick oskarżonego: Rinka
4. Steam_ID oskarżonego: STEAM_0:1:107393803
5. Data i godzina zdarzenia: Mniej więcej 20:30
6. Mapa : De_Mirage
7. Opis sytuacji: Godzina szczytowa, prawie caly serwer zapełniony. Podczas grania zauwazyłem nastepujacy nick "Umciak". Dla osób które nie graja na ffa, duzo to nie mówi. Ja natomiast pamietam tego gracza. Jakieś dwa miesiące temu zaczął grać na tym serwie. Większość osób uważała go za osobę odpaloną, ja sądziłem natomiast, że jest on czysty. Do czasu aż zacząłem mu sie przyglądać. Miał dziwne akcje i czasami zapomniał ukryć swoje "mega moce". Oczywiscie zgłaszalismy to wiele razy do adminow owego serwera lecz szanowna pani opiekun Kasia/Rinka/Rybcia (bo juz nie wiem jak nazywać) zawzięcie deklarowała, że jest on czysty. Pomyślalem sobie pewnie ma racje, w końcu admin z goldem 4 musi zapewnie posiadac większe doświadczenie ( tak to ironia). Po miesiącu świetnej gry konto steam Umciaka dostaje Vaca. Zdziwilem sie właśnie, że ten "PROS" przestał grać, ale ktoś mi na serwie powiedział, że Umciak dostał Vaca. Oczywiscie była to prawda bo właściwie z miejsca odnalazlem profil steam Umciaka na ktorym miał vaca. Było to dla mnie satysfakcjonujące ponieważ w pewnym sensie utwierdzało mnie to w przekonaniu, że jednak panuje na tym świecie jakas sprawiedliwość, a jednoczesnie byłem zły ponieważ przez cały miesiąc (moim zdaniem) grał odpalony na serwerze na oczach adminów. Może gdyby nie Rinka dostał by wczesniej bana od innego admina lecz wczesniej wspomniany admin nalożył pewnego rodzaju osłone na Umciaka trzymając sie swojej wersji, że jest on czysty. Przeniesmy sie jednak do sytuacji o ktorej wspomniałem na początku opisu. Pomyślałem sobie, że to pewnie jakiś fake konto Umciaka i to nie jest naprawdę Umciak. W końcu w tej samej drużynie co owy gracz była nasza "niezawodna opiekunka" oraz dwóch adminów Neff i KikenS. Dowiedziałem sie jednak, że jest to prawdziwy Umciak i nie wytrzymałem. Na początku zacząłem sie wypytywać na u@ czemu nie dostał jeszcze perma? Nie dostałem odpowiedzi. Zdenerwowany ( żeby nie napisać wkur***...) przeniosłem się do drużyny przeciwnej. Słysząc głos Umciaka byłem już pewny, że to on. Powiedziałem cos w stylu, że zaraz polecisz czy coś. Dostałem odpowiedź od opiekunki "że wszystko od niej zależy" (dokładnie nie pamiętam byłem jak juz wczesniej napisałem wkurzony). Zaczęła się krótka wymiana zdań, którą zakończyłem lekkim podsumowaniem "Dobra idź do garów". Wiedziałem, że dostane za to bana, nawet komuś wczesniej napisalem, że predzej ja dostane bana niz Umciak. Owszem uważam, że nie powinienem tego mówić ale szczerze nie było to ani wyzwisko, ani wulgaryzm w stronę opiekuna. Był to tylko tekst który jest piętą achillesową niektórych dziewczyn grających w csa - wiekszość dziewczyn na tego typu tekst leje. Mniejsza z tym banem. Uważam nawet, że powinienem dostać tego bana. Pomyślałem sobie dobra zasłuzenie dostałem bana lecz jesli Umciak nie dostanie perma do końca tamtej mapy założe właśnie ten temat. Po około 15-20 minutach troszke ochłonąłem i postanowilem wbić na tsa i sprobwać porozmawiać z ową opiekunką. Nie udało mi sie jednak ponieważ pokój na którym przebywała był zabezpieczony hasłem. Co ciekawe widziałem tam znajomy nick, jak sie mozna domyślac był to Umciak ! Oczywiscie mam na to dowod zrobiłem screena na ktorym widać gre w tym samym czasie Umciaka i Rinki na ffa oraz obecność na TS. Niektórzy czytając tę skargę mogą nie wiedzieć o wcześniejszym kumplowaniu się Rinki/Kasi/Rybki z Umciakiem. Sam zaglądam czasem na Ts'a Cs-classic i widziałem nie raz jak Umciak siedzi na kanale u Rinki. Oczywiście kumplowanie się damsko-męskie nie jest zabronione, ale może tłumaczyć tą całą sytuacje.Na koniec dodam, że zaraz po Umciaku pojawił sie Król Digla - Wueren czy jakoś tak. Tak samo był zgłaszany, ale podobnie jak z Umciakem opiekunka uważała, że jest czysty. Potrafil dobić staty 40:10 samym dglem, a jego celnośćI HS nie powstydził by sie sam Scream. Wueren po 3-4 tygodniach gry przestał grać. Sytuacja wyglądała identycznie jak u Umciaka - VAC. Tyle, że Wueren w miedzy czasie zdązył wygrać darmowego vipa w konkursie który był w tedy na serwie.
Podsumowywując uważam, że taka osoba jak Rinka nadaje sie tylko i wyłacznie do utrzymywania porządku (Pospieszenie z respa tt, utrzymywanie kultury na serwerze) ale absolutnie nie do odnajdowania haksów na serwerze. Wspomne jeszcze, że podczas gry tych dwóch panów spadła frekwencja graczy na serwerze. Z całym szacunkem, ale moim zdaniem nie nadajesz sie na opiekuna, myśle że z obecnych adminów powinien sie znaleźć ktoś kto będzie lepiej pełnił tę funkcję.
8. Dowody (demko/screeny/świadkowie):http://speedy.sh/8CBes/Screeeeeen.bmp
Świadkowie: Neff,KikenS no i gracze ;).

 

Screeen zrobiłem około 15 minut po tym jak dostałem bana no bo przeciez nie wbiłem od razu na TS'a j/w napisałem.Z góry przepraszam za błędy, pisałem ten temat o pozniejszej godzinie i byłem dosyć zmęczony ;)

 

@Edit
Pisząc tę skargę wiem, że mam małe szanse na powodzenie, to jak rzucanie się na głęboką wode, ale może tak jak w poprzednich przypadkach będę mógł stwierdzić, że jednak istnieje sprawiedliwość na tym świecie :)

 

I tak i nie. Dla mnie taka osoba powinna dostać perma. Jeśli mamy pewność ze to ta sama osoba co ma VAC'a gra na serwerze powinna zostać zbanowana.
Robiłem demka tylko jak dostali Vaca to powiedz mi po co miałem robić temat na forum ? ;)
A z tym obrażaniem admina nie przesadzajmy, owszem nie było to miłe ale nie można zaliczyć tego do wulgaryzmów albo wyzwisk w strone admina tak jak napisałem wyżej.
Hmmm może poczekajmy na zdanie osób mniej jednostronnych ? :) Mogę zgadywać ze skoro byłeś w tedy na Tsie u Rinki to zapewne sie dobrze znacie, ale oczywiście ja tylko zgaduje w tym momencie ;)

 

A tak BTW, wątpie zebyś zrobił 40:10 z samego dgla, a procent hs był mniej więcej 85 %.
Spodziewam się nawałnicy w moją stronę ;) Wkońcu to skarga w strone lubianego opiekuna oraz uzytkownika forum, a w dodatku jest to dziewczyna :)

 

Hmmm może przetań spamić, poczekajmy na wypowiedzi osób które są nad nami.
Myśle, że jesli niektorzy gracze to przeczytają a byli aktywni przez ostatnie 3 miesiace na serwerze będą mogli potwierdzić ten cały przebieg zdarzeń.

 

Btw. Moge pobrać dzisiejsze demko może każdy, sam jutro je obejrze i powiem w ktorych minutach to wszystko sie działo.

 

PS.Prosze poczekaj na osoby które są kimś bardziej ważnymi na tej sieci niż my ;)

 

@Edit

 

Nie mogli dać bana pierwsi kiedy Ty byłaś na serwerze. W końcu to Ty jestes tak jak by wyżej w tej hierarchii adminów, co sama zasugerowałaś( Nie pamietam jakim tekstem lecz jutro odtworze demko i sobie przypomne :) ).

 

Musisz być chyba strasznie dorosła skoro dla Ciebie "najwiekszym szczytem chamstwa" jest tekst tego typu ;) Więcej dystansu, ale sam juz napisalem, wczesniej że było to faktycznie niepotrzebne.

 

Teraz nie znajde Tobie dowodów, że Umciak czituje. Moim zdaniem osoba ktora grala wczesniej na serwie i dostala Vaca powinna automatycznie dostac perma. Mnie nie obchodzi czy on czitował na serwerze czy na mmie. Cziter to cziter. Nie mam 100% pewnosci ze czitowal na serwerze, ale nie masz tez i Ty ze był czysty. Jedno jest pewne czitował. A czy na mmie, czy na publicu to juz nie wiem.

 

 

@Nie po to tyle czasu spędzam nad serwerem, żeby tylko obrywać jaka to jestem zła i nie dobra. Staram się, żeby ktoś chociaż tam grał, ale przez takie osoby jak ty nie chcą tam wchodzić

Prosze Cie, gram ostatnio czesto na serwerze i jakos tak Ciebie rzadko widuje ;)

No tak napisz jeszcze, że to z mojej winy jest mniej osob na serwie. Typowe xd

Edytowane przez Dexterovsky
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna rzecz, jestem tu nowy na tym forum i w ogóle, ale obserwowałem jego grę. Nie widziałem niczego podejrzanego u umciaka, co więcej, można było go bez jakichś większych problemów zabić to raz, dwa jeżeli ktoś dostanie vaca, z miejsca musi być uznany za czitera ( w sensie na danym serwerze też musi używać hacksów?).
Jest bardzo prosta zasada, jeżeli uważasz że ktoś ma czity, to dlaczego tego nie nagrasz, przecież masz taką możliwość, podziel się wtedy z ludźmi na forum.
Obrażanie administratora bez względu na sytuację jeśli on nie obraża ciebie nie jest w porządku. Należy się takiej osobie szacunek czyż nie? Zwłaszcza iż jest to kobieta a żarty typu "Do garów" przyjacielu nie są ani zabawne ani stosowne, rozmawiasz z człowiekiem do tego wrażliwym z natury czy nie powinieneś więc wziąć troszeczkę na wstrzymanie i zahamować przed ubliżaniem albowiem tak to można nazwać, próba umieszczenia kobiety w ramce ruchałki/sprzętu agd którego miejsce jest w kuchni to dość poważne ubliżanie moim zdaniem.
Jeżeli myślisz, że ktoś na każde twoje krzyknięcie tam gdzie ty będzie widział hacksa, bo ktoś gra lepiej od ciebie, jeez, widziałem ludzi którzy mieli 45/1-2 i nie byli odpaleni.
Co więcej sam wbiłem po jak długiej przerwie, jakieś 3 miesiące przerwy od csa go, wbiłem na serwer, ugrałem z mp7 sam na 5 osób. Poziom gry serwera nie jest jakiś turbo wysoki więc takie statystyki są możliwe.
Dałeś na screenie co, że siedzimy na teamspeaku na jednym kanale, co z tego. Co to w ogóle za teorie spiskowe, ten screen dowodzi tylko twojej głupoty, nie racji o które spinasz zawistne cztery literki.

 

EDIT: Tak przyjacielu, istnieje sprawiedliwosć na tym świecie, i daje każdemu możliwość udowodnienia swoich racji, a ty jedynie udowodniłeś że Rinka rozmawia ze mną i z Umciakiem. Tyle udało ci się udowodnić. Jeśli umciak latał tyle czasu na czitach to powiedz mi dlaczego przez ten długi okres w którym mogleś go nagrać wrzucić to tego nie zrobiłeś? Przecież z tak twardego namacalnego materiału dowodowego nikt by go nie wybronił?
Wyczuwam po prostu zwyczajny ból dupy, nie poparty niczym sensownym, żadnym dowodem który można uznać za wiarygodny.

 


Dexterovsky, skoro robiłeś demka to je po prostu pokaż. I nie nie przesadzamy przyjacielu, mogłeś w grzeczniejszy sposób się oburzać, dyskriminacja ze wzgl na płeć nie jest dobrym pomysłem.
@Ps.
Czekam na te dowody, bo ten screen który wysłałeś tylko rozśmiesza, a w zasadzie ośmiesza ciebie :)
Te statystyki z hs, i tym wszystkim też mogłeś robić dowód, masz gotv, mozesz robic demko, a odwalasz patologię.

Edytowane przez Q♥een
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile razy mam to powtarzać, jest coś takiego jak dział Zgłoś cheatera.

 

Wueren nie wygrał vip'a.

 

Umciak dostał Vac'a, ale za co to nie wiem. Nie ma tu żadnych układów, znam się z nim bardzo długo, ale nic ta znajomość nie daje. Odróżniam znajomych od graczy, więc mi tego nie możesz zarzucić.

Balinor akurat była tam też ze mną (znam go od wczoraj), akurat umciak zwabił mnie na serwer (, ale nie siedziałam tam długo, więc chwila siedzieć na kanale i nic nie mówić. Spoko.

 

Kanał zabezpieczony hasłem. Dlaczego? Bo to mój prywatny kanał i nie chcę tam widzieć nieproszonych osób. Trzeba było wysłać mi prywatną wiadomość na ts'ie to oczywiście bym porozmawiała.

 

No właśnie byli tam jeszcze Neff i Kikenns i co nie zbanowali go, czemu? Bo nic nie miał.

 

Opieka nad serwerem to nie tylko granie i banowanie za "nic" jak to było z kilkoma osobami wcześniej które domagały się "sprawiedliwości". Nie robię nic bez powodu, jeśli coś mogę to robię to i nie patrze na innych. Znów powraca historia z "niesłusznymi" banami (osoby te wręcz płakały że ich dziewczyna zbanowała za brak kultury)

 

 

Dobra tak apropo to odniosę się do zaistniałej sytuacji. Nie nie powiedziałam --->"że wszystko od niej zależy"

Ale największym szczytem chamstwa było "Idź kobieto do kuchni". Jeśli ty masz czelność tak do mnie mówić to nie wiem czemu masz czelność pisać jeszcze na mnie skargę.

 

Jeśli masz dowody, że umciak cheatuje również na tym serwerze to proszę o dowód.

 

Skarga widać nie tylko na mnie.

 

 

 

Skargę zostawiam, aż wypowiedzą się admini którzy byli wtedy ze mną na serwerze. Dziś nawet nie mam na to sił. Swoją wypowiedz dokończę później.

 

 

 

Proszę pamiętać o edycji postów, nie chcę tu widzieć typowego "czatu".

 

 

#Edit

To prosze bardzo, również mnie można zbanować, bo kiedyś cheatowałam w 1.6, również na go wiele kont poszło gdzieś, na smerfie mam vac'a, bo lubiłam sobie pośmieszkować czasami. To jest śmieszne, jeśli chcesz sprawiedliwiości od dawna to czemu tego wcześniej nie napisałeś?

Inni admini byli wcześniej ode mnie.

 

Umciak się tu nie wypowie, bo ma bana na forum.

 

Nie po to tyle czasu spędzam nad serwerem, żeby tylko obrywać jaka to jestem zła i nie dobra. Staram się, żeby ktoś chociaż tam grał, ale przez takie osoby jak ty nie chcą tam wchodzić.

Edytowane przez Rybka
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, istnieje taki magiczny przycisk jak "EDYTUJ" i radzę sobie go na przyszłość przyswoić o ile chcecie zostać uchronieni przed warnem.

 

Druga sprawa, twój ban został nadany prawidłowo, każdy z nas ma inne poglądy, inne zdanie i co innego może daną osobę urażać, Tobie to może nie przeszkadzać, a dla Kasi może to być rzecz obraźliwa, a nie raczej jest twoją koleżanką, która zezwoliła na mówienie do niej takich rzeczy.

 

Trzecia i ostatnia sprawa, twoja skarga opiera się przede wszystkim na "cheatowaniu" Umciaka, Kasia ma rangę jaką ma, nie znam jej umiejętności odróżniania haxów, ale mój drogi, my na forum posiadamy coś takiego jak "Zgłoś cheatra" i w przypadku, kiedy masz wątpliwości i jak widać żaden z adminów nie nadał temu graczowi bana, wchodzisz na forum, w ten piękny dział "Zgłoś cheatra" wypełniasz wzór, a jeden z naszych członków UBT to rozpatrzy i nawet jeżeli pojawiają się tutaj jakieś "układy przyjacielskie" (których nie sugeruje) to z pewnością Szeregowiec z UBT rozpatrzy demko obiektywnie. 

 

 

Zamykam temat.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności