Skocz do zawartości

Nowy konkurs?!


Tymbarkowa :3

Konkurs xd  

19 użytkowników zagłosowało

  1. 1. "POSZUKIWACZ" jest dobrym pomysłem na konkurs?

    • Tak, chętnie będę brać w nim udział.
    • Nie, jest to bez sensu.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! 

Jak wiecie, konkurs zgadnij kto to został zamknięty.

Ruszamy do was z nową propozycją. 

Ale ale..

No właśnie, zawsze to ale musi być. Jestem ciekawa waszej opinii odnośnie konkursu.

Sam w sobie nazywałby się "POSZUKIWACZ". Chodziłoby w nim o to, że w całym kąciku redaktorskim były by porozrzucane słowa kluczowe, przykładowo - karabin, granat, mapa. Musielibyście znaleźć owe słowa i podać odpowiedź (w przypadku tamtych przykładowych odpowiedzią był by cs go). Oczywiście byłoby to bardziej dopracowane xD

To nie koniec! Dogadałam się jeszcze z Kasiaaa, z Weronikaa jeszcze nie miałam okazji, ale myślę, że również będzie chętna, żeby nam pomóc, że oni również będą robić inną odsłonę "POSZUKIWACZA" tylko, że one będą robić puzzle i rozrzucać po dziale z grafiką, wy będziecie musieli je odnaleźć i poskładać w całość.

Oczywiście odpowiedzi dalej byłyby wysyłane na pw (najprawdopodobniej do mnie), ale postanowiłam, że po każdym zamknięci "zagadki", będę robić screena wiadomości, żeby wszystko było widoczne dla was i przede wszystkim, żeby znowu nie było gadania, że jest to ustawione. Będziecie mieć wszystko czarno na białym.

Zostanie założony osobny temat, gdzie będę podawać daty rozpoczęcia i zakończenia każdej zagadki, a później dodawać poprawną odpowiedź. Temat ze zwycięzcami również tam będzie. Za każdą poprawną odpowiedź, będziecie dostawać 1pkt w postacie gwiazdki, tak jak było w poprzednim konkursie.

Jeśli chodzi o nagrody - kod do sklepiku o wartości 30,75zł jednak zmienią się trochę zasady co do tego, po ilu odgadnięciach dostajecie daną nagrodę. Żeby otrzymać ten kod będziecie musieli zdobyć 3 gwiazdki z kącika i 3 gwiazdki z grafiki. Wszystko dokładnie będzie opisane w zapowiedzi. Jednak teraz potrzebuje waszej opinii czy chcecie taki konkurs, czy będziecie brali w tym udział, może macie jakieś swoje propozycje odnośnie jego. Czekam na odpowiedzi :)

 

Aaa no i zapomniałam. Żeby osoby, które mają chociaż jedną gwiazdkę z poprzedniego konkursu nie czuły się pominięte, punkty zostaną im przepisane do tego konkursu :)

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za i oczywiście, że Ci pomogę! :D

edit.

Jeszcze dodam, że inicjatywa fajna. Dobrze, że ktoś chce jeszcze coś próbować organizować. To trochę "odświeży" zarówno grafikę i kącik redaktorski. + Jak było z szukaniem kodów tak samo myślę, że szukanie "puzzli" też będzie fajną zabawą.

Edytowane przez Weronikaa
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu ale takie zabawy do mnie nie przemawiają. Po prostu nie lubię takich typu konkursów 

Edytowane przez Omєga *
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za i oczywiście, że Ci pomogę! :D

 Super! <3

 

Nie wiem czemu ale takie zabawy do mnie nie przemawiają. Po prostu nie lubię takich typu konkursów 

W takim razie, jaki typ konkursu chciałbyś zobaczyć w kąciku? :)

Edytowane przez Tymbarkowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie nie zakumałem połowy, ale rozumiem, że to będzie podobnie wyglądać jak ten "event" mikołajkowy z kodami? W postach w danym dziale rozmieszczone jakieś słowa klucze tak? Z tego co znajdziemy, robimy zdanie, czy będzie jakieś pytanie skoro cytując "Musielibyście znaleźć owe słowa i podać odpowiedź"?

 

Oczywiście ja tam bym brał udział w konkursie, bo podoba mi się jak je prowadzisz.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie mi się coś takiego nie podoba ze względu na to, że sam osobiście nie brałbym w tym udziału ze względu, że nie mam ochoty skakać po tematach i szukać jakichś słów. Znając życie nie będę jedyny, który tak uważa. Uważam wszelkie "gry, konkursy", gdzie trzeba gdzieś skakać po forum za 'męczące'. Tak po prostu.


@EDIT: @Tymbarkowa Inny, na pewno nie z szukaniem czegoś po forum.
@EDIT2: @Tymbarkowa Ja nie jestem od załatwiania teraz pomysłu. Po prostu mi się ten nie podoba i uważam, że to zły pomysł. Jest wiele możliwości różnych konkursów, wystarczy poszukać na necie. Edytowane przez SzeregowiecPL
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie nie zakumałem połowy, ale rozumiem, że to będzie podobnie wyglądać jak ten "event" mikołajkowy z kodami? W postach w danym dziale rozmieszczone jakieś słowa klucze tak? Z tego co znajdziemy, robimy zdanie, czy będzie jakieś pytanie skoro cytując "Musielibyście znaleźć owe słowa i podać odpowiedź"?

 

Oczywiście ja tam bym brał udział w konkursie, bo podoba mi się jak je prowadzisz.

Tak, będzie to podobnie wyglądało tylko z taką różnicą, że na mikołajki były kody pod tematem, a u nas byłoby to w środku jakiegoś tematu, tylko wyróżnione (jakimś kolorem bądź czcionką).

Nie nie, będą 3 słowa, musicie je odnaleźć i podać jedno słowo, do którego pozostałe 3 pasują - teraz bardziej zrozumiałe? :)

Cieszę się, że Ci się podoba :)

 

 

W sumie mi się coś takiego nie podoba ze względu na to, że sam osobiście nie brałbym w tym udziału ze względu, że nie mam ochoty skakać po tematach i szukać jakichś słów. Znając życie nie będę jedyny, który tak uważa. Uważam wszelkie "gry, konkursy", gdzie trzeba gdzieś skakać po forum za 'męczące'. Tak po prostu.

 

W takim razie, jaki konkurs by Tobie odpowiadał?

 

SŁUCHAJCIE

Każdy chce (bynajmniej tak mi się wydaję), żeby w kąciku "coś się działo". Wiadomo - konkursy są robione dla was, ja z tego nic nie mam, bo vipa w tym nie wygram. Więc wykażcie chociaż trochę inicjatywy i napiszcie CO BY WAM PASOWAŁO, a ja postaram się to zorganizować. Ja wam w głowach nie siedzę, nie wiem czego wy oczekujecie.

W każdym bądź razie, skoro taki konkurs wam nie odpowiada, to czekam na wasze propozycje. Jeśli nie dojdziemy do porozumienia, po prostu nie będę organizować konkursów w kąciku - NIC NA SIŁĘ :)

 

@Szeregowiec

W takim razie słucham, podaj mi przykład INNEGO konkursu

Edytowane przez Tymbarkowa
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Super! <3

 

W takim razie, jaki typ konkursu chciałbyś zobaczyć w kąciku? :)

Wszystko oprócz szukania jakiegoś słowa kluczowego po tematach.

Ja żadnego pomysłu nie mam i jak na razie się na to nie zapowiada. Ja w kąciku nie widzę jakiś super elo konkursów do wymyślenia. Zgadnij kto to? to był super pomysł szkoda że wycofany.

Konkurs powinien być ciekawy a chodzenie po tematach i szukanie słowa  nie należy do rzeczy fajnych i ciekawych / interesujących. 

Jedynie co to pisanie naszą pasją to tam bym zrobił jakiś konkurs. 

 

P.s Piszcie normalnie te posty a nie edytujecie  bo aż nie chce się tego czytać. Forum jest po to aby się wypowiadać

Edytowane przez Omєga *
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że oba pomysły są dobre. Zarówno ten z zagadką w postaci słów kluczowych, jak i drugi z puzzlami. Jeżeli chodzi o mnie - wątpię, że domyśliłabym się o co chodzi w tych słowach, ale to zależy oczywiście od poziomu trudności i mojej pomysłowości. W drugim rodzaju konkursu byłabym pewnie bardziej aktywna i już teraz mogę zadeklarować, że jeżeli takie konkursy będą miały miejsce to bardzo chętnie ( w miarę możliwości ) wezmę w nich udział.

Wychodzę z założenia, że zawsze można spróbować czegoś nowego. Może akurat zabawa dobrze się rozwinie i w międzyczasie ktoś dołoży do niej jakiś swój pomysł?

Oczywiście w razie niepowodzenia zawsze można taki konkurs zamknąć.

Wydaje mi się, że nowe rzeczy częściej przynoszą korzyści, dlatego jestem za tym żeby spróbować.

Edytowane przez Pynia
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie troszkę lipa...

Może po prostu opisałaś to zbyt chaotycznie i później wyjdzie to o wiele lepiej, ale pierwsza myśl po przeczytaniu posta -słabe.

Takie konkursy wprowadzają trochę zabawy i to dobrze, że starasz się urozmaicać tutaj dział, ale moim zadaniem w konkursach przede wszystkim powinno się mieć możliwość "pokazania". Mam na myśli to, że jest to jednak kącik redaktorski i fajnie byłoby jakby przy okazji konkurencji, można byłoby pokazać swoje umiejętności czy coś takiego no... XD

No, ale tak czy siak, powodzenia xdd

Popularność konkurs ma zapewnioną

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę jest dużo więcej głosów na nie (nie liczę osób, które pomagałby mi w organizacji konkursu) więc konkurs nie będzie organizowany.

Na tą chwile z mojej strony nie będzie żądnych konkursów, które będą robione regularnie, coś w stylu zgadnij kto to.

Może kiedyś będzie jeden wielki konkurs z całego kącika, ale na ta chwile nie mam hajsu, żeby sponsorować nagrody. Jeśli ktoś ma jakiś pomysł na inny konkurs zapraszam na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności