Skocz do zawartości

YouTube - Eventy TS3 i nie tylko?


Omega*

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

 

Tak pomyślałem o YouTubie aby stworzyć kanał i aby było kilka osób które zajmowały się wrzucaniem filmików na kanał.

Co można nagrywać? 

 

 * Głównie *- Eventy na TS3 ( osoby nie obecne   na takim evencie mogą zobaczyć jak wszystko przebiegało )

- Turnieje serwerowe które można by zacząć organizować

- Również można wstawiać zapowiedzi " większych konkursów "

- Fragmovie ( ninja defuse itp )

 

 

Trzeba w końcu coś ruszyć.

Edytowane przez Omєga *
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze i zasadnisze pytanie KTO bedzie to ogladal? Watpie aby te filmiki mialy ogladalnosc. Jak nie beda mialy ogladalnoaci to po co to robic? Ja jestem na nie ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież jak będzie na YT to potem każdy kto ma fejsa będzie to mógł udostępnic :D i zachecic innych 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze i zasadnisze pytanie KTO bedzie to ogladal? Watpie aby te filmiki mialy ogladalnosc. Jak nie beda mialy ogladalnoaci to po co to robic? Ja jestem na nie ;)

od razu nie będzie dużo wyświetleń ale po odpowiedniej reklamie chociażby na naszym fb myślę że kanał się rozwinie 

I nie rozumiem pytania kto będzie to oglądał bo zawsze znajdą się osoby które będą to oglądać. 

Edytowane przez Omєga *
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto by się tym zajmował?

 

Ja bym mógł nagrywać eventy na których bym był, aczkolwiek nie ma mnie na każdym.

Z montażem też nie będzie problemu, też mogę się tym zająć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny pomysł ktoś chce sobie obejrzeć jakieś wydarzenie bo go nie było np. na karaoke to posłucha lub obejrzy sobie na YT. Jestem ZA ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie świetny pomysł, nie tylko będzie można zobaczyć jak było na niektórych wydarzeniach to przy okazji reklama dla sieci, po części. 

Osoby które by to nagrywały jest sporo, bo nawet ja mogę. Co do montażu to już ktoś musi to ogarniać, ale na pewno mamy na forum kogoś takiego. :D

 

Fragmovie jak najbardziej! Tylko trzeba mieć dużo materiału, chociaż to też się znajdzie. (poproszę adminów o jakieś fajne akcje z serwera :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla takiej osoby może specjalna ranga? " YouTuber " 

Można również stworzyć jakiś dział " Media " 

Edytowane przez Omєga *
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś już był kanał na YT, na którym znajdowały się filmy z csc, ale był chyba "nieoficjalny".

Ogólnie rzecz biorąc nie wróżę przyszłości dla takowego kanału. Za dużo CS'a już jest na YT, a kanał sieciowy, na którym byłyby zamieszczane pierdoły z serwerów społecznościowych raczej nie zdobędzie popularności. Będą to oglądały osoby, które same się na filmikach znajdują i po krótkim czasie, materiały w ogóle przestaną się pokazywać.

Reasumując: jak dla mnie spalony pomysł, który nie przyniesie nic, jak przykładowo koszulki csc i inne podobne pierdoły.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł jest dobry, aczkolwiek nie wiem jak z wykonaniem tego. Jeżeli będzie potrzebna pomoc w prowadzeniu takowych eventów, kanału lub reklamowaniu pierwszych nagrań to jestem do dyspozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK i zgadzam się z Aver ,udostępnić to nie problem ,a w dzisiejszych czasach dane rozlatują się w niemiłosiernym tępię więc oglądalnością osób 3 (nie grających na serwerach naszych) się nie przejmujmy ,zaczną oglądać to może i zaczną też grać ,jak nie ten to drugi ,trzeci ,czwarty lub piąty itd...Spróbować warto ,o turniejach nie wspomnę dużo osób uwielbia je oglądać (ja jestem taką osobą) więc warto :) 
ZA.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Zapraszam na PW osoby, które są zainteresowane stworzeniem czegoś takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja propozycja została przyjęta.
Dziękujemy za to, że pomagasz nam w rozwoju.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności