Skocz do zawartości

Ustawienia a regulamin


RedMisiek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Ponownie :-)

Po dokładnym zapoznaniu sie z regulaminem doszedlem do wniosku ze mam zle ustawienia: D3D 16bit.

Zmienilem na opengl 32biy czy tak ma zostac ? czym spowodowany jest zakaz czy chodzi o klatkowanie ?

Z gory dzieki za odpowiedzi :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.2.1 Zabrania się grania na grafice 16'bitowej (Software oraz D3D). 

Nie mozesz grac na tej grafice bo podobno grajac na takiej grafice nie widac smoke czy cus , graj po prostu na grafice OpenGll

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz więcej przez smoke niż powinieneś, chociaż na 32 bitach i open gl też idzie zrobić by widziec przez smoke

 

Problem z ustawieniami równymi u każdego można załatwic pluginem, lecz z tego co wiem na ns nie wymusisz opengl czy jakoś tak (plugin działa na steam serwerach) lecz jak by się usiadło i pokombinowało to może by dało rade.

Edytowane przez Destroyer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok rozumiem dzieki. wlasnie do tego punktu regulaminu nawiazywalem swoj temat.teraz wiem czemu czasami bardziej doswiadczeni gracze mowili ze mnie klatkuje. teraz zostawiam na stale opengl
+32bit mam nadzieje ze nie zmieni mi to jakosci grania. a nie chce sobie ulatwiac i widziec przez smoke jak uczciwie to uczciwie dlatego nie rozumiem tych co sie odpalaja zadna to przyjemnmosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności