Skocz do zawartości

[ODRZUCONA][Skarga] UczeSieStrzelacNaFaleImigrantow


MichciO

Rekomendowane odpowiedzi

Tagi tematu:[skarga] Nick osoby, ktora zawinila lub twoj.
Inne nazwy tematow skarg beda zamykane bez sprawdzenia.
 
Wzor skargi:
1.Twoj Nick: eXizoo
2.Kto zawinil? (Admin/Gracz): Admin
3.Nick admina/gracza ktory zawinil: UczeSieStrzelacNaFaleImigrantow
4.IP/SID oskarzanego*:   #1 UczeSieStrzelacNaFaleImigrantow STEAM_1:0:1239878750  89.74.95.90  Nonsteam  ZmienneIP
5.Data i godzina: 17.06.2016 - 01:55:25 (około)
6.Dowody (demko/screeny/swiadkowie):
albo
7.Opis sytuacji:
 
Wszystko zaczęło się od tego że zostałem sam na 2 terrorystów + paka. Poszedłem galą wiedząc że i tak już paki nie rozbroję (nie chciałem dać im zachować) lecz na a nikogo nie było a na zegarze 9 sekund (BYŁEM NA GALI) a ja jestem bez defa, myślę sobie[..] nic z tego nie będzie, poszedłem w trupa zachowywać awp i ADMIN DAŁ MI SLAY ZA NIE WYKONYWANIE CELÓW MAPY [...].
W następnej rundzie pytam się o co mu chodzi... co to miao być? (Gracze z ct mnie popierali i pisali na say) ale admin nic nie odpowiada więc użyłem ciut cięższych słów i dostałem bana za kulturę.
 
PRZYTACZAM PUNKT Z REGULAMINU:
 
3.2.2 Dozwolone jest używanie wulgaryzmów, ale z umiarkiem.
 
Więc za kulturę kick był nie słuszny (lub powód dla mnie nie zrozumiały). Po powrocie na serwer już na prawdę się wkurwiłem
(no nie mogę inaczej tego wyrazić) i napisałem żeby mnie zbanował bo chciałem wiedzieć kto jest takim cudownym adminem i napisałem tą skargę... Nie wiem czy wszystko napisałem, czy czegoś nie pominąłem.
Wiem że z mojej strony trochę także przegiąłem ale wszystko zaczęło się od admina...
 
 
*IP/SID oskarzonego otrzymujesz wpisujac w konsole amx_ip
 
Skarga napisana bez wzoru zostanie odrzucona, a autor otrzyma warna.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko odpowiem.

Zacznę od slay'a, dostałeś za brak realizacji celów mapy po wcześniejszym napomnieniu graczy, czego nie muszę mówić a zrobiłem na ogólnym  "CELE MAPY" ( a ty Panie uciekałeś od paczki będąc na gali, gdy było 15s do wybuchu). Kick'a dostałeś za wielokrotną obrazę admina (nie sikaliśmy razem do piaskownicy żebyś tak do mnie mówił). Ban na 5min za ponowne obrazy i groźby. Dodam tylko ze idę według kolejności regulaminowej. Następne tego typu zagrywki będą karane dłuższym wykluczeniem.

 

Do zamknięcia.

 

@ a co do punktu regulaminu, do którego się odniosłeś. Musisz nauczyć się rozróżniać używanie wulgaryzmów, podpowiem że jeżeli używasz ich w kierunku konkretnej osoby --> obrażanie a nie przeklinanie.

Edytowane przez Bob Lee Swagger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jakby bylo te 15 sekund (a nie bylo, bo bylo 9) to myślisz ze bym biegl bezmyślnie do tej paki jezeli w grze jest 2 terrorystów? Ty jesteś vipem wiec bron masz od razu a ja nie :-) ja na awp zbieram 3 rundy... O celach mi napisałeś a ja odpowiedziałem że nie wykonam bo nie mam czasu A GRACZE PISALI NA SAY I BRONILI MOJEJ RACJI. Czemu nie odpowiedziałeś jak Cie pytałem o to co ty odwalasz? Miałeś obowiązek mi wyjaśnić o co Ci chodzi.... Bo slay sa nic to nic innego jak nadużywanie funkcji co skutkuje przyjęta skargą. :) nie wiem czemu Cie tak dziwola moja reakcja... Pisze do admina co on odwala a ten na gracza ma wyjebane... Prosze o nick bo nie wiem nawet na kogo napisac skargę a Ty dajesz Bana z powodem grozisz ADMINOWI? Musiałeś to podkreślić? Jakbym groził któremuś z graczy to bym inaczej byl potraktowany? Grożenie że napiszę na Ciebie skargę to powód do Bana? Daj mi punkt regulaminu :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, że zabiorę głos mimo że nie słyszałem i nie widziałem wszystkiego.

Ogólnie to sprawa opiera się na tym że gracz eXizoo chciał zachować AWP na które musiał zbierać 3 rundy i nie miał szans rozbroić paki bo nie doszedł by w tak krótkim czasie z gali.

Admin go skillował i przez to gracz eXizoo stracił AWP i o to tyczy się spór.

 

Uważam, że należy sprawdzić regulamin i zobaczyć czy gracz eXizoo miał prawo tak postąpić i zachować AWP ?

Jeśli regulamin pozwala zachować broń i zrezygnować z rozbrajania paki w tej konkretnej sytuacji jaką opisał gracz eXizoo to skarga jest zasadna i powinna być przyjęta.

 

Jest jedno ALE - gdzie tu jest cholera regulamin Only DD2 bo ja szukam i nie widzę... na FFA był na widoku i był podpisany temat "Regulamin FFA", a tutaj gdzieś ukryty jest ? Czy jest taki burdel na forum ?

 

Dalsze poczynania Admina vs eXizoo kompletnie nie mają znaczenia, bo to są emocje za niesłuszne potraktowanie itd...

 

Więc może niech któryś z opiekunów się wypowie i przytoczy regulamin który powie czy admin popełnił błąd czy nie...

 

:)

 

PS: byłem świadkiem tej sytuacji dlatego zabieram głos.

 

@@

Dobra już mam regulamin, a więc CELE mapy na dd2 to świętość i musisz je wykonywać dlatego admin w tej sytuacji miał rację i postąpił regulaminowo dał Ci ostrzeżenie na y@@, a później dopiero stosował "slay", więc tak czy siak nie masz racji Graczu :)

 

Jedna sprawa na koniec do której oświecił mnie Polaczekkkkkkkk:

eXizoo kolego ty jesteś w sumie roszczeniowy bo piszesz skargę na każdego admin o CELE co potwierdza twoje ewidentne nie wykonywanie ich, przypomnij sobie jak na mnie pisałeś skarge na FFA (tylko, że FFA miało inny regulamin i Ci się udało...)

Edytowane przez QubaS
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulamin każdy teraz będzie interpretował na swoją korzyść. Admin powinien umieć rozróżniać kampienie przed paką, a umyślne zachowanie przez gracza broni. Oraz nie działać pod naciskiem reszty graczy. Nie będę oceniał czy tego czy ban jest słuszny czy też nie, bo od tego są opiekunowie. Należy pamiętać, że największą sztuką w adminowaniu jest myślenie, a nie ślepo trzymanie się regulaminu.
Tu macie podobną skargę do porównania: http://forum.cs-classic.pl/topic/47449-skarga-qubas/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po sprawdzeniu demka okolo 7:40 , byłes na gali , co dopiero pake podkladali . miales duzo czasu 33sek  jak zabiles 2 tt zostalo ci 25sek i def leżal tez na gali koło ciała mozesz sobie sprawdzic na demku , po prostu wczesniejsze 3 rundy zbierales na awp  i ucze cie zabil od razu na poczatku gry jak celowales na resp tt "pewnie cie krew zalała"  potem znowu uzbierałes i nie chciales poprostu je stracic wiec olałes pake ( słuszny slay) .A co do kultury  3.2.4 Zabrania się ubliżaniu Administratorowi serwera.  + kultura u@ 

 

Cos od siebie dostałes slusznie slaya i zaczłes go straszyc nawet moze obraziłes nie wiem jak to odebrał ...... i poleciałeś skarge napisac ... żałosne to było 

 

 

A jak by cie admin straszył banem ? to bys tez skarge napisał pewnie i znajdz mi w regulaminie pkt. o straszeniu banem ... skarga napisana na siłe ..

Edytowane przez RUDASLASKA1920
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności