Skocz do zawartości

Zachowanie Admninów 3 Maps


RocketAsh

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak mówi temat postu i tak jak mówiłem na zebraniu, nie podoba mi się zachowanie niektórych ADMINÓW , najbardziej chodzi mi o to że Admin w żadnym wypadku nie jest lepszy od zwykłego Gracza, to że ma 110HP i że może zbanować nie czyni go Bogiem, przypominam że bycie Adminem wiąże się z jakimś obowiązkiem, pilnowanie porządku, pilnowanie żeby nie było reklam w nicku (chociaż z tym dużo adminów ma problem). Wiadomo że cały CS czy Cs-Classic to odskocznia od szkoły, pracy itd, każdy chce się wyluzować ale nie można graczom pozwalać na co 2 słowo kurwa,cwel,ciul itd dlatego że grają tam dzieci (mimo że czasami te dzieci przebijają nas w przeklinaniu) i chciałbym żeby serwer miał jakiś poziom, wiadomo że jak ktoś się wkurzy i powie kurwa raz na jakiś czas to nie ma problemu ale notoryczne przeklinanie powinno skutkować natychmiastowym wyciszeniem gracza, wiadomo że mamy na serwie znajomych, przyjaciół, rodzinę i może nie każdy chcieć zwrócić uwagę osobie bliskiej ale moim zdaniem taka osoba powinna wiedzieć jak się zachować.

 

Wiem że nie ma mnie często na serwie mimo że jestem Zastępcą Opiekuna trochę musiałem odpuścić dlatego że mam kapitalny remont mieszkania, prace i osobiście w tygodniu nie mam ochoty i czasu grać w csa dlatego że wychodzę z domu o 5 rano przychodzę o 17-18 i robię remont do godziny 22 i idę spać bo trzeba wstać do pracy, wiem że ktoś mi powie "gówno wiesz co się dzieje jak grasz tylko w weekendy" owszem gram w weekendy czasami w tygodniu ale gra na serwie moja Narzeczona i od niej wiem jak zachowują się niektórzy admini, oczywiście nicków nie podam nawet Kasi bo zdarzyło się to tylko raz ale ostrzegam że nie będę cię cackał z "gwiazdorstwem" na serwie.

 

Kasia nie zamykaj tematu póki nie wypowie się każdy ADMIN :p

Edytowane przez RocketAsh
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią poczekam na każdego. 

 

Każdy wie jak ja podchodzę do kultury na serwerze. Można powiedzieć, że aż za bardzo. Ale to tylko przez to, że chcę aby ten serwer miał jakiś poziom. 

Ostatnia sytuacja już z byłym adminem pokazała mi właśnie jak "władza" zmienia. Nie toleruję czegoś takiego, wręcz skrajne przypadki tępię, ale od czasu do czasu każdy może coś powiedzieć. Jest to normalne.  Nawet ostatnio przyjęłam jako admina osobę która wcześniej "czasami" przesadzała. Teraz widzę wielkie zmiany.

 

Ja juz ci Rocket mówiłam, każde takie zachowanie i nawet ty zabieraj admina. Masz do tego prawo, więc korzystaj. :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja się wypowiem xd Mi osobiście nie przeszkadza jak ktoś "przeklnie" , znam stałych graczy i wiem , że jest to w formie "zabawy". Nie toleruje gdy ktoś wyzywa kogoś po rodzinie, albo nadmiernie kogoś obraża. Wtedy od razu banuje , może często zapominam o upominaniu stałych graczy , ale teraz będę zwracać na to uwagę i będą lecieć muty , a potem bany. Pozdrawiam. :) Nawet znajomych banowałem także myślę , że staram się każdego traktować tak samo.

Edytowane przez Miverse
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja się wypowiem xd Mi osobiście nie przeszkadza jak ktoś "przeklnie" , znam stałych graczy i wiem , że jest to w formie "zabawy". Nie toleruje gdy ktoś wyzywa kogoś po rodzinie, albo nadmiernie kogoś obraża. Wtedy od razu banuje , może często zapominam o upominaniu stałych graczy , ale teraz będę zwracać na to uwagę i będą lecieć muty , a potem bany. Pozdrawiam. :) Nawet znajomych banowałem także myślę , że staram się każdego traktować tak samo.

 

Akurat do ciebie Miverse to nigdy nie miałem zastrzeżeń :P

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem każdy jak chce może sobie przeklinać sporadycznie (w pewnych sytuacjach się nie da ). Przekleństwa na serwerze występują często( wiem sam przeklinam), ale dopóki nikt nikogo nie obraża to takie przeklinanie nikomu nic nie robi. Mi osobiście przeklinanie nie przeszkadza, ale wiadomo sam na serwerze nie jestem i wielu osobom może to przeszkadzać.

 Przeklinanie co kilka sekund mnie drażni, ale tylko dlatego, że ktoś ciągle powtarza to samo. Niektórzy gracze faktycznie przesadzają. Moja propozycja jest taka ze jak ktoś raz na jakiś czas sobie przeklnie żeby przymykać na to oko, ale jeżeli ktoś notorycznie to wtedy upominać, karać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rocket moje zdanie znasz, co mam sie wypowiedziec, domyslam sie, ze to do mnie. Owszem przeklinam i pozwalam przeklinac innym graczom ale nie wyzywac. No chyba ze ktos nadmiernie przeklina to w tedy go upominam ew. kickuje/banuje.

 

A co do pilnowania porzadku to łatwo sprawdzic chociazby w sourcebans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Przeklinanie co kilka sekund mnie drażni, ale tylko dlatego, że ktoś ciągle powtarza to samo. Niektórzy gracze faktycznie przesadzają. Moja propozycja jest taka ze jak ktoś raz na jakiś czas sobie przeklnie żeby przymykać na to oko, ale jeżeli ktoś notorycznie to wtedy upominać, karać.

 

właśnie o to mi chodzi że karać notoryczne przeklinanie xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rocket moje zdanie znasz, co mam sie wypowiedziec, domyslam sie, ze to do mnie. Owszem przeklinam i pozwalam przeklinac innym graczom ale nie wyzywac. No chyba ze ktos nadmiernie przeklina to w tedy go upominam ew. kickuje/banuje.

 

A co do pilnowania porzadku to łatwo sprawdzic chociazby w sourcebans.

 

Wiadomo że czasami nerwy puszczają ale najbardziej chodzi mi o to żeby notorycznie tego nie robić że w 1 rundzie która trwa 2 min jeden gracz klnie przez 40 sek ;/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obrażanie na naszym serwerze nigdy nie było tolerowane. Czasami ktoś nazwie kogoś ciotą, ale kiedy wiem, że to jest między dwoma kolegami to nie reaguję jakoś specjalnie :V Ale jeżeli poleci jakaś "wiązanka" słów momentalnie mutuję, a jeżeli to nie poskutkuje leci kick. Co do samego przeklinania to nie spotykam się zbyt często z wulgaryzmami co sekundę, lecz kiedy takie coś ma miejsce to zwracam uwagę a potem kickuję.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było mnie dosyć dawno na serwerze, ze względów prywatywny o których Kasia wiedziała. Dziś pierwszy raz od dłuższego czasu wreszcie wróciłem i mogłem usiąść przed komputerem. Na serwerze zawsze zdarzali się "spinacze" i osoby często klnące. Myślę tak jak koledzy wyżej, dopuszczam do przeklinania, ale z umiarem.... wyzywanie to już jest przesada i kończy się upomnieniem (wyjątkiem są takie przyjacielskie wyzwiska które widać, że były żartobliwe), potem mute'm/kickiem, w najgorszym wypadu banem, lecz nie miałem jeszcze tej przyjemności. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie jak widać od miesiąca nie ma, więc co ja mogę dodać jeżeli gracz nagminnie  przeklina to mute. A co do  admina to myślę że nie nadużywam go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Myślę, że każdy sobie oswoił. Jeśli nie no to ma problem. :D

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności