Skocz do zawartości

[ODRZUCONA][Skarga] Mefiuuu, Rebio


Mazowiecki Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Tagi tematu:[skarga] Nick osoby, ktora zawinila lub twoj.
Inne nazwy tematow skarg beda zamykane bez sprawdzenia.
 
Wzor skargi:
1.Twoj Nick: Mazowiecki Marcin
2.Kto zawinil? (Admin/Gracz): Admini
3.Nick admina/gracza ktory zawinil: Mefiuuu lub REBIO, MISTRZ
4.IP/SID oskarzanego*: Poszli z serwera wiec nie mam. 
5.Data i godzina: 03 lipca 2016 godzina 21:28
6.Dowody (demko/screeny/swiadkowie): screeny


pre_1467488657__mefiuu.jpg


pre_1467488693__20160701214313_1.jpg

Niesłuszny kick adminie, można przeklinać, nikogo nie obraziłem. Obraziłem wcześniej, ale wróciłem po banie.

pre_1467488809__20160701213344_1.jpg


W tym czasie mógłbyś poczytać regulamin i douczyć się co nie co. Na pewno lepiej zagospodarowany czas. 



7.Opis sytuacji: No cóż, Mefiuuu uważa że jest wszechmocny i może banowac kiedy chce i za co chce. 
Zarzekał się że to nie on dał kicka, więc kick Rebia był niesłuszny. Celowo gram na innym nicku żeby zobaczyć jak reagujecie do innych ludzi. Wyszło wzorowo. Swoich kumpli nie potraficie zbanować. 
A i jeszcze jedno. Jeśli ktoś ma w nicku "Twoja Stara" to podlega to pod obraźliwy nick a wtedy trzeba kickować z napisem zmień nick. Nie ma pobłażania. Jak chcesz wprowadzić swój regulamin, to na własnym podwórku. Elo.


 

 
*IP/SID oskarzonego otrzymujesz wpisujac w konsole amx_ip
 
Skarga napisana bez wzoru zostanie odrzucona, a autor otrzyma warna.

*Zeus - To niech zaczną. 1.2.5, 1.2.2 wyraźnie napisane. Doskonale wiem co to znaczy "xd" 

Dzisiaj na serwerze jeden z graczy napisał J*bać Cie Robio. Dostał bana z powodem "obraza admina"
Nie ma takiego admina jak Robio. Powinien dostać za zwykłą obrazę.

Chciałbym jeszcze dopisać "mistrz" że jakim cudem został zbanowany przez ciebie, AK98ZABIJAKA na tydzień za obrazę admina skoro w punkcie  jest napisane.
7.6 Zabrania się ubliżaniu Administratorowi serwera [1 h > 3h > 1 dzień]  
żeby nie być gołosłownym
pre_1467490718__ban.png

Mefiuuu w AMX [OPUBLIKOWANO ZA ZGODĄ 
The_GanjaMan_PL]


pre_1467491395__beztytulu.png


Opiekunowie weźcie się za ten serwer. I zamknijcie w końcu rekrutację lub zawyżcie wymagania. 
PS. Jak odbierasz mi flagi, to napisz dokładnie za co. Podaj screeny i różne dowody że coś zrobiłem nie tak.


*Mistrz. Wiem. Ryj, to ma takie zwierzę jak świnia. Jesteś taki kulturalny przecież. Szkoda że zapomniałeś jak przeklinałeś na czacie admina y@@, Łyso ci?
Co do śpiewu. Na życzenie. Zawsze pytałem czy to nie przeszkodzi. 
*Zeus 2 nie spamuj, używaj opcji edytuj. Właśnie o to tu chodzi że nie masz prawa dać perma choćby i obrażał Twojego psa. Tu są reguły których trzeba przestrzegać.

Edytowane przez Mazowiecki Marcin
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin o co Ci chodzi? Rozumiem kick nie słuszny. Mówiąc "bede cie banowal kiedy chce" zartował... Dopisał chwilke później "xd". A jesli nie wiesz co to znaczy wcześniej wspomniane "xd" zapytaj wujka google. A jesli chodzi o gracza, który ma w nicku "Twoja Stara" nie banuja go nawet opiekunowie serwera.

 

Sorry za bledy ale pisze przez telefon, bo sie staram kompa naprawic xd

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta osoba notorycznie mnie obrazala i w dodatku obrazal tez moja rodzine... Nie pozwole sobie na takie traktowanie , nie mam nic do zarzucenia sobie.

Masz tu jeszcze potwierdzenie powyzszego zdania : http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=10816

Edytowane przez ODSMistrz
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tagi tematu:[skarga] Nick osoby, ktora zawinila lub twoj.
Inne nazwy tematow skarg beda zamykane bez sprawdzenia.
 
Wzor skargi:
1.Twoj Nick: Mazowiecki Marcin
2.Kto zawinil? (Admin/Gracz): Admini
3.Nick admina/gracza ktory zawinil: Mefiuuu lub REBIO, MISTRZ
4.IP/SID oskarzanego*: Poszli z serwera wiec nie mam. 
5.Data i godzina: 03 lipca 2016 godzina 21:28
6.Dowody (demko/screeny/swiadkowie): screeny

 

 

pre_1467488657__mefiuu.jpg

pre_1467488693__20160701214313_1.jpg

 

Niesłuszny kick adminie, można przeklinać, nikogo nie obraziłem. Obraziłem wcześniej, ale wróciłem po banie.

 

pre_1467488809__20160701213344_1.jpg

 

W tym czasie mógłbyś poczytać regulamin i douczyć się co nie co. Na pewno lepiej zagospodarowany czas. 

 

 

 

7.Opis sytuacji: No cóż, Mefiuuu uważa że jest wszechmocny i może banowac kiedy chce i za co chce. 

Zarzekał się że to nie on dał kicka, więc kick Rebia był niesłuszny. Celowo gram na innym nicku żeby zobaczyć jak reagujecie do innych ludzi. Wyszło wzorowo. Swoich kumpli nie potraficie zbanować. 

A i jeszcze jedno. Jeśli ktoś ma w nicku "Twoja Stara" to podlega to pod obraźliwy nick a wtedy trzeba kickować z napisem zmień nick. Nie ma pobłażania. Jak chcesz wprowadzić swój regulamin, to na własnym podwórku. Elo.

 

 

 
*IP/SID oskarzonego otrzymujesz wpisujac w konsole amx_ip
 
Skarga napisana bez wzoru zostanie odrzucona, a autor otrzyma warna.

*Zeus - To niech zaczną. 1.2.5, 1.2.2 wyraźnie napisane. Doskonale wiem co to znaczy "xd" 

 

Dzisiaj na serwerze jeden z graczy napisał J*bać Cie Robio. Dostał bana z powodem "obraza admina"

Nie ma takiego admina jak Robio. Powinien dostać za zwykłą obrazę.

 

Chciałbym jeszcze dopisać "mistrz" że jakim cudem został zbanowany przez ciebie, AK98ZABIJAKA na tydzień za obrazę admina skoro w punkcie  jest napisane.

7.6 Zabrania się ubliżaniu Administratorowi serwera [1 h > 3h > 1 dzień]  

żeby nie być gołosłownym

pre_1467490718__ban.png

 

Opiekunowie weźcie się za ten serwer. I zamknijcie w końcu rekrutację lub zawyżcie wymagania. 

PS. Jak odbierasz mi flagi, to napisz dokładnie za co. Podaj screeny i różne dowody że coś zrobiłem nie tak.

 

*Mistrz. Wiem.

 

 

Chyba powinienes wiedziec za co straciles admina, notoryczne puszczanie muzyki prze mikro , przeklinanie , darcie ryja przez mikro ( Twoim zdaniem to spiew ) to chyba powinno wystarczyc

Opiekuni wzieli sie za serwer wywalajac Ciebie z posady admina , teraz masz im to za zle i chcesz pokazac ze opiekunowie nic nie robia , a to nie prawda.

Edytowane przez ODSMistrz
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz ja się wypowiem w swojej sprawie :-))

 

Bana dostałeś za napisanie " Pizdy jebane mnie biją które mają 14 lat " Lub coś w tym stylu, ponieważ sam się potem przyznałeś. Ale oczywiście tego na screenie nie pokazałeś no bo po co? ;] Ban był słuszny ( Przynajmniej ja tak uważam ) Ponieważ to ja wtedy ciebie zabiłem. A co do kicka to nie ja ci go dałem, tylko Marta możesz się jej zapytać. A co do " Sam sobie go odebrałem" Lub " będę cie banował kiedy chciał" to było w celach humorystycznych. Ale potem wyjaśniłem, że go otrzymałem od Miłego Pana i Pani czyli Pawła oraz Marty. Moim zdaniem popełniłem jeden błąd... Czyli wdałem się z tobą w dyskusje oraz wziąłem to na żarty. To tyle z mojej strony DOBRANOC! :]

 

Myślałem Mazowiecki, że jesteś bardziej ogarnięty... A tutaj swoich ziomków zdradzasz -.- Zawiodłem się na tobie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja skarge oczywiście odrzucam Mazowiecki Jeszcze raz kiedykolwiek puscisz muzyke na tym serwerze bedziesz w jaki kolwiek sposób utrudniał gre, kłamał, itp,itd gwarantuje ze dostaniesz perma. Juz mnie nie interesuje  to że znamy sie długi czas  od bynajmniej 3 msc robisz patologie na tym serwie.

Moze musisz zmienć serwer zeby odnaleść sie na nowo jak bylo kiedyś...

Na serwie nawet przy mnie puszczaleś nie raz muzyke oraz twoje słowa wypowiedziane do innych były nie ciekawe i już wtedy myślałem o PERMIE

To wszytstko z mojej strony i ostrzegam że następnym razem nie będe sie zastanawiał....

Nawet na Pw mam wiadomości odnośnie twojej osoby narq

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności