Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie MichciO.


MichciO

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: MichciO.AKROBATA

2. Imię: Michał

3. Wiek: 19

4. Znajomość AMX (1-10): Nie znam skali, na kazdej sieci jest inna. Amxmodmenu i potrzebniejsze komendy opanowałem :)

5. Sprawny i działający mikrofon: Jest

6. Składka (tak/nie): Myślę że tak, aczkolwiek nie na pewno.

7. Link do swojego GameTracker'a**: http://www.gametracker.com/player/MichciO.AKROBATA/193.33.176.64:27015/

8. Parę słów o sobie **: Mam na imię Michał, w tym roku skończyłem 18 la. Chodzę do technikum o profilu informatycznym, na sieć trafiłem poprzez cod moda. Jestem osobą która lubi pomagać, oraz potrzebuje zgranego zespołu, do tego by mieć chęci na przykład do pilnowania serwera.

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Administratorem chciałbym zostać głównie po to, aby pomagać adminom z cheaterami, oraz w pilnowaniu porządku.

10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: STEAM_0:1:39312667

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: W tygodniu, myślę że godzinę dziennie na pewno, w weekend ciut więcej (zależy od chęci i od zajęć).

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Tak jak wyżej napisałem, po szkole, 1 godzina na serwerze minimum, oraz w weekendy :).

13. Staż w Counter-Strike 1.6: Nie powiem dokładnie, ale około 7 lat.

14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Oczywiście. :)

Edytowane przez MichciO
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności