Skocz do zawartości

kupno komputera


promistrz

Rekomendowane odpowiedzi

1. Za tą cenę jest to coś bardzo dobrego, z tego co widzę nie znasz się na tym, i może zmylić cię to, że w 3 pc taktowanie procesora jest teoretycznie wyższe bo 2.60GHz a w zestawie nr. 3 tylko 2.40GHz, ale weź pod uwagę to, że w zestawie nr. 1 jest procesor quad core, czyli ma on 4 rdzenie, a w pc. nr. 3 jest to procesor dual core, czyli 2 rdzenie.

2. na pewno nie bo karta graficzna integrowana. tzn. w takim jakim jest stanie to raczej będzie ciężko z grami, chyba że dokupisz karę graficzną (ok. 200zł)

3. Karta Graficzna w tym to kupa, max 30 fps na niskich, procesor też nie powala.

 

Biorąc pod uwagę te 3 zestawienia, śmiało bym brał pc. nr. 1

Jest on zdecydowanie lepszy od dwóch pozostałych, na plus jest w nim procesor i karta graficzna, co tak naprawdę jest najważniejsze. Liczy się też pamięć ram, a zestaw nr. 1 ma go bardzo dużo, jak na kartę graficzną i procesor. Też na plus jest to, że posiada on dysk twardy o pojemności aż 1tb, czyli 1000gb.

Słowem podsumowania myślę że na zestawię nr. 1, po formacie odpalisz zagrasz w CS:GO w ok. 60 fps na średnich, co zapewnia ci w pełni płynną rozgrywkę..

 

Pozdrawiam kivoPL

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie opłaca się żadnego z nich, lepiej użyć tego co posiadasz no chyba że lapek (ale masz bude,dysk, nie wiem jak z zasilaczem,) do tego dokupić powiedzmy jakiegoś intela i3 +płyta,grafika i ewentualnie ramy.

 

A jak z tych wybrać to obstawiał bym 2 ofertę, ale dołożyć powiedzmy gtx 750ti i jeżeli miał byś finanse to ram. 

 

Jeżeli chcesz to dam Ci na PW fajne forum o tym i tam raczej osoby, które siedzą w tym pomogą Ci.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie opłaca się żadnego z nich, lepiej użyć tego co posiadasz no chyba że lapek (ale masz bude,dysk, nie wiem jak z zasilaczem,) do tego dokupić powiedzmy jakiegoś intela i3 +płyta,grafika i ewentualnie ramy.

 

A jak z tych wybrać to obstawiał bym 2 ofertę, ale dołożyć powiedzmy gtx 750ti i jeżeli miał byś finanse to ram. 

 

Jeżeli chcesz to dam Ci na PW fajne forum o tym i tam raczej osoby, które siedzą w tym pomogą Ci.

No mam lapka, jesli mozesz daj to forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, można tak zrobić, że kupić do zestawu nr. 2 kartę graficzną.

ale równie dobrze można kupić pc. za 200 zł i zrobić to samo..

Jeżeli sam nie chcesz w to ingerować (tzn. kupić, podłączyć i grać) to średnio się opłaca zestaw nr. 2

Też miałem doradzać ci dokupienie czegoś do zestawu nr. 2 ale skoro nie masz na ten temat żadnej wiedzy, to lepiej tego nie robić, bo możesz jeszcze coś zepsuć, wiem, że ludzie mi zaczną pisać "Ale wymiana tego to jest bułka z masłem" itp. Dla was może tak, ale dla człowieka który nigdy nie miał z tym styczności jest to trudne.

 

Pozdrawiam kivoPL

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na 3 ofertach pojdzie cs:go. 500 fps normalnie, 300 fps przy streamowaniu FHD, jedynie przy gta v na ultra mozesz miec lekkie dropy z uwagi na generujacy sie swiat w multiplayer i w singlu. Crysis 3 oraz najnowszy wiedzmin moze isc na srednich z uwagi na wymagania gry. Uwazaj na lekki dymek podczas OC. A gdy bedziesz kompa uzywal w gorace dni, radze Ci otworzyc okno, boczna scianke i cd-romy aby sie lepiej wentylowal. A gdy bedzie sie przegrzewal, wstaw wentylator. Koniecznie na zimne powietrze, jak szkoda Ci pradu podlacz chomiki pod niego. Pozdrawiam, KOMPUTER_MANIAK z polecenia hakjera bonzo.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

nie opłaca się żadnego z nich, lepiej użyć tego co posiadasz no chyba że lapek (ale masz bude,dysk, nie wiem jak z zasilaczem,) do tego dokupić powiedzmy jakiegoś intela i3 +płyta,grafika i ewentualnie ramy.   A jak z tych wybrać to obstawiał bym 2 ofertę, ale dołożyć powiedzmy gtx 750ti i jeżeli miał byś finanse to ram.    Jeżeli chcesz to dam Ci na PW fajne forum o tym i tam raczej osoby, które siedzą w tym pomogą Ci.
 

 

Nie każda obudowa nadaje się do upgrade części kompa ;) 

 

 

 

1. Za tą cenę jest to coś bardzo dobrego, z tego co widzę nie znasz się na tym, i może zmylić cię to, że w 3 pc taktowanie procesora jest teoretycznie wyższe bo 2.60GHz a w zestawie nr. 3 tylko 2.40GHz, ale weź pod uwagę to, że w zestawie nr. 1 jest procesor quad core, czyli ma on 4 rdzenie, a w pc. nr. 3 jest to procesor dual core, czyli 2 rdzenie
 

 

To by nawet największy dysmózg dostrzegł, bez urazy ale nie wypowiadaj się bo tak samo nie znasz się jak on i tylko mu robisz whiskas z mózgu.

Dual core i quoad core to chyba oczywiste ,że 2 i 4 rdzenie :D

 

 

 

Biorąc pod uwagę te 3 zestawienia, śmiało bym brał pc. nr. 1 Jest on zdecydowanie lepszy od dwóch pozostałych, na plus jest w nim procesor i karta graficzna, co tak naprawdę jest najważniejsze. Liczy się też pamięć ram, a zestaw nr. 1 ma go bardzo dużo, jak na kartę graficzną i procesor. Też na plus jest to, że posiada on dysk twardy o pojemności aż 1tb, czyli 1000gb. Słowem podsumowania myślę że na zestawię nr. 1, po formacie odpalisz zagrasz w CS:GO w ok. 60 fps na średnich, co zapewnia ci w pełni płynną rozgrywkę..

 

Wooow serio??? powiedz mi, skąd ty bierzesz takie teorie? z google? wikipedii ? a może z pseudo forum?

Na 550 Ti spokojnie 300 fps w csgo wyciągnie, ja na swoim gtx 570, który jest zblizony parametrami do 550ti wyciągam 300, tak więc nie mów ,że ok 60 fps będzie miał max na średnich.

 

1 zestaw nie jest zły, stary tylko troche procek jest, na krótką mete dobry jest to zestaw. 

Kwestia wymiany past i małej konserwacji i będzie śmigał ładnie.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie szukal na OLX. Lepiej samemu skompletować z części, kupić osobno części tam gdzie taniej i potem złożyć. Wyjdzie taniej i poza tym wiesz co masz. Ja tak zawsze robię. Rozejrzyj sie za komponentami u siebie w miescie np. przez allegro.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak kupuje ten 1 komputer za 800zl , utargowalem za 650 :D

 

masz mózg ? bedziesz na tym grał w bierki, mario czy tibie ?

Dla gracza ? Ram 2x Kingston & 2x Geil łącznie 8GB DDR2 800Mhz - rzeczywiscie dla gracza. Taki idealny gracz go wystawil, i taki zajebisty go kupil.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://olx.pl/oferta/sprzedam-komputer-do-gier-CID99-IDepqMw.html#dcbc04d13b <--- Na tym pograsz w csgo

http://olx.pl/oferta/komputer-pc-dla-gracza-core2quad-hd7770-8gb-ram-okazja-CID99-IDfMHAw.html#fbfa5e4101 <-- na tym co najwyżej na botach w rozdzielczości 4:3 i na niskich detalach lub w mario na fullhd, jak wyciągniesz chociaż te 60 fps to będzie cud

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

masz mózg ? bedziesz na tym grał w bierki, mario czy tibie ?

Dla gracza ? Ram 2x Kingston & 2x Geil łącznie 8GB DDR2 800Mhz - rzeczywiscie dla gracza. Taki idealny gracz go wystawil, i taki zajebisty go kupil.

kupilem ten 1 ktory pdalem czyli ten http://olx.pl/oferta...html#dcbc04d13b a bez mozgo to moze jestes i TY .

Edytowane przez ODSMistrz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Brak aktywności.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności