Skocz do zawartości

[II] Wywiad z Pynią - ambitną imprezowiczką!


Tymbarkowa :3

Rekomendowane odpowiedzi

hahahahaah padam jak to znów słucham xDDD

Mój głos, niee xD

 

Afterki mega xDDD

#Wytnie się.

 

@Rias

Rozumiem, że się pewnie nie podobało, ale nikt cie nie zmusza słuchać.

Edytowane przez Kasiaaa
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błagam, ludziska, nie róbcie tych wywiadów głosowych, bo to wychodzi żałośnie. Żeby robić takie wywiady, trzeba do tego podchodzić spontanicznie, reporter ma za zadanie utrzymywać ciągłość rozmowy i nie powinien tak czytać z kartki jak w tym wypadku słychać. Dziewczyny nie obraźcie się, ale to po prostu wyszło kiepskie :/ Zdecydowanie większą przyjemność sprawia przeczytanie wywiadu, zwłaszcza, że wtedy wszystko jest bardziej dopracowane, redaktor jeszcze ma możliwość poprawek itd., a tutaj? Wszystko wychodzi surowo, sucho, tak byle jak :/
 
Do takiego wywiadu redaktor musi ćwiczyć, przygotowywać się na długo przed. Musi do tego podchodzić na spokojnie, a tutaj biedaczyna była strasznie stremowana, słabo przygotowana ;/
 
Te dziwne kłapnięcie po przemówieniu jednej ze stron mnie rozbraja
 
@ to mi się najbardziej podobało właśnie, to po co mnie przepraszasz? :D

Edytowane przez Rias
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Te dziwne kłapnięcie po przemówieniu jednej ze stron mnie rozbraja

Przepraszam, miałam stanowczo za blisko mikrofon - proszę o wyrozumiałość.

 

Co do wywiadu - bardzo mi się podobało i moim zdaniem nie wyszło tak źle :D

Szkoda, że wypowiedzi, w których używam łaciny nie zostały ucięte, pomimo wcześniejszego zapewnienia, że tak się stanie...ale to już trudno.

Zdjęcia nie komentujemy! XDDDD

Dzięki za śmieszki, za przygotowanie i za obróbkę :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rias nie każdy redaktor ma gadane, ciekawe czy ty byś nie czytał z kartki ^^

 

Pynia gotowa na nowe doznania, HAHAH :D Zróbmy sobie wnuka? XDD

 

Mi wywiad bardzo się podobał, Tymbarkowa coś ty odwaliła, myślałem że ciebie usłyszę -.-

 

Wcale się nie spodziewałem, że Patrycja kocha jedzenie... a obiecywała co innego XD

 

Kasia "Ja mam to czytać całe, naprawdę?!" Wygryw :D

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błagam, ludziska, nie róbcie tych wywiadów głosowych, bo to wychodzi żałośnie. Żeby robić takie wywiady, trzeba do tego podchodzić spontanicznie, reporter ma za zadanie utrzymywać ciągłość rozmowy i nie powinien tak czytać z kartki jak w tym wypadku słychać. Dziewczyny nie obraźcie się, ale to po prostu wyszło kiepskie :/ Zdecydowanie większą przyjemność sprawia przeczytanie wywiadu, zwłaszcza, że wtedy wszystko jest bardziej dopracowane, redaktor jeszcze ma możliwość poprawek itd., a tutaj? Wszystko wychodzi surowo, sucho, tak byle jak :/

 

Do takiego wywiadu redaktor musi ćwiczyć, przygotowywać się na długo przed. Musi do tego podchodzić na spokojnie, a tutaj biedaczyna była strasznie stremowana, słabo przygotowana ;/

 

Te dziwne kłapnięcie po przemówieniu jednej ze stron mnie rozbraja

 

@ to mi się najbardziej podobało właśnie, to po co mnie przepraszasz? :D

Nie oszukując nie spodziewałam się takiego "hejtu". Przecież chcąc wywiady głosowe, każdy miał świadomość, że my nie jesteśmy profesjonalistami i nie wyjdzie idealnie. Kasia zgodziła się podłożyć głos, a nie przeprowadzała go z głowy bo redaktorem nie jest. Zaczęłyśmy go robić i nawet osobie, która odpowiadała na pytania (w tym przypadku Pyni) było ciężko odpowiadać z głowy, ze względu na to, że zapominała o co ją pytałam gdyż pytania były rozbudowane. To albo będą krótkie wywiady i pytania składające się z 3 słów, albo będzie to rozbudowany wywiad ale czytany ;3 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Kasia zgodziła się podłożyć głos, a nie przeprowadzała go z głowy bo redaktorem nie jest. Zaczęłyśmy go robić i nawet osobie, która odpowiadała na pytania (w tym przypadku Pyni) było ciężko odpowiadać z głowy, ze względu na to, że zapominała o co ją pytałam gdyż pytania były rozbudowane.

Nie hejtowałem tam nikogo, stwierdzałem tylko jak to wygląda. Nie zarzucam ani Kasi, ani Patrycji, że zrobiły to źle, brak tu przygotowań i tej spontaniczności. Taki wywiad powinien wyglądać jak normalna rozmowa przy kawie. Po prostu te wywiady na naszej sieci nie mają większego sensu. Raczej nie ma wśród nas profesjonalisty, a więc nie oceniam tego jak "wywiadu z prawdziwego zdarzenia", oceniam po prostu to co otrzymaliśmy.

 

 

 

Rias nie każdy redaktor ma gadane, ciekawe czy ty byś nie czytał z kartki ^^

Od samego początku ten pomysł był dla mnie zgubiony, bo dobrze wiem, że nikt na tej sieci nie zrobiłby dobrego wywiadu głosowego.

 

Wywiad pisemny zdecydowanie prezentuje się lepiej i uważam, że powinniśmy się tego trzymać, bo nie mamy wtedy do czynienia z tremą, zacinaniem się podczas mówienia itd. Żebyście się dziewczyny na mnie nie gniewały, to powiem, że sam bym lepiej nie zrobił, ale podtrzymuję swoje stanowisko.

 

 

 

To albo będą krótkie wywiady i pytania składające się z 3 słów, albo będzie to rozbudowany wywiad ale czytany ;3

Jak już mówiłem, zdecydowanie czytane

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie te wywiady są spoko na yt czy coś, ale jakoś nie wiem ciężko mi było słuchać ( nie chodzi mi o nikogo z prowadzących czy o Pynie nienie ). Nie wiem czemu tak :/

Wywiad i tak na spory plus, bo trochę roboty z tym jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Odkopię temat nieco, ale aż o dziwo pochwalę! Świetny ten pomysł z głosowymi wywiadami, tyle że trzeba mieć inteligentnego rozmówcę dlatego tu tak fajnie wyszło. Miło się słucha, gratki kobitki (12.42 dialog "ja też" hahaha)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerwony pasek - na dupie albo na brzuchu od oponki xd

Ja również uważam, że spontaniczność byłaby lepsza xd czyli krócej mówiąc nwm czy to do kasi czy tymbarkowej, ale zluzujcie dupska, a nie tak powaznie to prowadzicie xd przecież to moim zdaniem forma zabawy a nie xd

 

Boziu, nie zobaczylem daty .___.

Przepraszam xxd

Edytowane przez xKardzio
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności