Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanie Dexterovsky


Dexterovsky

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Dexterovskt [k]
2. Imię: Dawid
3. Wiek: 18 rocznikowo.
4. Znajomość Sourcebans (1-10): Napisze szczerze, nie mialem jeszcze admina w cs go i Sourcebans jest mi na razie obcy, ale z tego co zdazylem sie dowiedziec jest on podobny do AMX MOD, a tego znam bardzo dobrze bo adminowalem dwa lata w 1.6.
5. Sprawny i działający mikrofon**: tak
6. Składka (tak/nie): tak
7. Link do swojego GameMe**: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/257010
8. Parę słów o sobie **: A wiec tak, mam na imie Dawid, pochodze z woj. Mazowieckiego. Interesuje sie piłką nożna (głównie liga angielska), troszeczke samochodami, tenisem stołowym no i oczywiscie Cs'em <3. Chodze do 2 klasy technikum spedycyjnego ( nie mylic z technikem specjalnym :) ).
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Mimo szybkiej rekrutacji ktora ostatnio była są momenty gdy na serwie brakuje admina a pojawi sie w tym momencie gracz z haksami. Na serwie mozna natrafić na dzieci które podczas nieobecnosci rodzicow zaczynaja robić swego rodzaju syf, chodzi mi o nadmierne uzywanie mikrofu i tego typu sprawy. Problem jest rowniez z graczami niewypelniajacymi celów mapy.
10. Steam_ID:STEAM_0:0:42353930
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: W dni robocze 2/3 h. Sobota-Niedziela 2-4 h na dzień.
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):Dni robocze : 17-20, weekendy : 13-19
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 1000h.
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Tak jak wspomnialem wyzej w CS:GO nie mialem, ale w 1.6 adminowalem ponad dwa lata.

 

 

PS. Chcical bym dodać, że wiem o swoim niewyparzonym języku i staram się to zmienić.

Edytowane przez Dexterovsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze , że zdajesz sobie z tego sprawę bo naprawdę bardzo nadużywasz wulgaryzmów czasami aż do przesady.

Smx niby nie znasz - co za tym idzie brak doświadczenia , ale z czasem idzie się tego nauczyć.

Wiek okej , ale jak wyżej wspomniałem za dużo wulgaryzmów!

Składka jest , mikro jest. Jednakże jestem nie zdecydowany i jestem za okresem próbnym zobaczymy jak się sprawdzisz w roli admina :)

 

Pozdrawiam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Wiek odpowiedni, micro jest, składka jest, duża aktywność na serwerze, staż w cs w sam raz, znajomość Sourcebans średnie, ale szybko ogarniesz, bo tam nie ma co się uczyć prawie to samo co w 1.6 . Jedynie co razi w oczy to twój język i zachowanie względem innych graczy. Jestem na Tak, musisz poprawić tylko swoją kulturę na serwerze i będzie całkiem dobry admin :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za okreswm próbnym:

+wiek

+aktywność

+składka

+mikro

+/- kultura (to jest tak że w niektorych przypadkach jesteś ok, a w pozostałych nie, wystarczy że się ograniczysz co do wulgaryzmów, to będzie z Ciebie dobry admin)-smx (na początek naucz się sm_admin a później będzie z górki :) )

-smx ( na początek naucz się komendy sm_admin, polecam "bind x sm_admin" a reszte to już się nauczysz :) )

Edytowane przez NexT.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+wiek

+duża aktywność

-Ostatnio z tego co wiem była kosa miedzy tobą a opiekunką serwera.

-Przekleństwa 

+Aktywność 

-Wyzywanie graczy przez mikrofon."Sporadycznie"

Co do godzin na serwerze które napisałeś że będziesz przebywał to chyba trochę naciągane ale ok

Jestem za okresem próbnym.

Edytowane przez eQu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mimo tego, że się nie lubimy ty chcesz być moim "podwładnym" XD I nawet mimo to, że cie nie toleruję spróbuję to jakoś przeboleć.

 

A więc, sam to podkreśliłeś, że twoja kultura nie jest za świetna.

Potwierdzę tym: http://classicffa.gameme.com/player_histories/chat/257010

Historia banów też świetna nie jest świetna. A wręcz tragiczna i nie wiem czy chciałabym  takiego admina. 

http://threemapsocscgo.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_1:0:42353930&Submit

 

Ale, dobra przejdę do sedna. 

Widuję cię często (nawet bardzo często, grasz więcej niż Kikenns, a ten to dopiero nolife) 

Plusy wypisali moi poprzednicy.

 

 

 

Ale moje zdanie, mimo że się nie trawimy jest takie, ze jak na dziś twoje zachowanie bywa nieprzewidywalne. Łatwo cie prowokować, wyzywałeś graczy bez powodu...

 

 

 

A więc, twoje podanie zostaje na tą chwilę odrzucone.

Ale zapraszam za tydzień o ile twoje zachowanie względem innych się zmieni i nie będę słyszeć od graczy, żadnych uwag. Popraw się i wtedy miło widziane będzie twoje podanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności