Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]BAN ZA DARMO/SKARGA NA uqQ


Bytomiak

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick BTMK

2. Kto zawinił? (admin/gracz) eqQ

3. Nick oskarżonego BTMK

4. Steam_ID oskarżonego http://steamcommunity.com/id/bytomiak/

5. Data i godzina zdarzenia 20 min temu 

6. Mapa de_dust 2

7. Opis sytuacji Witam wchodze postrzelac sobie jak zawsze z rana na serwer i po zagraniu paru rund dostaje bana za czity. Admin nawet nie wszedl zobaczyc jak gram tylko dal mi go bezpodstawnie bo go dupa bolala ze otwieral dopoki nie wbił ktoś lepszy. Tym adminem jest niejaki eqQ (-rep) chcialem z nim to zalatwic na steam ale zablokowal miedzy nami komunikacje. Spotykam sie z takim czyms pierwszy raz by czlowieka ze duzym stazem w grze banowali bezpodstawnie i bez rozpiski... posiadam ponad 2k godzin w cs go i okolo 4k w 1.6. Prosze jak najszybciej o unbana poniewaz nie chce miec zasmieconego profilu na banidzie przez jedna glupia osobe ktora nie wie co robi.... pozdrawiam BTMK?!   :)

 

8. Dowody (demko/screeny/świadkowie) dowod to 2 moje konta z wysoka ranga + moja kobieta ktora grala ze mna w tym samym czasie (na niej tez zlamal grubo regulamin)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze powtarzałam, że admini powinni dawać przykład innym, nie banować za głupoty, stawiać się na równi z innymi. 

W tym momencie tego nie widzę. Nie będę się rozpisywać, bo w tym momencie nie mam na to czasu. 

 

-Zostajesz odbanowany. (czysty)

- eQu traci admina. (Dostałam już na ciebie kilka skarg na pw, dostałeś ostrzeżenie, dziś już tak nie będzie)

 

To przestroga dla innych adminów: Nie mam zamiaru trzymać ludzi którzy się tak zachowują. 

 

To jest demko z tej sytuacji (jakby ktoś chciał zobaczyć):

http://432401.node80.pukawka.pl/dem-de_dust2-1462182960-1462184400.zip

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności