Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie- Dawidia


HiszpanskiTorreador

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: 
Dawidia

2. Imię:
Dawid
 
3. Wiek:
17

4. Znajomość AMX (1-10): 
8?

5. Sprawny i działający mikrofon:
Tak

6. Składka (tak/nie):
+/- nie w tym miesiącu xd

7. Link do swojego GameTracker'a**: 
Tak wiem, gt nie powala, ale myślę, że spokojnie je ustabilizuję gdy nie będę się denerwować przy nadmiernym przedłużaniu.

8. Czy używałeś wspomagaczy (AD, SH, itp.) (TAK/NIE) jeżeli tak, to jakich:
Nie używałem nigdy cheatów skierowanych typowo pod dr. WH, Aim - oczywiście. Ale uważam, że umiem odróżnić gracza "czystego" od używającego wszelkich wspomagacze. W razie niepewności zawsze mogę nagrać demko i nagrać typka :).

9. Parę słów o sobie **:
Część z was już mnie pewnie kojarzy no ale jak trzeba opisać to opiszę, od razu ostrzegam, że nie jestem w tym zbyt dobry i nie lubię się zbyt bardzo rozpisywać. Mam na imię Dawid, mam 17lat, chodzę do 1 klasy technikum mechatronicznego. Moim głównym zainteresowaniem a zarazem największym pochłaniaczem czasu jest piłka nożna, i jeśli w gt są jakieś niedociągnięcia to właśnie dlatego, że byłem na treningu lub na meczu i po prostu nie miałem siły grac po tylko poszedłem spać xd. Lubię słuchać muzyki - głównie rap (TYLKO NIE ZBUKU XD) ale na jakiś tam imprezkach przy discopolo sie pobujam jak i przy klubowej ;d. Lubie się spotykać ze znajomymi (wow mam znajomych). No i na sam koniec - gram w gry xd głównie w cs 1.6, metin2, kiedyś lol, cs:go kiedyś xd, jeśli mowa o lepszych grach to nie na moim komputerze xd ale na konsoli w gta v lubie czasami pograc ;d. No i nie wiem co mogę jeszcze o sobie powiedzieć xd jestem w 100% hetero :D.
 
10. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:
Administratorem chciałbym zostać z powodów takich wręcz oczywistych:
- Zwalczać osoby skracające
- Nienawidzę jak ktoś przedłuża przy nieobecności adminów
- Kulturka
- Czasami gdy nie ma jakiegoś admina trafi się jakiś niewyżyty dzieciaczek co piszczy do tego mikrofonu i wyzywa każdego matki itd.
No i wiele wiele innych. Głównie zwalczać osoby łamiące regulamin xd.

11. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID:
Nie.

12. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:
Od 1h wzwyż, zależy wszystko od tego jaki to będzie dzień i czy będę miał siłę grać po treningu bądź po meczu. Chyba, że mowa o dniach wolnych od szkoły no to dosyć sporo xd. Czasami też zależy to od mojego brata z którym dziele komputer, przeważnie jeśli wchodzi to wchodzi na cały dzień na komputer bo musi przygotować jakąś pracę na studia i wtedy jestem na serwerze 20min-40min.

13. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):
Dni robocze: Po szkole; po treningu
Weekendy: Od rana; po meczu
 
14. Staż w Counter-Strike 1.6:
Jezu xd nigdy nie pamiętam bo gram od małego. 7lat może.

15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):
Tak.
 
Wymagania:
 
1. Ukończone 15 lat +
2. Spędzone 20 godzin na serwerze +
3. Zachowanie kultury na serwerze +/ taki malutki minus xd czasami nerwy puszczą jak każdemu i zdarza się tam przeklnąć ale uważam, że ostatnio się ogarnąłem i znacznie mniej przeklinam.
4. Przynajmniej 10 sensownych postów na forum +
5. Czyste konto nie posiadające warnów (ostrzeżeń) +
6. Posiadanie mikrofonu +
7. Składka za admina 11,07 zł SMS (istnieją wyjątki. Wystarczy napisać do opiekuna) +/-
 
 
YOLO XDD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do kulturki to miałeś dziś jedna wpadkę :d

"taki malutki minus xd czasami nerwy puszczą jak każdemu i zdarza się tam przeklnąć ale uważam, że ostatnio się ogarnąłem i znacznie mniej przeklinam."

Jaki ci nerwy puszczają to nie możesz powiedzieć wulgarnie coś przez swoje usta nie naciskając klawisza od mikra oraz nie pisać tego na czacie...nie ogarniam takich ludzi ;d

 

wymagania spełniasz

Jestem za okresem próbnym.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK ! :) 

 

 

 

 

Wymagania:
 
1. Ukończone 15 lat +
2. Spędzone 20 godzin na serwerze +
3. Zachowanie kultury na serwerze +/ taki malutki minus xd czasami nerwy puszczą jak każdemu i zdarza się tam przeklnąć ale uważam, że ostatnio się ogarnąłem i znacznie mniej przeklinam.
4. Przynajmniej 10 sensownych postów na forum +
5. Czyste konto nie posiadające warnów (ostrzeżeń) +
6. Posiadanie mikrofonu +
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up fajny spam...

 

Jestem na tak. Hiszpanski miał admina chyba za mojej kadencji i sprawował się nie najgorzej. Dość ogarnięty, gt nie jest takie złe, posiada doświadczenie i spory staż na DR. Powodzenia ;]

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Składałeś podania już wcześniej więc nie ma sensu czekać aż wszyscy się wypowiedzą bo w sumie znam ich opinię.
Widać, że Ci zależy bo to nie jest Twoje pierwsze podanie więc przekonałem się, że nie chcesz admina "od tak se" a pomoc się przyda tym bardziej, że wakacje za pasem a wtedy wiadomo, że aktywność adminów pewnie spadnie (co jest wiadome)

GT nie powala mogłoby być lepsze
na forum aktywny również w dziale DR
myślę, że można dać Ci szansę

dostajesz okres próbny na 7 dni

zgłoś się na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności