Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie SonGoKU


SpiochuxD

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: SonGoKU
2. Imię: Mateusz
3. Wiek: Napiszę że mam Syna i domek ,nie posadziłem jeszcze tylko drzewa ,ale spoko zdążę :) Lekko ponad 20 ;]
4. Znajomość AMX (1-10): 7 może 8 :]
5. Sprawny i działający mikrofon: TAK 
6. Składka (tak/nie): Oczywiście.
7. Link do swojego GameTracker'a**: http://www.gametracker.com/player/SonGoku/193.33.177.101:27156/
8. Parę słów o sobie **:
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Administratorem ,to słowo kojarzy mi się H@ nie wiem czemu ,w skrócie adminem ,hmm gdy wchodzę w nocy (A nie raz mi się to zdarza) ludzie grają 1vs1 zazwyczaj to znajomi i popisujący się jeden drugiemu jak to on nie gra na WH czy Aimie ,gdybym wchodził z adminem zawszę mógłbym zbanować by coś takiego nie wchodzi później gdy na serwerze grają normalni ludzie ,ogólnie też dlatego by po sprawdzeniu gracza dać mu od razu bana a nie pisać specjalnie na u@ i czekać jak sprawdzi gracza jeszcze admin (dodam że gracz może między tymi zdarzeniami uciec z serwera) ,no nic więcej pisać nie będę bo głównie admina ma się po to by usuwać z serwerów cziterów oraz chamów bez kultury :) 
10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: Miałem (Ukradli ,zbanowany przez Valve) obecnie nie posiadam i go nie potrzebuję lepiej mi bez niego :)
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Zależy od dnia ,gdy wracam z pracy 2-3h + wieczorkiem z 1h ,w weekendy około 6h +1-2h w nocy. 
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):Jak mi w duszy zagra :) Różnie i konkretnych w tym wypadku godzin nie ma.
13. Staż w Counter-Strike 1.6: Około 9 lat może trochę dłużej.
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Oczywiście ,pierwszy raz gdy miałem admina miałem 13-14 lat, na start admin serwerów PB,JB,FFA ,Only DD2,DR ,trafił mi się też chyba admin ZM ,ale krótko może tydzień i to nie cały (Wszystko na jednej sieć i tak około roku (razem], później admin 6 miechów na pewno na PB i JB ,później Only DD2 a potem to kolejności już nawet nie pamiętam ,ale myślę że spokojnie na dzień dzisiejszy całość mógłbym określić na ponad 2 lata adminowania na różnych serwerach różnych sieci.


Jeśli coś się w podaniu nie podoba (błąd ortograficzny ,za gęsto napisane) PW, poprawię.

Edytowane przez SpiochuxD
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+ kulturalny 

+ doświadczony

+ posiadał admina

+ mikro

+/- GT 

+ rozpisałeś się w podaniu :) 

- punkt 3 :P 

 


Zeus jest na Tak :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okres próbny 7 dni ... 

 

Mikro

Ładnie napisane podanie

Amx 7 może 8 całkiem nie zle 

Miły, da się pogadać .. 

W punkcie 3 miałeś podać swój wiek, a nie że masz dziecko ... 

 

Na tak !! 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę że jest nas już 19 i rekrutacje jak narazie możemy zamknąć

 

Jestem na NIE

 

 

Zostawiam to Pawłowi Zobaczymy co powie :) PozdRawiam

 

 

 

 

 

 

No i jak dla mnie tez same plusy:

- miły

- ogarnięty

- był adminem

- pomocny

- żartowniś hehe

jak dla mnie nadaje się na admina, Ruda skoro jesteś na nie, to powinniście się byli wcześniej zgadać o zamknięciu rekrutacji a nie teraz jak chłopak napisał fajne podanko  :) w dodatku lubiany i szanowany typko  :) Jestem na TAK  :)

 

 

 

Nie wiem czy wiesz ale mnie troche czasu nie bylo wiec nie mialem kiedy zamknac rekrutacji teraz jestem i zamkne :) a on ma szanse jak pawel mu da admina to bedzie go mial a jak bedzie za tym ze by zamknac rekrutacje to nie dostanie :)

Edytowane przez RUDASLASKA1920
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak dla mnie tez same plusy:

- miły

- ogarnięty

- był adminem

- pomocny

- żartowniś hehe

jak dla mnie nadaje się na admina, Ruda skoro jesteś na nie, to powinniście się byli wcześniej zgadać o zamknięciu rekrutacji a nie teraz jak chłopak napisał fajne podanko :) w dodatku lubiany i szanowany typko :) Jestem na TAK :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam ci szanse 

+wiek

+Masz syna to gimbem nie jesteś

+składka

+mikro

+kolejny admin,który będzie na serwerze

-Brak steam musisz mieć wersje csa jak na stronie cs classic 

-Spamujesz mi do żony zeby robila ssy a ona adminką nie jest tylko gra na serwerze a gdy widzi problem lub ktoś pisze to jak jestem w domu to informuje mnie o tym

Edytowane przez pawel1971tychy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności