Skocz do zawartości

Antaris 2016


Omega*

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

 

W tym temacie będą zamieszczane najważniejsze informacje dotyczące serwera Antaris który startuje przed Maturami.

Zapowiedź numer #6 -> TU

 

'Nie panikować, robimy ciągle i widzimy się już niedługo.. 

PS. Słaba jakość ss'a, wiem.'

 

 

zf64Yxs.jpg

Edytowane przez Omєga *
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie was dużo grało to może wbije z wami xd.

Gildia moze jakaś?

Gildie na pewno będziemy robić. Na serwerze będzie więcej ludzi niż na plu ;)

 

 

MINUTA 58:30 - antaris ( pokazówka )

Edytowane przez Omєga *
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi bardziej chodzi ilu ludzi z sieci bedzie grało i kto. Fajnie by było jakbyś taką listę zrobił np

Omega - Sura Wp, albo bez postaci xd po prostu nicki osób kto bedzie grał a zglaszaliby Ci to na pw lub tutaj pod tematem

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi bardziej chodzi ilu ludzi z sieci bedzie grało i kto. Fajnie by było jakbyś taką listę zrobił np

Omega - Sura Wp, albo bez postaci xd po prostu nicki osób kto bedzie grał a zglaszaliby Ci to na pw lub tutaj pod tematem

To przed startem się ogarnie ;) Myślę że z 20 osób się zbierze ;d

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''Ale do sedna, nie zostanie wypuszczone cokolwiek, co nie spełni oczekiwań naszych, ani Waszych - szczególnie, że te są wysokie. Nie bez powodu chcemy żeby każda rzecz była doszlifowana, bo innej wersji nie zaakceptuję i nie pozwolę aby ujrzała światło dzienne. Inne prywatne projekty serwerów, zlepki gotowców, czy reworki reworków mogą powstawać nawet i w tydzień, my kierujemy się inną filozofią i naprawdę wypuszczenie bubla, albo serwera, który wykorzysta zainteresowanie to nie problem. Tak jak pisałem w pierwszym temacie, to Antaris nie ma być mrzonką na 2-3 miesiące, tylko czymś co będzie wyznaczy standard w serwerach na dłuższy czas, szczególnie że wszyscy narzekają na gnijące środowisko lub właśnie rzucanie słów na wiatr, jak ktoś to zauważył.

 

Także jeśli myslicie, że ktokolwiek kłamie, to już wasze subiektywne odczucie sytuacji, chłopaki pracują w pocie czoła, tak żeby każdy element był warty Waszego oczekiwania. Może rzeczywiście powinienem napisać to co piszę teraz 2-3 dni prędzej, ale nie możemy się zamknąć w klatce czasu, tylko prace są prowadzone optymalnym tempem, tak żeby mieć pewność, że wszystko wypali w 100%

 

Jeśli macie dodatkowe pytania, a nie przesączone defetyzmem sugestie, to chętnie będę na nie odpowiadał, o ile nie zostały wcześniej wyjaśnione lub mieszczą się w ramach tej wypowiedzi.''

 

W sobote lub niedziele pojawi się dokładne info więc oczekujcie.

Edytowane przez Omєga *
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"To zgodnie z ustaleniami odbędą się dwie rozmowy na TeamSpeaku. Można wejść i porozmawiać albo posluchać ;)

 

Dziś o 20:00 oraz jutro, także o 20:00

 

Głosy dla porządku będą moderowane, ale to jeszcze powiem na samym TS."

 

Jeżeli chcesz zadać pytanie administracji to zapraszam

[TS podaje na pw ]

Edytowane przez Omєga *
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli byłeś na tsie mógłbyś napisać w skrócie o czym tam mówili? Dowiedziałeś się czegoś dokładniej? Ile ku do g ile ku leci z metka itd.? Byłoby miło

Dowiedziałem się bo tam jestem ;)

 

Ogólnie wiemy że serwer nie wystartuje przed maturami ponieważ serwer nie jest w pełni skończony. Jeżeli szybko wypali open beta to jesteśmy w stanie od razu po maturach startować gdzie cały team będzie miał czas. Ponieważ nie widzimy sensu aby stawiać serwer na którym nie będzie dostępnych adminów lub osoby która będzie naprawiać bugi z powodu matur. Wszystkie informacje jutro lub w sobote będą wstawione na mpc a ja również wstawię tutaj.

 

Broń na 30 lvl - Misja będzie dostępna w której będziemy mogli wybrać daną broń na poziom 30.

Hwangi? Będą dostępne jako " Kostium "

Edytowane przez Omєga *
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Brak aktywności.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności