Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga Szalony Profesor


Bracon33

Rekomendowane odpowiedzi

Tagi tematu:[skarga] Nick osoby, ktora zawinila lub twoj.
Inne nazwy tematow skarg beda zamykane bez sprawdzenia.
 
Wzor skargi:
1.Twój Nick: Bracon.
2.Kto zawinił? (Admin/Gracz): Admin.
3.Nick admina/gracza ktory zawinil: Szalony Profesor.
4.IP/SID oskarzanego*: Nie potrzebne.
5.Data i godzina: 2016.06.26 20:35
6.Dowody (demko/screeny/swiadkowie): The_GanjaMan_PL, BORIXONDZ, zajac.
7.Opis sytuacji:Była Sobota  już był koniec dnia  i BORIXONDZ miał życzenie  i żądał  KillDay w Poniedziałek.Następnego dnia  parę osób się buntowało.A w Poniedziałek Szalony Profesor powiedział ,że nie będzie  KillDay bo się buntowaliśmy i za to dał Polowanie.
 
*IP/SID oskarzonego otrzymujesz wpisujac w konsole amx_ip
 
Skarga napisana bez wzoru zostanie odrzucona, a autor otrzyma warna.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak, nie jest napisane, ze muszę spelnic życzenia wiezniowi. Jeżeli się buntowaliscie to uznałem że nie chcecie killdaya więc dałem polowanie. Nastepnego dnia po polowaniu dałem wam killdaya, więc nie rozumiem po co ta skarga. Zresztą mówiłem przed daniem polowania, że to jest kara za bunty na freedayu i że gdybyście się nie buntowali bylby killday. A btw nie czaje ze wam się chciało dla takiej blachostki pisać skargę.

Edytowane przez ProfesorekK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak, nie jest napisane, ze muszę spelnic życzenia wiezniowi. Jeżeli się buntowaliscie to uznałem że nie chcecie killdaya więc dałem polowanie. Nastepnego dnia po polowaniu dałem wam killdaya, więc nie rozumiem po co ta skarga. Zresztą mówiłem przed daniem polowania, że to jest kara za bunty na freedayu i że gdybyście się nie buntowali bylby killday. A btw nie czaje ze wam się chciało dla takiej blachostki pisać skargę.

A więc się wypowiem.

 

Po 1

 

Jeżeli się buntowaliscie to uznałem że nie chcecie killdaya więc dałem polowanie.

6.1 Ostatni więzień ma prawo do życzenia pod warunkiem, ze wykonywał wszystkie polecenia, nie zbuntował się lub prowadzący wyraził na to zgodę.

Wyraziłeś zgodę, więc danie tego KD było twoim obowiązkiem.

 

Po 2

 

Zresztą mówiłem przed daniem polowania, że to jest kara za bunty na freedayu i że gdybyście się nie buntowali bylby killday.

 7.6 Ostatni gracz na FreeDay nie ma życzenia. 

Fd to koniec tygodnia więc nie możesz karać za to co gracze robią, sam bdb wież, że cele są otwarte i można robić co się chce.

 

Po 3

 

Jak już pisałem wyżej, wyraziłeś zgodę na spełnienie życzenia, a co za tym idzie musiałeś je spełnić. Nie zrobiłeś tego więc go okłamałeś.

 4.10 Klawisze mają zakaz okłamywania/żartowania sobie z więźniów

 

Po 4

 

BORIXON nic nie powiedział, że nie chce KD, ty jako klawisz nie możesz decydować o tym czy ktoś coś chce lub czegoś nie chce.

 

Jako admin złamałeś 2 pkt regulaminu na raz. Widać przygoda z CS:GO mod nic Cię nie nauczyła. Pozdrawiam

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<p>Automatycznie wygenerowana wiadomość.<br />Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.<br /><br />Twoja skarga została przyjęta!<br /><br />Pozdrawiamy<br />Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów </p>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności