Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga - Agacia


Ronald0

Rekomendowane odpowiedzi

Tagi tematu:[skarga] Nick osoby, ktora zawinila lub twoj.
Inne nazwy tematow skarg beda zamykane bez sprawdzenia.
 
Wzor skargi:
1.Twój Nick: HeRsZt
2.Kto zawinił? (Admin/Gracz):Agacia 
3.Nick admina/gracza który zawinił:Agacia
4.IP/SID oskarżanego*:Admin to jest, wiec macie
5.Data i godzina: Przed chwila
6.Dowody (demko/screeny/swiadkowie): Screen, mój kolega Oski
7.Opis sytuacji:A więc tak, jak se już postawiłem lm, i razem z kolega zostaliśmy zarażenia przez pakę. I napisałem "i chuj" "jebana paka" i nie obraziłem przy tym nikogo, jak pisaliście w poprzedniej skardze mogę przeklinać, nie obrażając nikogo, i tego nie zrobiłem. + 30 minut za Kulturę? Agacia, zobacz sobie jeszcze raz Taryfikator Banów (o ile wogóle patrzałaś). Jak dla mnie to już przesada. :) A skargę pisze tylko dla tego że sami pisaliście, że można przeklinać ze obrażając nikogo, to ze wcześniej dostałem na 5 minut to nie znaczy ze drugi na 30 minut.  Ponieważ samo pisze że Kultra - 5 minut!. 
 
*IP/SID oskarzonego otrzymujesz wpisujac w konsole amx_ip
 
Skarga napisana bez wzoru zostanie odrzucona, a autor otrzyma warna.
 
Screen: 
 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ban jest jak najbardziej słuszny, za kulture jest ban jak się nie mylę to od 5 min do 1 h ale nie wiem dokładnie ale ban jest słuszny ... Uważam że skarga jest bezpodstawna ... 
Yyyy chyba skargę odrzucą po 1 bezpodstawna skarga a po 2 post pod skargą :P


pre_1460148010__zm.png

Edytowane przez MrDevix
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacytuję Blacka

"Na serwerze obowiązuje kultura, którą bardzo często łamiecie."

 

Czego w tych słowach nie rozumiesz? Dostałeś ostrzeżenie, po czym bana na 5 minut wróciłeś i dalej bluźniłeś, więc ban na 30 minut. 

Potem już tylko może być większa kara.

Edytowane przez Agacia
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co robiłem bluźniłem? Napisałem tylko to po otrzymaniu paki. I teraz mi nie pie*dol za przeproszeniem że dalej bluźniłem. I czytaj regulamin serwera, bo kultura jest do max 5 minut. :)

 

 

EDIT: I po co to cytujesz? To każdego mało obchodzi, teraz chodzi o nasza sprawę a nie o jego słowa. :)

 

EDIT2: 4.25 Kultura - Ban 5min  - Taryfikator

Edytowane przez Ronald0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorośnij człowieku... Aż szkoda marnować oczu. Pomyśl zanim coś napiszesz, nawet tutaj na forum nie potrafisz napisać czegoś bez użycia słów wulgarnych... Wstawiasz jakieś *** ( no tak jakie to modne ) i I myślisz że sprawa załatwiona.

 

Powinni Cię nagrodzić długim odpoczynkiem gdyż jak widać nic nie dociera do Twojego młodego umysłu.

 

 

@edit: @down post #6 ...

https://www.youtube.com/watch?v=01APlhHjy7A&nohtml5=False

Edytowane przez Boziak
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty popatrz na to, że jesteś na forum od 10 minut, i wtrącasz nosa a nawet nie znasz regulaminu. Więc zaraz warna możesz ty dostac ze bezsensowne bicie postów. :) Nie wiesz o co chodzi, ale niby 10 minut na forum, i wszystko wiedzący, żalosne

 


 

@Gemciu

Nie robiłem tego CAŁY CZAS lecz dwa razy

Edytowane przez Pawel.?
Opcja "edytuj", gdy chcesz coś dodać, nie spamuj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty popatrz na to, że jesteś na forum od 10 minut, i wtrącasz nosa a nawet nie znasz regulaminu. Więc zaraz warna możesz ty dostac ze bezsensowne bicie postów. :) Nie wiesz o co chodzi, ale niby 10 minut na forum, i wszystko wiedzący, żalosne

Patrząc na twoje wypowiedzi i czas ,który ty na forum przesiedziałeś mogę wywnioskować ,że mózgu to ty nie używasz zbyt często. Co z tego ,że ban jest na 5 min max? Jeżeli gracz cały czas coś robi i się nie poprawia to nie widzę problemu w przedłużeniu bana. Taryfikator kar to nie jest rzecz przymusowa, to podpowiada jak banować w danym przypadku.

 

Pamiętaj o używaniu opcji edytuj :)

Edytowane przez Classic Team Gemciu
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz przeklinać na serwerze to używaj cenzury a nie potem piszesz skargi. Nie lepiej napisać na przykład "i c**j" i nie mieć bana? Niż potem żalić sie na forum. Skarga bezpodstawna.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co robiłem bluźniłem? Napisałem tylko to po otrzymaniu paki. I teraz mi nie pie*dol za przeproszeniem że dalej bluźniłem. I czytaj regulamin serwera, bo kultura jest do max 5 minut. :)

 

 

EDIT: I po co to cytujesz? To każdego mało obchodzi, teraz chodzi o nasza sprawę a nie o jego słowa. :)

 

EDIT2: 4.25 Kultura - Ban 5min  - Taryfikator

Dopisuje się pod postem cyka blyat nie reaguje mimo pisania na u@, logi sprawdzić możecie

2016-04-13

pl.png Chemikphp

Agacia *: Obraza Gracza/Admina Na zawsze    

mimo braku reakcji po dostaniu pocisku typu "robi lache hosterowi to i admina ma" i napisaniu że prawda boli

ban 4ever w pizdu z taką administracją, albo wiecznie nie ma jak pisałem już w innym temacie albo dają "dupy" jak zapewniałem linki adminów już mam linki do gametrackerów również będzie zabawa jak wrzuce filmik na youtube z instrukcją DDoSu i linkami do programu wtedy będziecie płakać jak dzieci zaczną DDoSami "SZCZELAĆ" nie ma rzeczy niemożliwych XD szczerze mówiąc nawet jestem zadowolony z tego bana bo teraz na pewno nie jeden gracz mi przyzna słuszność, zainwestowane pieniądze w vipa wolałbym na kalekie dzieci oddać bo to co tu się dzieję mógłby tylko jakiś mongoł ogarnąć.

Proponuje dalej olewać ludzi to ten serwer umrze, zresztą i tak już jest martwy.

W godzinach porannych regulamin jest łamany nagminnie albo "zombieTV" nie działa.

a do "pani admin" CH*j ci w oko bo w dupsko to tylko po pograniu 10 minut na serwie bierzesz XD. Banujcie mnie jeszcze na forum jak się wam nudzi. Bo już mam całkowicie wyebane na ten serwer

Edytowane przez Chemikphp
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz przeklinać na serwerze to używaj cenzury a nie potem piszesz skargi. Nie lepiej napisać na przykład "i c**j" i nie mieć bana? Niż potem żalić sie na forum. Skarga bezpodstawna.

 

Jak jeden typek ciągle cenzurował, też otrzymał bana, wczoraj w godzinach 21-22

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jeden typek ciągle cenzurował, też otrzymał bana, wczoraj w godzinach 21-22

i znowu beka, bo oni wklejają bany tak wzięte z dupy a 1 admin od 2 się różni XD to i różnie bany wrzucają to jest najśmieszniejsze że sami w regulaminie się gubią XD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Z tematu zrobiła się kłótnia, zamykam.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności