Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanie na Admina KaaBoom


KaaB00M

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: KaaBoom

2. Imię:Dominik

3. Wiek:15.5

4. Znajomość AMX (1-10): 6

5. Sprawny i działający mikrofon:Tak

6. Składka (tak/nie):Nie


8. Parę słów o sobie **:Mieszkam w Lubartowie,Chodzę do 2 klasy gimnazjum,Lubię grać w cs'a,Gram na Laptopie, Mam rodzeństwo Siostrę i Brata,Mój tata zmarł przed moimi narodzinami,Lubię grać w piłkę nożną i kosza,Lubię kolor czerwony i czarny,Jestem zabawny,Czasami ponoszą mnie emocje ale staram się być opanowany nie zawsze mi to wychodzi.

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem?**:Chciał bym mieć admina dlatego , że: chce pomagać ogarniać ludzi którzy łamią regulamin,Chce pomagać graczom,Chce aby była lepsza atmosfer na serwerze,Chce aby ini gracze brali ze mnie przykład.

10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID:Nie

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 6 godzin 

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):Dni robocze od godziny 15 Weekendy od godziny 8

13. Staż w Counter-Strike 1.6: 6-7 lat 

14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Tak

** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<p>Automatycznie wygenerowana wiadomość.<br />Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.<br /><br />Twoje podanie zostało odrzucone.<br />Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.<br /><br />Pozdrawiamy<br />Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów </p>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności