Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie - Zeus


Zeus123

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Chelsea/Zeus 

2. Imię: Cezary

3. Wiek: 18 

4. Twój Gametrack (Link): Nie ma co podawać, ponieważ nie gram często. :) To się zmieni jak być może zostanę adminem. :)  

5. Twój Banid (Link/-): -

6. Mikrofon (Tak/Nie): TAK

7. Składka (Tak/Nie): TAK, jeśli bd trzeba

8. Znajomość AMX (Brak/Dost./Bdb./Wzor./Wzor.+)*: Wzor.+

9. Staż oraz doświadczenie w grze Counter-Strike 1.6: 1,5 roku

10. W jakich godzinach najczęściej grasz?: 20-24 /  weekendy różnie

11. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Ok.2 h 

12. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Jestem adminem na Only DD2. :)Utrzymuje dobre relacje ze wszystkimi graczami. ;) Czemu JA chce być tu adminem? Otóż dlatego, że mieliśmy ochotę z kolegą, również adminem serwera dd2 :) pograć właśnie na FFA, aby się trochę wyluzować.  Co się okazuje po paru rundach wbija cziter. Sprzedaje bułki przez ściany, a szanowny admin, którego nicku nie podam ;) miał po prostu gdzieś tego czitera i sobie poszedł. Jeśli zostanę tutaj adminem to zapanuje na tym serwerze taki porządek jak na DD2 . :)  Tutaj macie moje podanie na DD2 i jeśli chcecie się czegoś o mnie więcej dowiedzieć to przeczytaj :) http://forum.cs-classic.pl/topic/45294-podanie-zeus/ Zerknij też jak mnie oceniają inni :) Trzeba ratować ten serwer dopóki jest na to czas. :)

 

 

Pozdrownia KRÓL ZŁOTY!!!

 

@QubaS

Kolego potrzebni są tacy admini, którym się chce właśnie na tym serwerze siedzieć, aby pilnować na nim porządku - takie jest moje zdanie. :) Jestem młody, ale myślę, że trzeba też trochę "młodej krwi" wpuścić na serwer.

Edytowane przez Zeus123
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem, że mieliście jedną taką sytuacje (wnioskuję z waszych tekstów Panowie z dd2).

 

Jako, że serwer jest w rozsypce i mało co na nim działa prawidłowo to jestem na NIE :)

Czemu?

Bo serwer albo padnie (zostanie zamknięty lub przekształcony) albo wstanie i zostanie naprawiony jak należy...

i dlatego jest bez sensu kolejni admini, bo pierw należy serwer postawić na nogi !

 

Fakt, każdy admin teraz obecny wchodzi na chwile i zerka i ucieka jak większość stałych graczy, bo nic tu się nie dzieje:/

 

Sam zaglądam co jakiś czas czy wszystko ok i zmienić ewentualnie mapę na małą jak serwer jest pusty bo może akurat kogoś to zachęci do wejścia :)

 

Puki serwer nie zacznie funkcjonować nie ma sensu przyjmować kolejnych adminów takie moje zdanie, ale opiekun ma pewnie swoje zdanie :)

 

@edit:

A tak co do kolegi myślę, to kolega ma strasznie mały staż w cs 1.6 i wynika że admin na dd2 to kolegi pierwszy admin w tak krótkiej karierze csa:/

To podanie kolegi z dd2 fatalne :/

Dla mnie za małe doświadczenie masz w grze i w adminowaniu żeby mieć admina na dwóch serwerach naszej sieci :/

Sorki ale to są fakty :P

Edytowane przez QubaS
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że na tak

+ nie wiem jak grasz na FFA, ale na DD2 bardzo dobrze się sprawujesz

+ ogarnięty

+ mimo słabej sytuacji serwa przyda się taki admin

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FFA jest w mega rozsypce, a wszystko zaczęło się sypać jak odeszłam (nie ma kto komu pomagać NNN, więc za to nie będę go obwiniać). Jeżeli chodzi o podanie to jestem na tak, bo na serwerze nie panuje przyjemna sytuacja. ;)

 

 

 

@ Nie mam zamiaru się wypowiadać więcej w tej kwestii, jeżeli chodzi o wasze komentarze... Zostawie to dla Siebie, bo tak naprawdę jedna osoba tylko wie i która przy tym była jak serwer był ratowany. Jeszcze musiała mi pomagać żeby sprawnie działał, ale jak zwykle... Ja musiałam go zepsuć.. tak naprawdę gówno wiecie... a się wypowiadacie. Tłumaczyć się nie trzeba kto go zepsuł....

Edytowane przez Shanell
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro dobrze się spisujesz na DD2, a nie zauważyłem żadnych potknięć z Twojej strony to czemu nie miałbyś pomóc na FFA, które już i tak od umiera od roku czasu. Tylko czy znajdziesz czas na dwa serwery ? :)

@Qubas Jednak można się szybko nauczyć adminować i rozpoznawać cziterów, a stażu nie trzeba mieć sporego - Zeus jest tego dobrym przykładem. Nie rozumiem dlaczego zamykasz się na pomoc od "kolegi z dd2".

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Admina powinienes mieć na jednym serwerze albo dd2 albo FFa (to jest tylko moje zdanie) na dd2 tak samo są potrzebni admini online nie wiem jak chcesz leciec na dwa "fronty" według mnie bez sens decyzja jest twoja ja jestem na nie:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE dodajac takich adminów bedziecie pogarszac sytuacje serwera.

 

 

 

@shanell  "a wszystko zaczęło się sypać jak odeszłam" bez przesady bo serwer sie zakoniczyl na kitolu i polaczku pózniej juz bylo tylko gorzej wiec za Twojej kadencji serwer najbardziej sie rozsypal.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Nie , ponieważ skoro masz admina na DD2 to ogarniaj ten serwer. Moim zdaniem wybierz sobie serwer na którym chcesz adminowac,bo mając admina 2 serwerach  zaniedbasz obowiazki na jednim z nich.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shanell, totalnie nie rozumiem twojej wypowiedzi typu "FFA jest w mega rozsypce, a wszystko zaczęło się sypać jak odeszłam (nie ma kto komu pomagać NNN, więc za to nie będę go obwiniać)". Zacznijmy od tego, że nie masz pojęcia co się dzieje z FFa przez ostatnie dni i nie jest to spowodowane olaniem przezemnie sytuacji czy przez Karola tylko zawiniła pukawka przez którą do dziś nie możemy wrzucić np. poprawnie działającego amxbans. To nie jest temat do jakiejkolwiek dyskusji ale jak widze takie wypowiedzi to aż mnie mdli.

 

Co do podania Zeusa jestem jak najbardziej na tak! Tylko tak jak napisał Polaczek, znajdziesz czas na ogarnięcie 2 serwerów na raz? Jeżeli tak to zapraszam na priv :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kolega dobrze się sprawował na dd2 to myślę, że nierozsądne byłoby odrzucać pomocy w okresie kiedy ffa wygląda jak wygląda. Chciałbym serwer jeszcze kiedyś odwiedzić, mam nadzieję, że będzie nadal stać wtedy. 

 

 

 

FFA jest w mega rozsypce, a wszystko zaczęło się sypać jak odeszłam (nie ma kto komu pomagać NNN, więc za to nie będę go obwiniać).
not sure if troll or...
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem admina wiele razy na niejednej sieciowce , na FFA czasami wpadam i czesto bywa (bardzo czesto) ze nie ma admina , dostawalem admina na serwerach na ktorych mialem przegrane zaledwie 30 minut (zaufanie) , ale podejmowalem sie tego i gdy go dostawalem bylem jednym z najbardziej aktywnych adminow , TAK ! 

Edytowane przez slowdeath
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK, admin na 2 fronty to nic trudnego. Skoro na dd2 sprawuje się dobrze i nie ma z nim problemów to myślę że tutaj także będzie dobrze. Serwer jest w totalnej rozsypce więc każdy nowy admin się przyda.

 

Mialem admina wiele razy na niejednej sieciowce , na FFA czasami wpadam i czesto bywa (bardzo czesto) ze nie ma admina , dostawalem admina na serwerach na ktorych mialem przegrane zaledwie 30 minut (zaufanie) , ale podejmowalem sie tego i gdy go dostawalem bylem jednym z najbardziej aktywnych adminow , TAK !

Dziękujemy, że opowiedziałeś Nam tak cudowną historię!
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak. Uwazam, że wszystkie ruchy w kierunku ratowania serwera są ok. Im wiecej rąk do pomocy tym lepiej :) Tylko tak jak wyzej koledzy napisali, czy dasz rade na dwa "fronty" :P

Shanell prosze Cie.. jedyne zmiany jakie byly zauwazalne na serwerze to inny kolor czcionki na forum... Pomijajac fakt, ze nikt nie napisał ze to tylko Twoja wina jak wyglada teraz serwer tylko stwierdzili fakt, że za Twojej kadencji najbardziej sie posypal, a to roznica tak mi sie wydaje :D


 

Edytowane przez doktor hajs
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Zeusa , to porzadny admin . 

Nadaje sie bo ogarnia i nabral doswiadczenia ( to bardzo wazne)

 

A co do ffa to serce mi sie kraje jak patrze na GT. Niektorzy mi zarzucaja ze nie wrocilem , ale nie mam tyle czasu co kiedys .

Teraz gram tylko dla zabawy. Dlatego DD2 mi starczy.

Wczesniej to bylo hobby po pracy, taka mala pasja. A do tego byli swietni ludzie na serwerze . Stare FFA dalej widac na classicu , co mnie cieszy.

 

Wolalbym zobaczyc jakis temat w propozycjach ,mianowicie : co zrobic zeby poprawic sytuacje . 

Potrzebna jest dyskusja , dluga i merytoryczna

 

Ja nigdy gdy bylem opiekunem nie zmienilem NIC, nie pytajac sie o zdanie reszty. Moze cos to pomoze ....

Edytowane przez Damian? NL/PL
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności