Skocz do zawartości

Wywiad z saatanem - koszykarzem z Deathruna!


Marina.

Rekomendowane odpowiedzi

pre_1465406587__pre_1465330315__satan34.

 

 

Marina.- Witam wszystkich użytkowników forum! Dzisiaj mam zaszczyt przeprowadzić wywiad z opiekunem deathruna cs:go. Może opowiesz nam coś o sobie? 

 

saatan- Również witam wszystkich czytelników/czytelniczki. Mam na imię Wojtek, liczę 16 wiosen pochodzę z okolic Łodzi.

 

Marina.- 16 wiosen? To znaczy, że przed Tobą trudna decyzja dotycząca wyboru szkoły. Podjąłeś już decyzje?

 

saatanJeśli chodzi o szkołę nie mogę jeszcze dokładnie sprecyzować, mam zamiar wyprowadzić się do Gdyni aby tam rozwijać swoją pasję czyli koszykówkę 

 

Marina.- Interesujesz się koszykówką? Grasz może w jakimś zespole?

 

saatan- Tak gram w lokalnym zespole ale nie mam tam zbyt dużej szansy na rozwój. Stąd moja decyzja aby przeprowadzić się do Gdyni i rozpocząć poważnie o tym myśleć.

 

Marina.- Łódź a Gdynia, dość duża odległość. Nie obawiasz się jej?

 

saatan- Po części tak, ale perspektywa rozwoju jest dla mnie najważniejsza, w końcu trzeba coś robić w życiu. Jedynym problemem będzie przestawienie się z wygodnego trybu życia gdzie wszystko robili za mnie rodzice. :p

 

Marina.- No wiadomo, to jest trudna decyzja. Może zejdziemy na inny temat, masz dziewczynę?

 

saatan-Miałem swoją drugą połówkę ale przez pewne okoliczności zakończyłem związek.

 

Marina.- Rozumiem, a jak rozpoczęła się twoja przygoda z siecią?

 

saatan- Może powiem tak. Zacząłem od gry na Deathrunie CS:GO gdzie zaprosił mnie kolega. Atmosfera na serwerze bardzo mi się spodobała. Potem zrobiłem sobie dłuższą przerwę. Wróciłem pod koniec 2k15. Wtedy pierwszy raz zajrzałem na forum. Stwierdziłem że skoro dużo czasu spędzam na serwerze to dlaczego by nie złożyć podania i zainteresować się forum. Jak widać spodobało mi się i zostałem po dzisiaj :)

 

Marina.- Jesteś zadowolony ze swojej funkcji?

 

saatan- Czuję się dobrze w tym co robię i myślę, że to jest najważniejsze. Więc tak, jestem zadowolony :p 

 

Marina.- A chcesz starać się o jakąś wyższą rangę?

 

saatan- Raczej nie, dobrze czuję się jako zastępca. Jeśli chodzi o forum nigdy nic nie wiadomo.

 

Marina.- Masz jakieś zainteresowania poza koszykówką?

 

saatan- Lubię grać w strategiczne planszówki oraz czasem przeczytać mange/obejrzeć anime.

 

Marina.- Grasz na jakimś serwerze poza Dr?

 

saatan- Tak, gram też na surfie oraz różnych serwerach typu kz/bh. W csie nigdy nie kręciło mnie strzelanie wolę odreagować przechodząc mapy przy dobrej muzyce ^^

 

Marina.- Ciekawe, niektórzy grają tylko na serwerach ffa :) Lubisz czytać książki?

 

saatan-  Nie ma zbyt wielu książek które mnie urzekły. Przeczytałem każdego Harry Pottera zarówno po Polsku jak i po Angielsku no i jeszcze moja ulubiona książka "Player One".

 

Marina.- A może wolisz filmy?

 

saatan- Z filmami staram się być na bieżąco. Najbardziej lubię te ze stajni Marvela, ale nie pogardzę też dobrym serialem.

 

Marina.- Jakie gatunki muzyki preferujesz?

 

saatan- Hmm, zazwyczaj słucham rapu, ale nie ograniczam się tylko do tego gatunku.

 

Marina.- Myślę, że na tym zakończymy wywiad. Oczywiście życzę Ci jak najlepiej w kwestii szkoły! Chciałbyś kogoś pozdrowić?

 

saatan- Dziękuję bardzo za wywiad! :) Chciałbym pozdrowić Pynie,avera(dett czy jak tam masz xd) , Shino oraz Listwe kappa. No i oczywiście wszystkich użytkowników forum! :D

  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOOOO. Do mojego miasta się przeprowadzasz?! :D

Fajny wywiad i zaimponowało mi, że w tak młodym wieku chcesz podjąć tak wielką decyzję. :D Propsy!

Krótki, ale naprawdę fajny wywiad. Leci plusik :3

Edytowane przez Weronikaa
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywiad przyjemny, bez lania wody, tylko szkoda, że tak mało rozwinęłaś pytania dla niego, tu aż się prosiło zapytać o coś więcej, ale no nic, trochę przecierpię. Musimy kiedyś zagrać koszykarzu ! I tak trzymaj Marina ! :wub:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa, kolejny wywiad :wub: #fanka

Cóż tu dużo pisać, bez owijania w bawełnę - bardzo mi się podoba. Faktycznie starałabym się go bardziej rozwinąć, ale pewnie zadałabym jakieś pytania skłaniające do refleksji, ale wiadomo, że nie każdy za takimi przepada.

Co do Ciebie, szatanku...trzymam kciuki żebyś w tej koszykówce zaszedł bardzo daleko. Jak już będziesz sławny to pamiętaj o nas!

Dziękuję za pozdrowienia, buziole :cmok:

Edytowane przez Pynia
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności