Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]niby podszywka


Golan

Rekomendowane odpowiedzi

Tagi tematu:[skarga] Nick osoby, ktora zawinila lub twoj.

Inne nazwy tematow skarg beda zamykane bez sprawdzenia.

 

Wzor skargi:

1.Twoj Nick: Golan

2.Kto zawinil? (Admin/Gracz): kamil56

3.Nick admina/gracza ktory zawinil:Maus

4.IP/SID oskarzanego*: kamil56  STEAM_2:0:619791914  

5.Data i godzina: 17.00

6.Dowody (demko/screeny/swiadkowie):swiadków jest duzo bo pełny serwer byl ale tak to bardziej Niunia

7.Opis sytuacji:siemanko prosze o ub bo ta podszywka to nie podszywka tylko zmieniłem nick zeby go przestraszyc zeby wyszedl i mu mowiłem ze on jest podszywką . bo caly czas pieprzył glupoty a ma z 10 lat i sie go sluchac nie dało i grać kazdy chciał zeby go ktos wywalił ale nie bylo admina i dopiero ty przyszedłeś i dales mi bana  :( tylko nie wiem za co

 

*IP/SID oskarzonego otrzymujesz wpisujac w konsole amx_ip

 


Skarga napisana bez wzoru zostanie odrzucona, a autor otrzyma warna.

Edytowane przez Golan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jest trochę dziwne GROZIŁEŚ mu, że dostanie bana za podszywkę, a sam zmieniłeś nick, obrażałeś go, prowokowałeś go... Tym samym pokazałeś jaki jesteś dorosły.

 

 bo caly czas pieprzył glupoty a ma z 10 lat i sie go sluchac nie dało    Sam go namawiałeś do tego aby mówił, czy to jest normalne?...

Edytowane przez Maus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się w tej sytuacji z Mausem, ty podszywałeś się pod inną osobę (pod kamila) tym samym zasługujesz na bana.

To, że nie chciałeś go słuchać nie usprawiedliwia Cię. W cs'ie masz możliwość zmutowania - mogłeś z niej skorzystać.

 

I zła nazwa tematu :)

Edytowane przez Dawidia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy na serwerze nie ma admina a któryś z graczy nadużywa mikrofonu lub nie przeszedł mutacji i przeszkadza to graczom to macie możliwość mutowania gracza wystarczy wejść w menu cs'a i wybrać Lista Graczy wybrać nick gracza którego chcecie mutować, zatwierdzić i już go nie słyszycie.

Na serwerze obowiązuje zakaz podszywanie się pod graczy i adminów Ty podszyłeś się pod gracza więc masz bana na tydzień ciesz się, że nie przyszło Ci do głowy podszyć się za admina żeby kogoś postraszyć bo byś nie wszedł już na serwer.

Nie usprawiedliwia Cię to, że chciałeś go postraszyć bo można było gracza wyciszyć a w dodatku złamałeś regulamin i podszyłeś się za gracza a za to jest ban na 1 tydzień.

Chciał czy nie chciał ban musi zostać

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności