Skocz do zawartości

Aktywność graczy


Bob Lee Swagger

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

zastanawiam się od pewnego czasu co zrobić, żeby w godzinach porannych osoby które nie mogą grać wieczorami mogły uczestniczyć w fajnych grach.

Wiadomo że rano gimby w szkołach, ale nie wszyscy musimy jeszcze do szkoły chodzić. Takich osób pojawia się i zostaje pograć bardzo mało, a co ciekawe, rotacja graczy w godzinach porannych jest bardzo duża. Podejżewam że wchodząc na server i widząc znikomą ilość graczy mało kto chce zostać, a gdyby tak tylko chwilkę poczekać byłaby całkiem fajna gra. Stąd moja próba wywołania dyskusji na ten temat.

Może wartoby było się umawiać lub coś w tym stylu? Bo od godziny 7 na serwerze przebywa tylko jeden zawodnik, który chce się uczyć strzelać na falę imigrantów, a tych allahów akhbar lub wyznawców allaha bardzo mało ;)

 

 

Pozdrawiam

UczeSię~~

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zgadzam się z tym, wiele razy też widziałem takie sytuacje na serwie tylko ja niestety nie mogę uczestniczyć w porannych grach

, wstaję o 4 rano i praca tak że odpada, ale jak inni są chętni to nie jest zły pomysł by od rana grupka graczy rozkręcać serwa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie proste.

 

Komu będzie się chciało wchodzić od samego rana na serwer i grać?

Edytowane przez Omєga *
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można spróbować wgrać 10botów,ażeby robily za sztuczny tłum. Gdy zebrała by sie odpowiednia ilosc graczy na serwerze, boty by znikały.

Kolejnym sposobem może być pomysł na konkurs trwający w godzinach porannych.

 

Przepraszam za ortografię. Piszę z komórki :-D

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z botami nie jest głupi pomysł ,ale nie 10 a maksymalnie 6 ,no chyba że nie będą zaliczały się do rankingu także fajnie by było :) 
Jeżeli chodzi o pomysł grania z samego rana ,to padłem ,wątpię by ktoś mógł wchodzić i grać ,chyba bezrobotni ,albo dzieciaki chodzące jeszcze do szkoły i to tylko w lata ,bo w roku szkolnym wiadomo jak to wygląda.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do botów to to jest fajny pomysł :) ciekawy i fajny. 

Co do gry rano to będzie cieżko ponieważ wiele ludzi jest w pracy i w szkołach.

Super pomysł polaczek :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę chyba nie do końca zrozumieliście niektórzy, lub tez może ja źle temat przedstawiłem. Ja z racji mojego zawodu na ten moment pracuje popołudniami. Wiec poranki mam wolne. Chodziło mi nie o to, żeby kogoś nakłaniać do gry kosztem czegoś, tylko dla takich osób jak ja, które chcą pograć, a są pustki z rana, to może po prostu jakoś się wcześniej zgadać na zasadzie kto będzie. Kto z was widząc pusty serwer zostaje i czeka? Sami sobie odpowiedzcie. Umawiając się na pewno nie przydarzy się sytuacja, że 10 osób loguje w różnym czasie w przeciągu 10minut i wychodzi bo widzi że nikogo nie ma i nie będzie gry :pije:

Edytowane przez Bob Lee Swagger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie takie umawianie się nie ma sensu, bo musiałbyś traktować to jako obowiązek wejścia na serwer rano. Ludzie wchodzą na serwer w wolnej chwili, kiedy mają czas i chęć pograć. Dlatego lepiej zastanowić się nad tym jak sprawić by ludzie zaczęli grać u nas rano

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak pisał polaczekkk ,gdybyś umówił się ze mną na 10 to i tak nie ma pewność że ty wstaniesz a już na pewno że ja ,tym bardziej że mam jeszcze kilka dni wolnego i chce po prostu odpocząć ,inni raczej mają podobnie ,wolą odpoczywać niż siedzieć na serwerze i go rozkręcać ,życie prywatne jest chyba ważniejsze ;/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie jest takie zeby zareklamowac dobrze serwer a pozniej juz to ruszy bo ludzie rozmawiaja polecaja i tak dalej wiec liczylbym na to jakby dobrze rozkrecic serwer to ludzie sami beda reklamowac serwer znajomym i to sie jakos rozkreci . A co do porannych godzinnach to tak jak mowie dobra reklama i ludzie to i przez cala noc beda grac ;d Pozdro ! Dobry Pomysl z tymi botami mozna na okres probny takie cos dac ^^ !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boty to super pomysl po 3 szt. w każdym team wystarczą z rana :) później można ustalić np. że wychodzą o jakiejs godz lub jak liczba graczy zrobi się odpowiednia. Oczywiście trzeba zrobić tak żeby nie liczyły się do rankingu lub jak się nie da to dodać im pkt na minusie w tak dużej ilości, że tego nigdy nie nadrobią:)

To kiedy będą boty? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie,

zastanawiam się od pewnego czasu co zrobić, żeby w godzinach porannych osoby które nie mogą grać wieczorami mogły uczestniczyć w fajnych grach.

Wiadomo że rano gimby w szkołach, ale nie wszyscy musimy jeszcze do szkoły chodzić. Takich osób pojawia się i zostaje pograć bardzo mało, a co ciekawe, rotacja graczy w godzinach porannych jest bardzo duża. Podejżewam że wchodząc na server i widząc znikomą ilość graczy mało kto chce zostać, a gdyby tak tylko chwilkę poczekać byłaby całkiem fajna gra. Stąd moja próba wywołania dyskusji na ten temat.

Może wartoby było się umawiać lub coś w tym stylu? Bo od godziny 7 na serwerze przebywa tylko jeden zawodnik, który chce się uczyć strzelać na falę imigrantów, a tych allahów akhbar lub wyznawców allaha bardzo mało ;)

 

 

Pozdrawiam

UczeSię~~

 

Dokładnie :) jak bym mial 10000000000zl to bym nie musiał pracowac i bym tez grał :)  od rana 

 

 

 

 

A jak macie jakies pomysły to pomyłka działu tu jest inny temat jak widac :) PozdRo

 

A tu macie linka do działu:                              Propozycje  http://forum.cs-classic.pl/topic/17028-propozycje-only-dd2/

 

 

Czy opiekunowie wypowiedzą się w tym temacie?

 
 
Niepotrzebny spam  lub nabijania posta 
 
 
To samo
 

Wolą się zajmować zwalnianiem porządnych adminów niż serwerem najwyraźniej...

 

 

Edytowane przez RUDASLASKA1920
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności