Skocz do zawartości

Recenzja filmu "Spadaj, tato"


Tymbarkowa :3

Rekomendowane odpowiedzi

 

 SPADAJ, TATO 

 

7478793.3.jpg
 
GATUNEK: Komedia
PREMIERA: 17 sierpnia 2012 (Polska), 4 czerwca 2012 (świat)
PRODUKCJA: USA
REŻYSERIASean Anders
SCENARIUSZ: David Caspe
 
GŁOWNI BOHATEROWIE:
345579.2.jpg Donny (Adam Sandler)
380064.2.jpg Todd (Andy Samberg)
390374.2.jpg Jamie (Leighton Meester)
251725.2.jpg Chad (Milo Ventimiglia)
343036.2.jpg Ojciec McNally (James Caan)
 
 
OPIS FILMU:
14 letni Donny zakochuje się w swojej nauczycielce - Mary McGarricle - pięknej młodej kobiecie. Pewnego dnia kiedy chłopak zostaje po lekcjach rozpoczyna się romans tych dwoje.Po wyjściu tego na światło dzienne Mary trafia do więzienia, a Donny zostaje sam z ich dzieckiem. Przenosimy się 30 lat później. Młody ojciec już w tedy dorosły mężczyzna ma spore problemy finansowe. Jego syn Todd pracuje w dobrze prosperującej firmie i przygotowuje się do ślubu z piękną Jamie. Jednak pewnego dnia ojciec po wielu latach postanawia odwiedzić chłopaka...
 
MOJA OPINIA:
Uwielbiam filmy z Sandler'em! Kolejna mega dobra komedia, to co tam się wyprawia doprowadzi was niejednokrotnie do płaczu. Sam początek filmu wydaje się nienormalny, a kolejne minuty coraz bardziej upewniły mnie w tym xD Nie mogę pominąć wątków, w których występuje kobieta tańcząca na rurze - oczy bolą ale uśmiać się da xD
Gra aktorska - perfecto rzekła bym! 
Na prawdę jest wiele scen gdzie nie da się chociażby uśmiechnąć  - oglądałam go kiedy miałam mega doła a i tak się uśmiałam więc coś w tym filmie musi być :D Obejrzyjcie sami a zobaczycie, że mam racje! Końcówka troszkę nie udana, ale da się przymknąć oko na to.
Podsumowując film oceniam na 9/10!
 
CIEKAWOSTKI:
  • Film kręcono w Peabody (Massachusetts, USA). 
  • Błędy w filmie:

 

  1. Gdy Jamie pyta Todda ile to jest 452 pomnożone przez 77, ten odpowiada, że 84304. Prawidłową odpowiedzią jest 34804. 

 

 

 
ZWIASTUN:
 
FILM ONLINE:
Edytowane przez Pawel.?
Twój regulamin mówi: "7. W każdej recenzji musi być zamieszczone minimum 1 zdjęcie z filmu." W związku z tym, w miarę możliwości dodaj jakieś zdjęcie z tego filmu, żebym nie musiał czytać następnych raportów tego tematu.
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zawsze pięknie napisana recenzja. Co tu dużo mówić :D. Komedie z Sandlerem są zawsze śmieszne i obejrzę w wolnej chwili :D

++ Uwielbiam tą Leighton ( aktorka ), więc jeszcze bardziej mnie zachęca :D

Leci plusik, Kingo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności