Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanie ProfesorekK


Złota Owca

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:SzalonyProfesor

2. Imię:Mateusz

3. Wiek:20

4. Znajomość AMX (1-10): 8

5. Sprawny i działający mikrofon:Tak

6. Składka (tak/nie):Tak


8. Czy używałeś wspomagaczy (AD, SH, itp.) (TAK/NIE) jeżeli tak, to jakich:Nie

9. Parę słów o sobie **:Witam, mam na Imię Mateusz, mieszkam na Śląsku w okolicy Katowic, lubię grać w siatkówkę. Jestem miły i koleżeński, o czym większość osób wie. Nie lubię cziterów :p Trenuję judo( sport walki), mam 20 lat

10. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Nie lubię ludzi którzy skracają mapy a ten dr przypadł mi do gustu. Niektórzy ludzie lubią też na DR poczitować na sh,czego też nie lubię. Chciałbym pomóc administracji tego serwera, bo widzę, że w godzinach rannych lub późnowieczornych mało który admin gra a nawet o tej porze zdarzy się oszust :)

11. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID:Nie

12. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:3-4 h dziennie

13. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):dni robocze 15/16-22/23, weekendy od 10/11-2/3 rano czasami się nadarzy :D

14. Staż w Counter-Strike 1.6:2 lata

15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Tak 

** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

 

#Edit Maus mam nieobecność na jb ale i tak wchodze. A i podaj mi na pw chodz jedna syt kiedy wyzywalem kogos poza ta co dostalem bana za lame

Edytowane przez ProfesorekK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie.

Nie podałeś swojego gt...

Kiedy nie ma admina, wyzywasz, przedłużasz, wchodzisz na txt itp. (Wiem ponieważ gram na kilku nickach)

Tu masz gt http://www.gametracker.com/player/SzalonyProfesor/193.33.176.143:27015/   Nie widać tych 3-4 godzin.

Twoje gt z jb http://www.gametracker.com/player/SzalonyProfesor/193.33.177.87:27051/  za dobre też nie jest, a Ty chcesz już drugiego admina. (No chyba, że masz nieobecność to przepraszam).

Edytowane przez Maus
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem od czego zacząć. Na samym początku może powiem, że nie będę tutaj pisał tutaj czy jestem na Tak czy też na Nie. Napiszę wszystkie za i przeciw które przyjdą mi do głowy.

 

Za:

- Składka

- Amx

- Mikrofon

- Ma admina na innym serwerze na naszej sieci, nie mam pojęcia czy się tam sprawdza czy też nie, ale liczy się sam fakt.

 

Niestety to tyle.

 

Przeciw:

- SŁABO NAPISANE PODANIE! - nie wysiliłeś się, nie rozpisałeś się w punktach 9/10

- Twoje GT. Napisałeś, że jesteś w stanie poświęcić na serwer 3-4h dziennie. Niestety w twoim GT nam tego nie udowadniasz.

 

 

Jak widać Za jest więcej ALE - są to w sumie najmniej istotne rzeczy w podaniu o admina, może z wyjątkiem mojego ostatniego myślnika.

Nie napiszę czy jestem na Tak czy też na Nie jak już napisałem u góry bo to trudna decyzja. Nie wiem czy gdy będziesz miał admina twoje GT się poprawi.

Niestety słabo rozpisałeś podanie co również źle świadczy. Zrobiłeś to na odczep :/.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam Ci zbyt wiele do zarzucenia, bo jakiejś większej styczności z Tobą nie miałem, ale:

Twoje GT z JB jest całkiem dobre, czego nie mogę powiedzieć o DR. Kolejny raz, gdy kandydat obiecuje poświęcać 3-4 godziny na serwer, gdy po GT widać, że nie gra tyle. Ludzie, po co piszecie takie bzdury, skoro podajecie link do swojego czasu na serwerze? Myślicie, że nikt się nie pokapuje?

Nie mam zastrzeżeń co do ogaru, bo admina masz, a Zygi raczej byle kogo nie przyjmuje, ale pomimo tego jestem na nie. Podanie do najgorszych nie należy, ale najlepsze też nie jest. Nie skreślam Cię, ale następnym razem napisz realny czas jaki możesz poświęcić, popracuj nad punktami nr 9 i 10 i zastanów się, czy na pewno będziesz miał chęci i czas na ogarnianie dwóch serwerów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ProfesorekK kolejny admin? Hmmm przedstawie swoje za i przeciw:

 

TAK:

 

Wiek

AMX

SKŁADKA

MIKRO

 

NIE:

 

GT

KULTURA

I co najważniejsze cierpliwość... Iż jesteśmy kumplami życzę Ci sukcesu ;) (popraw gt)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze teraz może i ja się wypowiem.

 

Za bardzo to ty mi nie podpadłeś tak szczerze to z tobą większych problemów nie ma, wymagania spełniasz, ale masz trochę słabe to GT .

Więc powiem tak, będę za większością.

Jeśli inni dadzą Ci szansę to ja też :), a jeśli nie to złożysz podanie następnym razem.

 

Powodzenia ;)

Edytowane przez Black Hunter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podanie nie rozpisane ale moze byc

Poszukuje adminow bo zbliza sie okres wakacyjny po wakacjach bede robil sortowanie ale niestety jestem na nie

GT jest slabe nie widac tych 3-4h nawet dzisiaj po zlozeniu podania

 

zapraszam za tydzien z lepszym GT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<p>Automatycznie wygenerowana wiadomość.<br />

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.<br />

<br />

Twoje podanie zostało odrzucone.<br />

Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.<br />

<br />

Pozdrawiamy<br />

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów </p>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności