Skocz do zawartości

Recenzja książki "Elita"


Marina.

Rekomendowane odpowiedzi

pre_1460310358__pre_1460310162__elita.pn

Cykl: "Rywalki"

Autor: Kiera Cass

Wydawnictwo: Jaguar

Data wydania: 21 maja 2014

Kategoria: Fantasy, literatura młodzieżowa

 

 

 

Kim jest Kiera Cass?

 

thumb_pre_1460310590__pre_1459632881__ki

 

Kiera Cass jest autorką powieści "The Siren" i cyklu "Rywalki", z których każda przez wiele tygodni zajmowała pierwsze miejsce na liście bestsellerów "New York Timesa". Seria Rywalki odniosła również fenomenalny sukces w ponad 30 krajach. Pisarka ukończyła Radford University, obecnie mieszka wraz z rodziną w Christianburgu w Wirginii. Kiera całowała się w przeszłości mniej więcej z czterdziestoma chłopakami. Żaden z nich nie był księciem.

Więcej o książkach, filmach oraz miłości Kierry do ciastek możecie przeczytać na jej angielskiej stronie www.kieracass.com

 

(źródło www.kieracass.pl)

 

 

thumb_pre_1460310677__pre_1460310434__el

 

thumb_pre_1460316804__rywalki-tom-2-elit

 

 

Drugi tom "Rywalek". Do pałacu przybyło trzydzieści pięć dziewcząt. Teraz zostało ich tylko sześć. Ami i książę Maxon stają się sobie coraz bliżsi, jednak dziewczyna wciąż pamięta o Aspenie, chłopaku, którego darzyła szczerą miłością jeszcze zanim trafiła do pałacu.

 

(źródło http://lubimyczytac.pl/ksiazka/218750/elita)

 

 

Ulubiony cytat z książki

 

 

"Czasem mam wrażenie, ze jesteśmy zasupłani tak, że nie da się tego rozplątać."

 


 
 
Kilka moich słów

 


 
 thumb_pre_1460316877__12988029_851726331

 

Kolejna recenzja książki z cyklu "Rywalki". Tym razem tą książką jest "Elita". Następna świetna opowieść o losach dziewczyn pragnących zostać "tą jedyną". Po przeczytaniu wcześniejszej książki byłam poirytowana, że to się tak szybko skończyło. Parę dni później zamówiłam kolejną część. Po otrzymaniu przesyłki wzięłam się do czytania. Wydaje mi się, że jednak ta część jest odrobinę słabsza od poprzedniej, no ale jednak jest to kontynuacja mojej ulubionej serii. Jest to chyba jedyna książka przy której prawie płakałam. Po prostu strasznie do mnie przemówiły niektóre rozdziały. Jest to książka jak najbardziej do polecenia. Może odrobinę jednak gorsza od "Rywalek", lecz równie wciągająca. I tutaj powtórzyła mi się sytuacja z poprzedniej części. Rozczarowanie, że to tak szybko mi się skończyło. A co było najgorsze? Że musiałam czekać na kolejną część parę miesięcy.

Ale myślę, że osoba która wciągnęła się w Rywalki, bez wahania przeczyta tę część. Zarówno jak do poprzedniej książki z tej samej serii serdecznie każdemu polecam! Dla zainteresowanych radzę zaglądać do kącika redaktorskiego, niebawem kolejna recenzja! :)

 

 

Dziękuje @Weronikaa  za napisy! Jesteś najlepsza!

 

#TeamMaxon

 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności