Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga


eQu

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick: eQQ
2. Kto zawinił? (admin/gracz):Admin 
3. Nick oskarżonego: Dex
4. Steam_ID oskarżonego: STEAM_0:0:42353930
5. Data i godzina zdarzenia: 23-06-2016 od 10;16
6. Mapa: de_mirage 
7. Opis sytuacji: Nasz admin Dex napisał : kurwa nie pogram znowi siorta wrocila ;d

Po czym odpisałem mu : a tak może bez tej kurwy co ?
A on napisał : a co przeszkadza Tobie?
A ja na to : tak
A on na to :  ja tu widzę tylko 2 graczy oprócz mnie i cryptona
Z tego co wiem admin powinien być opanowany i umieć rozmawiać z ludźmi 
A teraz druga sytuacja gościu miał reklamę w nicku to napisałem na @ że ma reklamę to go kickneli
Na koniec mapy Dex napisał że nie ma nic do reklam w nicku tylko i by go zostawił gdyby nie regulamin.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahahah wiedziałem <#3

 

Po pierwsze - z tego co wiem mozna raz na jakis czas napisac jakies slowo wulgarne sek w tym zeby tylko zbyt czesto tego nie naduzywac.

Po drugie byly tylko 4 osoby na serwerze w tym 2 adminów ( Ja i Crypton) oraz Ty z jakims graczem. Sadzilem ze nie bedzie to nikomu przeszkadzac jesli napisze "kurwa". No ale jak widac Eqq jeestes jednak osoba posiadajaca wielka kulture, ktorej napisanie raz na cala mape "kurwa" przeszkadza. Skoro Tobie tak to przeszkadza to moze powinienes sam na siebie pisac skargi bo uwierz mi nie raz Ci sie zdazy powiedziec na czacie jakies wyzwisko czy przeklenstwo. Troche smierdzi hipokryzja. Moze napisz skarge na mnie ze Ciebie nie banuje za Twoje przeklinanie raz na jakis czas :)

 

Co do drugiej sytuacji to troche nie wszystko napisales :)

Tak napisales na u@ ze gosciu ma reklame i Krypton mu powiedzial aby zmienil nick lecz tamten zbyt dlugo wzlekal to dal mu kicka na drugie ostrzenie. Gracz wszedl ponownie i zmienil nick.

Na koncu mapy zapytalem go czego ta reklama dotyczyla, a dotyczyla ona strony 1v1 gdzie mozna wygrac kase. Dopisalem na koniec ze nie mam nick do reklam KTORE NIE REKLAMUJA INNYCH SERWEROW. Napisalem szczerze ze bym go zostawil gdyby nie regulamin bo mi reklama takiej strony osobiscie nie przeszkadza ale jednak jestem adminem i musze przestrzegac regulaminu.

 

 

Wiem, że mnie nie lubisz i chcesz zebym nie adminowal ale jak tak bardzo Ci na tym zalezy to napisz jakas lepsza skarge z sensem.

Edytowane przez Dexterovsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to trochę śmieszne, napisanie jednego przekleństwa tak bardzo ci przeszkadza. Proszę cie. Tak troszkę zajeżdża hipokryzją, bo zachowanie kultury na czacie u ciebie jest gorsze. Nie będę juz nawet pokazywać, zbędne.

 

A co do reklamy, to  jak napisał Dex, że mu to nie przeszkadza, ale taki jest regulamin. Więc ja tu nie widzę nic złego, wręcz przeciwnie dobra reakcja (stosuje się do regulaminu). Nawet ja czasami nie zauważam reklam, nie jesteśmy robotami, żeby widzieć wszystko. Zwróciłeś im uwagę, spoko, zrobili to co mogli zgodnie z regulaminem, okej.

Ale za bardzo nie rozumiem w ogóle tej skargi. Możecie się nie lubić. Ale, proszę bez tego na serwerze.

 

Skarga Odrzucona. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności