Skocz do zawartości

Turniej chińczyka


Złota Owca

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich :)

 

Na prośbę, a zarazem komentarz Mariny, postanowiłem zorganizować dzisiaj turniej chińczyka.

 

Będzie składał się on z 9 rund trwających 5 min każda. Turniej zaplanowany jest na godzinę 20:30, czyli po starcie nowego ts'a.  W tym samym czasie będzie można pograć w kalambury, gdyż do każdej gry będzie osobny kanał, żeby nie przeszkadzać sobie nawzajem. Naszą atmosferę na obu kanałach postarają się umilić nasi DJ'e, żeby nie było nudno podczas czekania na następną rundę :)  Liczę na spore zainteresowanie zarówno chińczykiem, jak i  kalamburami :)

 

Pozdrawiam,

ProfesorekK

Edytowane przez ProfesorekK
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiscie wezme udział i zniszcze Marine :D

20:30? Wtedy to przewaznie ludzie ze szkoły wracaja :D przesun na 21 :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko uda się do tej godziny ogarnąć wszystkie sprawy związane z kanałami itp, to chętnie z Wami zagram! :D

Jeżeli jednak tak nie będzie to liczę na kolejny turniej...uwielbiam chińczyka! :P

Edytowane przez Pynia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoby które zamierzaja dzisiaj brac udział w tym turnieju, fajnie by było jakby miały zrobione tam konto z nickiem takim jak macie tutaj :D  żeby było wiadomo kto kim jest :D (i żeby wiedziec kto dostanie łomot) ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki że nie wypalilo Ale było kilka osób Ale nie wiem czy randomy czy nasi dlatego odwolalem. Może jutro się uda, tzn dzisiaj.

Edytowane przez ProfesorekK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Grałem wczoraj i spoko było Nie grajcie z Pynia bo ona oszukuje!! Cziter

 

Jak sie grac nie umie to odrazu cziter :D

 

 

 

Szkoda że nie wypał

 

 

Jaki nie wypał? Przeciez my sie wczoraj dobrze bawilismy, co ja mówie ja sie dobrze bawiłem :D

Dzisiaj możemy rewanżyk w godzinach wieczornych, może byc tak jak wczoraj ;d

 

2:1 :*

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki wypraszam sobie odpowiedzi wyżej, ja nie oszukuję :D Po prostu ta gra bardziej mnie lubi i jestem w nią lepsza :D Aver świetnie się bawił, nie wiem o co Wam chodzi :P Co do turnieju...wydaje mi się, że teraz już po przejściu na tego drugiego tsa powinien on wypalić. Sama nie miałam jak zapraszać ludzi, dlatego wydaje mi się, że następnym razem powinno być wszystko dobrze. :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

<p><strong class='bbc'>Automatycznie wygenerowana wiadomość.</strong><br />Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.</p><p> </p><p><strong class='bbc'>Powód:</strong> Brak aktywności</p><p> </p><p>Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.</p><p> </p><p>Pozdrawiamy<br />Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.</p>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności