Skocz do zawartości

Cześć, mam Ci do zarzucenia...


Mazowiecki Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Aby poprawić komfort gry na serwerze, proponuję dyskusję na temat pewnych zachowań które dzieją się w grze. Proszę adminów i graczy, aby wypisywali do konkretnego Admina trzy rzeczy z których mógłby się poprawić. Admin ma świecić przykładem na serwerze. Nie zawsze jest tak, że sam go daję, ale chcę pokazać, że jestem ugodowym człowiekiem otwartym na propozycje. Zapraszam do wypowiedzi graczy jak i adminów serwera ODD2 CS 1.6

 

Wzór:
Admin:
3 Twoje wady:

 

Pozdrawiam Mazowiecki

 

 

Kim gracze są żeby wytykać wady adminom poniekąd publicznie? Po to są skargi, po to jest opiekun i po to są degradacje. Ja nie widzę sensu tego tematu ani skutków, które rzekomo miałby przynieść w Twoim mniemaniu rzecz jasna.


A kim mają być? Wszyscy są równi, nie ma równych i równiejszych. Zdanie każdego jest tutaj ważne.
Temat nic nie miał pokazać. Pokazał jak podchodzicie do sprawy. Moim zdaniem lepiej jest dowiedzieć się otwarcie co komu we mnie nie pasuje, czy innym graczom w innych adminach niż jak to w zwyczaju mają niektórzy "strzelać z ucha screenami do opiekuna".
Zawsze kiedy usiłujesz coś zrobić, cokolwiek dla serwera zostajesz zmieszany z błotem.

 

James ,spokojnie poczekajmy i może z tego coś wyjdzie ,nie można wszystkiego tak lekką ręką odpychać.


Jedyne co z tego "wyjdzie" to Dung wazeliniarz, który zabłysnął aż pięć minut swoją wypowiedzią, dziękuję pozdrawiam.

 

 

Jakie to prawdziwe, przepraszam, że może przyczynie się do dalszego rozwoju ale wiedziałem, że jeżeli Twój plan nie wypali powstanie coś typu "płaczu" i gównoburzy.
Jeżeli chcesz się dowiedzieć, co gość o Tobie myśli to się go po prostu zapytaj, nikt tutaj nie będzie robić drugiemu opinii tylko dlatego, że ty tak chcesz.


Nic kompletnie nic nie zrozumiałeś o co chodziło w temacie.

 

 

 

 

A mnie się wydaje, że Ruda dostał donos na Ciebie. Przejrzał logi, w których zobaczył Twoje zachowanie. Napisał temat o kulturze. Opieprzył Cię na PW za to. Napisałeś temat, by sprawdzić czy tak naprawdę jest, że ludziom nie pasuje Twoja kultura. I jeżeli o mnie chodzi to Tak, nie pasuje mi Twoja kultura na serwerze.


No i o to chodzi dobrze napisane. Tyle że Ruda Slaska mnie nie opieprzył za nic, bo nie pisałem tego na say@@

 

Chodziło mi ogólnie o Admin, a nie konkretny admin. Tu chodzi o to co widzimy ogólnie gdy gramy.

 

No to ja podaje

 

Admin
1 Spam na say@@
2 Przeklinanie na say@@
3 Opieszałość w sprawdzaniu u@

 

 

No mi sie pomysł podoba ale watpie że bedzie ktos wpisywał tu wady innego admina :)


Nie innego, a ogólnie

 

 

Admin: Mazowiecki

 

widzę na razie jedną wadę - przeklinanie na mikro i to czasem za bardzo :)

 

Tak to nie ma co wymyślać :p


No i o to chodzi w tym temacie, dobra robota QubaS, postaram się nie przeklinać ;) Edytowane przez Q♥een
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kim gracze są żeby wytykać wady adminom poniekąd publicznie? Po to są skargi, po to jest opiekun i po to są degradacje. Ja nie widzę sensu tego tematu ani skutków, które rzekomo miałby przynieść w Twoim mniemaniu rzecz jasna.

 

 

Jedyne co z tego "wyjdzie" to Dung wazeliniarz, który zabłysnął aż pięć minut swoją wypowiedzią, dziękuję pozdrawiam.


Jakie to prawdziwe, przepraszam, że może przyczynie się do dalszego rozwoju ale wiedziałem, że jeżeli Twój plan nie wypali powstanie coś typu "płaczu" i gównoburzy.
Jeżeli chcesz się dowiedzieć, co gość o Tobie myśli to się go po prostu zapytaj, nikt tutaj nie będzie robić drugiemu opinii tylko dlatego, że ty tak chcesz.
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admin: Shanell

3 Twoje wady: Miła, sympatyczna, kulturalna i pokusze się o napisanie 4 wady: rozpoznawalna.

 

Jak odkryje wady u innych adminów z pewnością dopisze.

 

 

 

#PS niepotrzebny temat, to co napisał James0v to odpowiedź na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat co miał pokazać, że admini wiadomo, którzy mają gorszą kulturę od graczy, a nadal pełnią funkcję admina na serwerze. Czy miał pokazać, że niektórzy dają bana dla świętego spokoju, bo ktoś napisał na u@?

 


A mnie się wydaje, że Ruda dostał donos na Ciebie. Przejrzał logi, w których zobaczył Twoje zachowanie. Napisał temat o kulturze. Opieprzył Cię na PW za to. Napisałeś temat, by sprawdzić czy tak naprawdę jest, że ludziom nie pasuje Twoja kultura. I jeżeli o mnie chodzi to Tak, nie pasuje mi Twoja kultura na serwerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I świetnie Marcin że poruszyłeś ten wątek. Po mojemu powinien ten temat stać się popularny gdyż dotyczy całokształtu. Nie rozumiem tego ~"pisz skargi" .. Możemy zacząć od tego że temat widzę jako dyskusja.. ocena administracji, i podsunięcie opiekunowi na co może patrzeć. Ale nie widzę tutaj nic podżegającego do ukarania admina. Zacznijmy może, Kontynuując występki adminów, niestety określe się ogólnie. 

A, dla Pana Dungeona, To żeś się chłopie popisał.. Brawo TY 

 

Mnie osobiście drażni spam na y@ , połowa nie wie do czego to służy i jak by spytać o regulamin to <....> 

Boli mnie też bezstronność niektórych osób, Chłopie bądź człowiekiem i wstrzymaj się z banowaniem, bo ty możesz wszystko, ale każdy twój ruch szkodzi sieci na którą wiele osób pracowało. 

I standardowy brak znajomości programów do czitów i ich działania, tzn. screeny lecą non stop. Dodatkowo może się trafi osoba grająca na głośnikach , co dalej to można się domyślić.. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie napisałam do opiekuna żeby przeglądał logi, bo to się w głowie nie mieści co czasami jest na serwerze.

 

Qubasa w wypowiedzi popieram, bo czasami wiem, że Mazowiecki chcesz żeby trochę było śmiechu itd, ale te piosenki to aż czasami są bez sensu i ciągną się wulgaryzmy.

 

Admin: Shanell
3 Twoje wady: Miła, sympatyczna, kulturalna i pokusze się o napisanie 4 wady: rozpoznawalna.

Jak odkryje wady u innych adminów z pewnością dopisze.



#PS niepotrzebny temat, to co napisał James0v to odpowiedź na ten temat.

 

 

Też cię kocham <3 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie temat bezsensowny, jeżeli komuś nie podoba się zachowanie jakiegoś admina to pisze do niego lub do opiekuna serwera, prosta sprawa.

Temat ten prócz warna dla kolegi nie wniósł nic bo zaczęła się zbędna dyskusja, a nie to co autor chciał czyli wypisanie "wad". Dodatkowo większość osób woli pisać skargę lub to co robi inny admin na PW do opiekuna dodając aby nie mówić kto doniósł by uniknąć konfliktu związku z czym tym bardziej wątpię aby osoby publicznie o tym mówiły.

 

Zamykam. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności