Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga raveN


RomantykNLO

Rekomendowane odpowiedzi

Tagi tematu:[skarga] Nick osoby, ktora zawinila lub twoj.

Inne nazwy tematow skarg beda zamykane bez sprawdzenia.

 

Wzor skargi:

1.Twoj Nick:RomantykNLO

2.Kto zawinil? (Admin/Gracz):Admin

3.Nick admina/gracza ktory zawinil:raveN

4.IP/SID oskarzanego*:Jest Adminem

5.Data i godzina:16:44

6.Dowody (demko/screeny/swiadkowie):Maus i reszta serwera

7.Opis sytuacji:Zgłosiłem gracza który łamał regulamin i ktoś z Adminów napisał "u@ nie jest do pisania głupot", co mnie totalnie rozwaliło... A tak w ogóle to chodzi o Ravena, dostałem bana za micro +16...(hymmm) Gram sobie normalnie, przy adminach i nic, a On widocznie miał jakiś ból dupy chyba. Gdybym nie mógł używać mikrofonu to bym nie miał Admina. Bk dla mnie.

 

 

*IP/SID oskarzonego otrzymujesz wpisujac w konsole amx_ip

 


Skarga napisana bez wzoru zostanie odrzucona, a autor otrzyma warna.

 

//Raven, jeśli jedno zdanie to spam, to Ty jesteś dobrym Adminem :) I tylko Twoim świętym zdaniem mój głos jest irytujący i nie masz prawa mnie banować, ponieważ Opiekunowi to nie przeszkadza, a Ty jesteś zwykłym nowym Adminem. Jak Twoim zdaniem zwrócenie uwagi, to plucie, no to powodzenia  :)

Edytowane przez RomantykNLO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Romantyk, ale admin to nie robot, nie zbanuje gracza w trzy sekundy (No chyba, że jakiś mistrz). Zgłosiłeś gracza, a potem napisałeś według mnie i nie tylko głupotę,

napisałeś (GRACZ) RomantykNLO :  Halo, jest tu ktos? RaveN mógł się zdenerwować i nie tylko On. Na serwerze było trzech adminów wiec gracz zgłoszony na pewno dostaje bana. A co do mikro to nie wiem, prędzej nic nie było i nagle dostałeś bana :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to że masz admina mnie to nie interesuje masz go na innym serwie a nie tu , twój głos jest irytujący i zbyt dziecinny abyś mógł go używać w mojej obecności .

Skarga na u@ nie jest sprawdzana w 5 sekund gdyż miałbym wierzyć każdemu na słowo musiałbym banować prawie każdego, jesteś adminem wiec powinieneś wiedzieć że najpierw zgłoszenie trzeba sprawdzić ale widocznie nie nadajesz się na tą funkcję. Wystarczyło napisać raz a nie spamić na u@ jakimiś durnymi tekstami .

 

 

 

Powiadasz jedno ? Byly 3 w ciagu minuty a potem na mikro zacząłeś się pluć i płakać więc wyleciales' mikrofon jest po to by powiedzieć coś mądrego.

Edytowane przez raveNN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa numero uno: nie wyzywać się i nie podburzać się nawzajem! Pisząc takie rzeczy tylko pogarszacie swoje sytuacje i zdecydowanie źle to wpływa na wasz wizerunek na forum.

Sprawa druga: gdzie jest napisane, że opiekun ma prawo komuś pozwolić rozmawiać? Jak jest na serwerze i Cię nie banuje, widocznie mu to nie przeszkadza, ale żaden admin nie ma przymusu "oszczędzenia" Cię. Mikrofon jest dozwolony po przejściu mutacji albo po skończeniu 16 lat. Nie wiem Romantyk ile masz lat, ale na 16 nie brzmisz niestety więc Raven miał prawo dać bana.

 

 

On widocznie miał jakiś ból dupy chyba

Jak dla mnie napisanie czegoś takiego w skardze, powinno skutkować natychmiastowym odrzuceniem.

 

Gdybym nie mógł używać mikrofonu to bym nie miał Admina.

Gdzie tak jest napisane? Od kiedy na tej sieci nie można mieć admina gdy się piszczy jak dziewczę? Jakieś nieporozumienie.

 

Moim zdaniem skarga niesłuszna, a ponadto pewne osoby zasługują na warna za prowokacje i obrazę, ale to już nie ode mnie zależy.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra każdy napisał to co miał do napisania teraz kolej na mnie.

Mikrofon jest dozwolony od 16 roku życia lub gdy przejdziesz mutacje.
Na używanie mikrofonu młodszym pozwalam przeważnie tylko w nocy pod warunkiem, że go nie nadużywa tylko mądrze rozmawia i jeżeli gracze się nie skarżą w innym przypadku-ban.

Ban słuszny nie masz mutacji admin miał prawo i obowiązek Cię zbanować.
raveN dobrze wykonuje swoje obowiązki.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności