Skocz do zawartości

Propozycja


Ivan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , ponieważ od nie dawna doszła nowa Grupa "Supprt Unban" która od banuje graczy. Moja propozycja jest taka , że nikt oprócz tej grupy NIE MA PRAWA wypowiadać się w prośbach o UB. Czemu ? Proszę zobaczyć choćby tutaj na Cod Moda 45k , proszę wejść w zakładkę Prośby o UB i zobaczyć jakie są spamy dotyczące UB. Prawie każdy daje odpowiedz typu :-Spakuj w Rar-Zastosuj się do wzoru , masz na to 24h , inaczej UB nie będzieITD ...Jest to bynajmniej jak dla mnie bezsensowne. Tylko Support Unban moim zdaniem ma prawo wypowiadać się w prośbach o UB. Czemu? Robi się bezsensowny spam , użytkownicy nabijają posty (nie piszę , że celowo) i jaki to ma Sens?. Proszę o wprowadzenie Zakazu wypowiadania się w prośbach o UB wszystkich użytkowników oprócz tych którzy są w Support Unban. A gdy ktoś nie zastosował by się do tego , wtedy miał by dostać Warna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie tak , jesli maja zamiar robic temat o ub to chyba powinni sami zobaczyc ze jest wzór i trzeba sie zastosowac do niego .. a jak nie umieja wstawias ssy to jest wujek google zeby zobaczyc , nie przesadzajmy , to nie przedszkole ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Od teraz nikt oprócz Support Unban nie może się wypowiadać w prośbach o UB.Wybrane zostały 3 osoby na razie,potem dodam jeszcze jedną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności