Skocz do zawartości

Propozycja


polaczekkkkkkkkkk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Czy na forum była by możliwość, aby w poście umieścić nazwę użytkownika, a kolejno żeby ów użytkownikowi wyskoczyło powiadomienie, że został wspomniany w danym poście. Pomysł swój inspiruje facebookiem, na którym jak pewnie wiecie jest taka opcja :) Czemu akurat wpadłem na taki pomysł? Czasami zdarza się w Prośbach o ub, że gracz został zbanowany z powodem np. Czitowanie i proszony jest admin banujący o rozpisanie demka. Następnie muszę go poinformować poprzez PW. Łatwiej by mi było wpisać jego nick w poście i automatycznie wyskoczyło by adminowi banującemu powiadomienie, że został wspomniany w danym temacie. Zdaję sobie sprawę z tego, że jest to może niemożliwe na forum, ale warto się zapytać i zaproponować :)
 

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za. Pomogło by również w grafice. Czasem ktoś nie dodaje tematyki albo innych rzeczy z warunków i fajnie by było kogoś odznaczyć i by sprawdził co ma tam jeszcze dodać. Wtedy byśmy nie musiały od razu zamykać zleceń, a pisanie na PW do takiej osoby jest bezsensu

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia tego czy istnieje taki plugin, bo nie jestem pewien, ale na innym forum coś takiego jest i działa @nick (przykład @Weronikaa) i jest powiadomienie, że zostałeś wspomniany w teamacie XXX przez XXX, to wygląda mniej więcej tak:

 

pre_1464713061__metioned.png

 

Oczywiście forum o którym mówię nie jest na IPB, tylko jest "osobnym" forum, że tak się określę.

Druga sprawa, to czy plugin będzie darmowy, czy też nie.

 

Dla mnie sprawa wygląda prosto, fajny pomysł, ale argumentowanie, że to może pomóc w prośbach o UB jest według mnie niewłaściwe. 

Tłumaczę dlaczego:

więc, admini mają obowiązek co najmniej raz dziennie odwiedzać forum(wyjątek od reguły stanowi tylko nieobecność), a dokładniej prośby o UB, może nie jest to wpisane w każdy regulamin serwera, lecz to jest po prostu podstawa. W takim razie, admin tak czy owak, jeśli wypełnia należycie swoje obowiązki to będzie to dane odwołanie od bana widział. Jeśli nie to wiadomo, pewnie nawet na forum nie zagląda (to jest tylko przykład). 

Bo w zasadzie będąc adminem, automatycznie obliguje się do sprawdzania działów "bany" i serwerowego... 

 

Kolejna  rzecz, jeśli plugin istnieje, ale jest w jakiś sposób licencjonowany (czyt. płatny) to jestem na nie. Nie chcę nikomu liczyć pieniędzy, ani nie chcę żeby to tak wyglądało, że to robię, ale uważam, że lepiej pieniądze inwestować w serwery aniżeli w "dodatki", które w zasadzie mogą okazać się mniej przydatne niż zakładano. 

Edytowane przez Pawel.?
Zapomniałem o przecinku ._.
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

No ja tego na oficjalnej stronie IPS nie widzę, więc raczej nie ma.

Powiadom mnie jeśli ktoś zacytuje mojego posta (i nie jestem obserwującym)

 

Te opcję można zaznaczyc i przy każdym cytacie dostajesz powiadomienie, a żeby kogoś zacytować, wystarczy zaznaczyć jego tekst i rozwinie Wam się menu i tam jest opcja "WSPOMNIJ" i "Cytuj", więc to powinno pomóc, ale trzeba mieć w powiadomieniach to włączone

http://forum.cs-classic.pl/index.php?app=core&module=usercp&tab=core&area=notifications

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności