Skocz do zawartości

Wywiad z Destroyer'em - niszczycielem mózgów


Marina.

Rekomendowane odpowiedzi

pre_1465664107__pre_1465407560__desti.pn


 

Marina - Witam was w kolejnym wywiadzie. Tym razem moim gościem będzie Destroyer. A więc opowiesz nam coś o sobie?

 

Destroyer -  Cześć wszystkim , większość mnie zna a niektórzy nie. Jestem Bartek mam 28 lat , pochodzę z Poznania , obecnie mieszkam w okolicach Trzcianki (woj. wlkp) i lubię niszczyć innym psyche. Interesuję się programowaniem, hodowlą psów, muzyką oraz informatyką

 

Marina -  A więc witaj Bartku. Co rozumiesz przez "lubię niszczyć innym psyche"?

 

Destroyer - Lubię po prostu doprowadzać innych do łez ze śmiechu xD Moja zryta głowa niestety taka już jest , ludzie nie wiedzą później co robić z życiem, czy skakać na kamikadze z 20 cm czy utopić się w herbacie xD

 

Marina -  Interesujesz się programowaniem. Wiążesz z tym swoją przyszłość?

 

Destroyer -Programowanie traktuję jako hobby bardziej ale może w przyszłości zmieni się to.

 

Marina - A więc jako kto widzisz się w przyszłości?

 

Destroyer - Ojj to jest wielka niewiadoma, próbuję tylu pomysłów różnych ,że trudno zebrać to w całość, czas pokaże

 

Marina -  Rozumiem, a teraz zajmujesz się czymś?

 

Destroyer - Obecnie zajmuje się bardziej informatyką , składanie komputerów, małe drobne naprawy.

 

Marina -  Mhm, a może teraz pytanie z innej beczki. Masz już swoją sympatię?

 

Destroyer - Miałem ale niestety się skończyło, rozeszliśmy się i obecnie  jestem wolny

 

Marina -  Kawaler rozumiem :D  Jak trafiłeś na sieć?

 

Destroyer - Niom, kawalerdo wzięcia, coś jak rolnik szuka żony, bo w współczesnych czasach aby osiągnąć szczyt męstwa i przystojności trzeba wyrwać pannę na rozwalonego ursusa xD Na sieć trafiłem w sumie przypadkiem. Zaczęło się od wyjawienia pewnego kłamstwa pewnej osoby, później poznałem Siwego i Saphira, oni mi styrali mozg ostro, ja im i tak zaczęła się moja wakacyjna przygoda

 

Marina -  A grasz obecnie na jakimś serwerze?

 

Destroyer - Przeważnie na DM CSGO lub FFA 3Maps, rzadko na 1.6 cs wbijam

 

Marina - Byłeś gdzieś adminem/opiekunem?

 

Destroyer - Miałem już kilka razy swój projekt i też kilka razy opiekowałem się serwerami na innych sieciach, na classicu był to dm csgo

 

Marina -  Długo już jesteś z nami?

 

Destroyer - Prawie 2 lata

 

Marina -  To dość długi staż. Masz zamiar zdobyć jakąś rangę na forum?

 

Destroyer - A to jest my sweet secret xDD lecz wstępnie powiem,że tak , ale jaka nie dowiecie się 

 

Marina - Hahahaha, okej  Czyli nie zdradzisz nam swojej tajemnicy? :c

 

Destroyer - nie mogę xD ojciec prezydent zabronił xD

 

Marina -  Poważna sprawa  Chciałbyś zmienić coś w naszym forum?

 

Destroyer - Pod względem funkcjonalności jest wszystko ok, może troszkę od strony technicznej i polityki w niektórych sprawach

 

Marina -  Lubisz czytać?

 

Destroyer - Lubię ale nie tak aby np. spędzić pół dnia czytając np. Henia Portiera czy łyska z pokładu idy

 

Marina -  A masz swoją ulubioną serie?

 

Destroyer - Symfonia c++ xDD

 

Marina -  Lubisz podróże?

 

Destroyer - Lubię , małe i duże, spontaniczne i te niebezpieczne również

 

Marina -  Kaskader? 

 

Destroyer - coś pomiędzy kaskaderem a psycholem, któremu brakuje emocji 

 

Marina -  Zaczynam się Ciebie bać XD A może lubisz filmy?

 

Destroyer - Horrory, komedie , dobre filmy akcji i historyczne.

 

Marina - Ulubiony film?

 

Destroyer - The pruge. Noc oczyszczenia inaczej

 

Marina -  Może opowiesz nam w skrócie o tym filmie?

 

Destroyer - Akcja dzieje się w niedalekiej przyszłości, co roku jest czystka, przez 24h można zabijać bez konsekwencji

 

Marina - Czyli horror?

 

Destroyer - Tak, taki w sumie film akcji pomieszany z horrorem

 

Marina -  Hm, rozumiem. Myślę, że na tym zakończymy nasz wywiad. Muszę powiedzieć, że troszkę zryłeś mi banie XD Chciałbyś kogoś pozdrowić? ^^

 

Destroyer - hahahaha. Pozdrawiam Ciebie, oraz wszystkie pokemony co będą czytać 

 

Marina - A więc do zobaczenia na forum!

 

Destroyer -ok dzieki za wywiad xd

  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Marina -  Hm, rozumiem. Myślę, że na tym zakończymy nasz wywiad. Muszę powiedzieć, że troszkę zryłeś mi banie XD Chciałbyś kogoś pozdrowić? ^^

 

Mission complete :D hahahahha :D dzieki za wywiad , mogłem bardziej zryc ci mózg :D

 

 

 

Super jestem pokemonem. Dzięki Desti na Ciebie zawsze można liczyć XDDD Śmieszny wywiad, ale aż tak nie zryłeś mi bani. Spokój na minute? XDD

Do usług xDD

Takie było założenie z góry aby było smiesznie :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności