Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga na opiekuna V0RDEN


DAAMIAAN

Rekomendowane odpowiedzi

Tagi tematu:[skarga] Nick osoby, ktora zawinila lub twoj.
Inne nazwy tematow skarg beda zamykane bez sprawdzenia.
 
Wzor skargi:
1.Twoj Nick: DAMIAN
2.Kto zawinil? (Admin/Gracz): Opiekun
3.Nick admina/gracza ktory zawinil: V0RDEN
4.IP/SID oskarzanego*: akurat nie było V0RDEN na serwerze i nie mogę IP podać...
5.Data i godzina: na amxbans nie mogę wejść ale to tak około 22:00 w piątek było ( jak będę mógł wejść i
sprawdzić amx to podam dokładniej )
6.Dowody (demko/screeny/swiadkowie): ss nie mogłem zrobić bo jak dostałem bana to nie zdąrzyłem zrobić, a ciemno było; na nicki akurat nie patrzyłem ale może znajdzie się ktoś kto to pamięta ( V0RDEN może się przyzna ... )
7.Opis sytuacji: Normalnie grałem sobie, przechodziłem mapę, kiedy wszedłem do kolejki poszedłem po broń która była nad czymś, co hp zbija. Miałem iść do TT, a V0RDEN dał mi bana na 30 minut za "bugowanie exp" jak nawet exp nie ruszałem. Że raz z nim się pokłóciłem to ciągle mówił że " jest adminem i może robić co chce ". Do tego często nie przestrzega regulaminu np.: " Bije poza strefą TT ", a jak mu mówię że powinien przestrzegać regulamin nic go to nie obchodzi. Według mnie V0RDEN daje zły przykład jako opiekun.
*IP/SID oskarzonego otrzymujesz wpisujac w konsole amx_ip
 
Skarga napisana bez wzoru zostanie odrzucona, a autor otrzyma warna.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzenie po broń w miejscach w których buguje hp jest zakazane i karane banem na 30 min - nie ważne czy zbugowałes hp, czy nie. V0rden nie banuje bez powodów, a nawet jeśli - ma takie prawo jako opiekun. Nie raz łamałeś regulamin i każdy dobrze wie, jak się zachowujesz i co robisz na serwerze.

 

Co do osoby V0rdena: jest świetnym adminem jak i opiekunem. Daje bardzo dobry przykład i zdecydowanie zasługuje na szacunek. Pisząc, że łamie regulamin, chyba sam go nie znasz za dobrze. Bicie spoza strefy TT dotyczy CTków, a nie TT. Często Ct przedłużają, a ty w szczególności, to się nie dziwię, że strzela do ciebie przez ścianę jako terro.

 

Co do samej skargi: brak tu ładu i składu. Brak jakichkolwiek dowodów i przekonywujących argumentów.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krótka pamięć to nie grzech...

poza tym myślisz że pamiętam wszystko co on nawyprawiał, daj mi przykład kiedy ja złamałem regulamin?

jedyne bany od niego dostałem a do tego słowa " jestem adminem mogę robić co chce " chyba nie świadczą o tym że jest dobrym adminem.

Opiekun jak admin powinien przestrzegać regulaminu a nie jak to mówił " może robić co chce ", mi dałby bana za bicie poza strefą tt a on to sobie może bo nikt go nie zbanuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh... pamiętam tę sytuację bo byłem wtedy na serwerze.

Nie pamietam jaka to była mapa ale tam gdzie Ty "wszedłeś po broń" nie ma żadnej broni... i nie wszedłeś tam na chwile tylko stałeś do upadłego (miałeś cos kolo 5k hp). Skarga niesłuszna.

 

A co do V0RDEN'a to dobry opiekun jak i admin. Daje dobry przykład swoim adminom jak i graczom serwera. 

 

Co do twojego cytatu " jest adminem i może robić co chce " nie pamiętam żeby v0rden powiedział kiedy kolwiek cos takiego jak Ty napisałeś.

 

Treść bana? To zwykłe przejęzyczenie ze strony v0rdena, najlepszym zdarzają się pomyłki chodziło mu o bugowanie HP. A Tobie nie mam pojęcia co odbiło, że sapiesz się o bana na 30min który był w piątek... 

Edytowane przez Dawidia
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skąd miałem wiedzieć ze to hp buguje? jak już to mnie to zbugowało...

było tam AWP a on mógł mnie slapnąć lub slaynąć a nie od razu bana dawać, bardziej myślałem że to hp zabiera a nie dodaje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie jak po staniu tam na tyle dlugo, ze Hiszpanski widzial 5k hp, rozkminic ze to dodaje hp... Nie udawaj glupa czlowieku. Dobrze wiedziales co robisz. Nie grasz od wczoraj, wiec nie ma mowy o pomylce. Jestes na straconej pozycji, bo znalazla sie osoba, ktora sytuacje widziala i nie potwierdza Twojwj wersji wydarzen.

 

Grajac na serwerze akceptujesz regulamin. Nikogo nie obchodzi czy go znasz - Twoja w tym glowa, by znac.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra tak wiec przyszła kolej na mnie :)
Po 1 na deathrun_fuzzy zbugowałeś HP tak, że miałeś 5K HP to 1 sprawa i stad ban na 30 minut tak jak w regulaminie i chciałbym Cię poinformować abyś przestał pisać na serwerze do mnie jak tylko wejdę, że daje bany bez powodu bo tak sie składa panie DAMIAAN, że adminowałem na serwerach jak jeszcze komputera na oczy nie widziałeś. ( gdybyś nie posłuchał mojej rady będę nagradzał Cię banem) + grając na serwerze musisz znać regulamin.
Tak więc ban był słuszny jak najbardziej.
Co do przestrzegania regulaminu to napiszę Ci, że nigdy go nie złamałem :) ja zawsze trzymam się zasad i nie żyje z myślą "zasady są po to żeby je łamać"

Jeżeli chodzi o bicie za strefą TT jest to zabronione ale istnieją wyjątki gdy np. CT przedłuża. Podam pewien przykład: Przechodzisz mapę ( deathrun_govno ) po czym zamiast udać się do mnie to latałeś sobie po placu między broniami. 

Już tłumaczę skąd ta skarga bo wielu z was pomyśli o co mu chodzi, skąd ta skarga?
Otóż stąd bo gdy przejdę mapę to koledze się nie daję ponieważ groził, że...ukradnie serwer.
Tak więc nie dość, że łamiesz regulamin, nie słuchasz się, pyskujesz to jeszcze mi grozisz :)

Chłopaki wyżej mnie w sumie wyręczili za co im dziękuję ja dodałem tylko swoją opinię.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności