Skocz do zawartości

[Skarga]raveN


DAAMIAAN

Rekomendowane odpowiedzi

Tagi tematu:[skarga] Nick osoby, ktora zawinila lub twoj.
Inne nazwy tematow skarg beda zamykane bez sprawdzenia.
 
Wzor skargi:
1.Twoj Nick: DAMIAN
2.Kto zawinil? (Admin/Gracz): Admin
3.Nick admina/gracza ktory zawinil: raveN
4.IP/SID oskarzanego*: Nie mam ale kazdy wie o kogo chodzi
5.Data i godzina: 2016-06-22 - 21:23:26
6.Dowody (demko/screeny/swiadkowie): gracze co grali... (Dexter), możecie jeszcze amxbans
                                                                      sprawdzić
7.Opis sytuacji:Sorry za tamta pierwsza skarge ale przyznam troche pijany bylem jak ją pisalem.
                          No jak tam pisalem wszedłem na serwer z innym nickiem bo chciałem coś zobaczyć
                          nie mogłem zmienić nicku bo nie żyłem to zmienilem nick w nastepnej rundzie.
                          Straciłem lvl na wszystkich klasach to chciałem reconnect zrobić, bo wtedy bym  lvl
                          odzyskał. Byłem w tt w tej rundzie kiedy chciałem reconnect zrobić, chciałem żeby
                          Dexter mnie zabił bo w tt nie mogę reconnect zrobić. No jak mówiłem Dexter mnie
                          zabil i następny był w tt. Zrobiłem reconnect i miałem przechodzić mapę, trochę
                          przeszedłem i raveN dał mi bana na godzinę za ucieczkę z tt. Oczywiście zrobiłem
                          reconnect po tym jak dexter mnie zabił. Według mnie ban za nic.
 
                          Jakby co to ban u mnie zawsze trwa 3 razy dłużej...
 
 
*IP/SID oskarzonego otrzymujesz wpisujac w konsole amx_ip
 
Skarga napisana bez wzoru zostanie odrzucona, a autor otrzyma warna.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mam inny czas kazdy ban u mnie trwa 3 razy dluzej da na 1 h to bede mial 3 h i nie ucieklem z tt dexter mnie zabil i reconnect zrobilem

 

Jakby każdy ban dla ciebie od reveNa był 3 razy dłuższy to byś wczoraj dostał nwm na 3 dni jakby reveN normalnie zbanował ale słuchaj człowiek nie robot może nie widział jak ciebie zabiłem to że jest adminem nie oznacza że się nie pomyli.

A jeśli chodzi o tą prowokacje i tłumaczenia na forum to ban słuszny bo kto normalny mówi na serwerze że "Teraz się będziesz tłumaczyć" i właśnie forum jest od tego możecie sobie wszystko wytłumaczyć na prywatnym. 

Nie każdy admin jest taki sam jednego mogą sprowokować takie odzywki a drugiego nie.​

I to też nie jest tak że reveN się na ciebie uwziął po prostu ty tym swoim zachowaniem drażnisz go ,nie dość że człowiek pracuje to ty go jeszcze dobijasz

Radze tobie popracować nad zachowaniem bo co drugi admin mi pisze jak ty to denerwujący jesteś np. te twoje bindy.

Edytowane przez TTDexterCT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dex był jedynym świadkiem jakiego wymieniłeś.

Rozumiem, że był tam jakiś ban ze wczoraj na godzinę, z błędu raveNa, i to tyle. Dex też poruszył sprawę prowokacji i ogólnej opinii graczy, a sam wiem, że za dobra to ona nie jest.

 

Ban minął, a raveN jest tylko człowiekiem i może mu się błąd zdarzyć. W tym wypadku niech będzie pouczenie na przyszłość dla wszystkich adminów - sprawdzamy co się dzieje, konsola, admini obecni na serwerze w tym czasie itd..

 

Nie widzę sensu zostawienia tematu otwartego, a więc zamykam, a jeżeli chcecie coś sobie wyjaśniać i się tłumaczyć - od tego jest PW.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności