Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga na Matiq


Złota Owca

Rekomendowane odpowiedzi

Tagi tematu:[skarga] Nick osoby, ktora zawinila lub twoj.

Inne nazwy tematow skarg beda zamykane bez sprawdzenia.

 

Wzor skargi:

1.Twoj Nick:SzalonyProfesor

2.Kto zawinil? (Admin/Gracz):Admin

3.Nick admina/gracza ktory zawinil:Matiq

4.IP/SID oskarzanego*:#1 Matiq STEAM_2:1408064478  80.54.110.207  Nonsteam

5.Data i godzina:20.05 21:29

6.Dowody (demko/screeny/swiadkowie):Bracon i inni gracze

7.Opis sytuacji:Więc tak, grałeł sobie spokojnie na serwerze, była mapa deathrun_chemikals, byłem w TT i zapytałem czy gracze pozwolą  mi się zabić. Oczywiście większość chciała mi się dać i przyszła kolej na admina Matiq. Matiq zabił mnie po czym napisałem w żartobliwy sposób "matic lama-.-". Dostałem za to bana na 1 dzień. Nie chodzi mi o to, że nie dał mi się zabić czy coś, ale wydaje mi się że owy admin nie zna zbyt dobrze regulaminu. 

 

#Edit. 

Jeżeli admin poczuł się urażony, powinien mi dać bana na 3h a nie na 1 dzień. To już druga taka sytuacja gdzie ten sam admin nakłada zbyt wysokiego bana na graczy.

 

*IP/SID oskarzonego otrzymujesz wpisujac w konsole amx_ip

 


Skarga napisana bez wzoru zostanie odrzucona, a autor otrzyma warna.

Edytowane przez ProfesorekK
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, w regulaminie może nie jest to zbyt przejrzyście napisane ale za obraze gracza jest ban na 3h admina 1dzień (tak mi się wydaje). Co prawda Matiq mógł poczuć się urażony no ale prosze was... szanujmy się. Czy każdy z was co czyta tą skargę obraziłby się za to, że ktos nazwał go lamą? Jeśli jeszcze gracz robiłby to notorycznie i w dość wulgarny sposób to rozumiem. Matiq potrzebujesz dystansu do siebie, bo chyba żaden admin nie jest taki żeby banować za dość bekową obrazę i to na 1dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No matiq akurat graczy chyba nie szanuje ja dostałem bana za to, że w dość wulgarny sposób zwracałem się do tego pana co mikro używał chociaż nie mógł (mowiazema18) ban dla mnie słuszny  .... Nie wiem dlaczego matiq go nie zbanował ale wolał bym żeby każdy był sobie równy więc on i ja powinniśmy bana dostać....

Edytowane przez Arek228
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W regulaminie jest napisane, że za obrazę admina jest ban na 1 dzien. Obraziłeś mnie to Ci go dałem a jeżeli chodzi o Mowiazema18 to mikrofonu może używać, bo przeszedł mutację.

 

Dobra, może nie przeszedł mutacji ale Vorden pozwala mu gadać przez mikro

Edytowane przez Matiq132
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W regulaminie jest napisane, że za obrazę admina jest ban na 1 dzien. Obraziłeś mnie to Ci go dałem a jeżeli chodzi o Mowiazema18 to mikrofonu może używać, bo przeszedł mutację.

Poważnie? Jak on przeszedł mutacje to ja jestem po 40stce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak po banie wbijam na serwer gram kilka minut i mowiazema już się zaczyna do mnie i wali teksty typu (arek zrobisz loda matiqowi) matiq nie reaguje czy to jest mądre ??? Nie wiem co z tym adminiem jest nie tak ale to już się powoli nie robi śmieszne .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ban trochę przesadzony za tekst typu lama to max 1h powinien dostać a najlepsze było by to żebyś profesor zapananowal nad swoim słownictwem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek, swięty sam nie jestes bo sam go prowokujesz a potem lecisz z płaczem na forum. Do mnie też dzisiaj sapałes wiec powiedziałem ci że ja na serwerze nie mam zamiaru się "wyzywac" bo dostane bana (chodz w sumie i tak już dostałem za jakies gówno ale to mniejsza z tym) i zaprosiłem cie na ts'a. A ty jak dobrze pamietam nic mi wtedy nie "odszczekałes" i cichutko siedziałes przez kilka minut. Po czym chwile pozniej  ponownie powtórka z rozrywki.

 

Jesli faktycznie VORDEN pozwolił Marcinowi używac mikrofonu to nie ma się o co czepiac. 

A jesli chodzi o ciebie Matiq. Zauważyłem że ty tylko zwracasz uwage na to jak goscie klna/prowokuja/wyzywaja się przeż mikro.. a na chat 0 uwagi. Dosłownie kilka minut  temu Arek i Marcin prowadzili dyskusje przy której padło kilka niecenzuralnych słow a ty kompletnie nic.. Nie wiem czy ty wtedy żyłes czy nie.. Ale obstawiam że admin ma możliwosc widzenia jak ktos pisze żyjąc lub nie.

Popraw się. :D

Edytowane przez aver
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kara słuszna, ale to prawda - za długa. Obrażać na żarty to można kumpli, których się już zna długo i w realnym świecie. Takie wyzywanie bezsensowne przez kabel, to nic więcej jak prowokacja i nie rozumiem po co to w ogóle zaczynać.

 

Jako, iż poruszyliście sprawę osoby Mowiazema18, to także się wypowiem, gdyż grała ona jeszcze za mojej kadencji. Nie wiem ile ten ktoś ma lat, ale zdecydowanie mutacji nie przeszedł, a głos tejże osoby zdecydowanie nie jest kobiecym. Ponadto zdecydowanie nadużywa mikrofonu i wulgarnie się wypowiada. Aktywnością nie grzeszę, ale jakoś nigdy nie słyszałem żeby V0rden tej osobie jakieś pozwolenia dawał - jak się mylę, to zwracam honor, choć takie pozwolenia są niesprawiedliwe i nie powinny mieć miejsca.

 

Podsumowując ten wywód:

ban - słuszny, ale za długi,

sprawa Arka i Mowiezema18 powinna zostać jakoś rozwiązana, mianowicie wymierzanie kar w obydwie strony sprawiedliwie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następna sprawa na mowiazema wbija dawidia na serwer mowiazema od razu do niego ''chu* ci w dupę '' nie wiem po co on tak gada i najlepsze jest to , że on żadnej kary nie poniósł za tą obrazę akurat nic nie dostał ale dostał kilka minut temu za kulturę .... jak dla mnie jest to nie wychowane dziecko ....

 


 

aver ja do Ciebie sapałem ty do mnie sapałeś nic do Ciebie nie pisałem a ty się do mnie sadzisz nie wiem o co ci chodzi .... nic do Ciebie nie mam a ty do mnie piszesz jakieś głupoty ....

Edytowane przez Pawel.?
Opcja "edytuj", gdy chcesz coś dodać, nie pisz post pod postem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio bana za mikro nałożyłem mu 4 dni temu. Nie pozwalam używać mikrofonu graczom którzy nie przeszli mutacji lecz istnieją wyjątki a to jest wtedy kiedy dany gracz chce powiedzieć coś mądrego i konkretnego w dodatku tylko po to by o czymś ważnym poinformować wtedy pozwole powiedzieć kilka słów w innym wypadku - BAN.

Faktycznie ban słuszny ale zdecydowanie za długi choć sam nie wiem czy w tej sytuacji wlepiłbym bana. Musicie zrozumieć pewną sprawę żeby nie naciskać na Matiq. Jest adminem początkującym dopiero dostał pierwszą w życiu szansę adminowania, uczy się na błędach wiec mam nadzieje, że na przyszłość Matiq będzie bardziej obiektywny. Dogadam się z Matiq wytłumaczę mu co i jak.

Jeżeli chodzi o Arka i mowiazema18 - odpuszczę wam tym razem tylko dlatego, że skarga nie tyczy się was bezpośrednio ale uważajcie na przyszłość bo przekażę adminom aby teraz kary za wasze wybryki były bardziej surowsze. Będę miał na was oko.

Jeżeli chodzi o mowiazema18 - Temu chłopakowi nie można pozwalać używać mikrofonu. Czasami pozwoliło się komuś coś powiedzieć gdy miał coś ważnego do powiedzenia ale on absolutnie nadużywa mikrofonu więc to tak jakby informacja dla adminów.

Wybaczcie ale nie zbyt ogarniam, jestem po ciężkim dniu i raptem godzinie snu. Gdyby ktoś czegoś nie zrozumiał śmiało piszcie PW.

BAN zostanie zdjęty (czas bana powinien już dawno miąć) skarga przyjęta.
Matiq dostanie kolejne pouczenie

Arek i Mowiazema18 dostają ostrzeżenie a admini niech mają na nich oko.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności