Skocz do zawartości

Tajemniczy numer


Umciaak *

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

 

Dziś około godziny 17:00, nasza koleżanka z forum Nessia otrzymała telefon od "csc" i osoby podszywającej się pod Omege. 

Omega został oczyszczony, z zarzucanego mu czynu.

 

Pytanie, kogo to numer? 695387143

 

Nadawca głupiego telefonu niech wie, że sprawa ma trafić na policję!

 

 

A co ktoś powiedział, że aż na policję? ;d

Krypton

Edytowane przez Umciaak
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że Nessia nigdzie publicznie nr nie podawała?? Jeśli komuś z sieci podała to niech szuka wśród tych osób, a dalej niech te osoby szukają wśród kolejnych, bo coś mi się wydaje, że mógł pójść łańcuszek, nie wiem co Nessia usłyszała ze słuchawki, ale pewnikiem to była osoba co nie lubi Omegi :D

 

PS. jak macie możliwości to zacznijcie wysyłać na ten nr, sms z bramki internetowej :D

Edytowane przez Corey Graves
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po głosie nie dało rady sobie z kimś skojarzyć? Nie wiem, może wcześniej gdzieś umieszczała numer, albo ktoś z posiadających go, po prostu komuś przekazał? Nie mam pojęcia jak pomóc :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co policja zrobi ?? Chyba nie znacie Polskiego wymiaru sprawiedliwości :D

 

Art. 190a. § 1. Kto przez uporczywe nękanie innej osoby lub osoby jej najbliższej wzbudza u niej uzasadnione okolicznościami poczucie zagrożenia lub istotnie narusza jej prywatność, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

§ 2. Tej samej karze podlega, kto, podszywając się pod inną osobę, wykorzystuje jej wizerunek lub inne jej dane osobowe w celu wyrządzenia jej szkody majątkowej lub osobistej.

§ 3. Jeżeli następstwem czynu określonego w § 1 lub 2 jest targnięcie się pokrzywdzonego na własne życie, sprawca podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.

§ 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 następuje na wniosek pokrzywdzonego.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawidia trochę się zagalopowałeś :) Byłem 3,5roku uczony prawa i wiem że policja dużo z tym nie zrobi ,po pierwsze ,treść rozmowy ,jaka ona była ? Jeżeli ktoś z tej drugiej strony groził to i tak nikomu brać się nie będzie za to chciało bo takich telefonów może być kilka a nie jeden ,bo osoba oskarżona może powiedzieć że to był żart a jeden taki telefon każdy daruje i dostanie taka osoba tylko pouczenie.

Art. 190a. § 1. Kto przez uporczywe nękanie innej osoby lub osoby jej najbliższej wzbudza u niej uzasadnione okolicznościami poczucie zagrożenia lub istotnie narusza jej prywatność, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

Dokładnie uporczywe nękanie ,a jaką mamy pewność że ta osoba "uporczywie nęka" ? Puki co żadnej np dlatego że było tylko zapytanie czyj to numer i nie podał tutaj Umciak treści rozmowy ,chciałbym bardziej się rozpisać ,ale nie mam czasu niestety :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Do mnie kiedyś dzwonił ktoś nękający. Sprawa się skończyła na policji. Nie wiem czy mogę pisac o szczegółach, ale jakby ktoś chciał o tym pogadać to zapraszam. Tak czy inaczej powazna sprawa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Brak aktywności.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności