Skocz do zawartości

Regulamin


RedMisiek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowny świat csa :-)

Chciałbym poruszyć temat zmiany regulaminu jaka miała miejsce jakiś czas temu.

Co o tym sądzicie ? no i oczywiście czy wyszło nam to na dobre.

Nie wiem jakie macie zdanie na ten temat ale moim zdaniem gra straciła to coś :-)

Kończy sie na tym że 3/4 ct raszuje albo 3/4 tt stoi połowę rundy (może i wiecej ) na respie i kampi.

Wcześniej częsciej gracze pamietali o tym ze w cs chodzi o coś takiego jak CELE.

Wiem, pewnie niektórzy pomyśla: "i kto to pisze ten co tylko za skrzynką na a siedzi :-)" no ale cóż,

chyba trzeba byłoby częściej przypominać o celach i ponownie ten nasz mały świat w monitorze tym czymś natchnąć.

Zawodowcem może nie jestem a cs urzekł mnie własnie tym czymś, dlatego zaczełem grać czego nigdynie robilem.

Zawsze myślelem ze to bezsensowne glupie gierki ale nie cs to swiat ktory zyje swoim zyciem i zrzesza zajebis..ych ludzi.

Ale poemat strzelilem :-) 3majcie sie ;-)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulamin został zmieniony tak, ze CT może raszować, a TT kampić, ale obie strony mają obowiązek wykonywania celów. 
Propozycję proponuje następnym razem pisać w odpowiednim temacie do tego stworzonym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jak najbardziej się z Tobą zgodzę. Mają obowiązek obie strony, nie wiem takie odniosłem wrażenie że mniej się na tym skupiają teraz ludzie, takie moje wrażenie może się mylę (mam taką nadzieję). Najlepiej jest na początku miesiąc, wtedy wszyscy strasznie walczą o fragi  :ninja: o i wtedy to się gra naprawdę zaje...scie.

I na przyszłość postaram się poprawić z tematami  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli na serwerze znajduje się admin powinien on informować o celach oraz karać za nie wykonywanie ich. Nie wydaje mi się, aby ludzie na początku miesiąca tylko wykonywali cele, ponieważ punkty za bombe nie liczą się do top15

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i to właśnie mnie ciekawiło dlaczego tak jeżeli 3pkt z bombe nie liczy sie do rankingu  :D ale jak wspomnialem to moje zdanie a każdy ma prawo mieć swoje.

jak już tu jestem to mam pyatanie:

czy jest taka opcja żeby na koniec każdego miesiąca robic glosowanie na top gracza servera ( nie chodzi np. najlepszego z tpoki), taki co czymś wiecej sie wykazuje i zeby dostawal vipa wzamian na 30 dni (ja moge sponsorowac nie ma problemu). taki nasz wewnetrzny konkurs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem trzeba troszkę poprawić koordynacje "celów" na dd2 tak jak misiek mówi . Co z tego ze admin pisze Cele , Wykonujemy Cele Mapy . 

 

Ludzie ogarnijcie się trzeba po prostu wprowadzić metodę "slay" za cele np jak ktoś stoi i nie idzie do paki rozumiem idzie gość do paki nue zdarzy szkoda mu awp to coffa dupe a nie ze gosc stanie przed trupem i czeka az tt zacznie wychodzic z bs !

 

 

Takie slay sie przyda moim zdaniem na poczatek rundy ! Gdzie to będzie ukaranie gracza za cele mapy , i będzie miał rundę na przemyślenie swoich "ruchow" 

 

Co wy na to ??   (づ ͠° ͟ل͜ °)づ Lapki W Gore

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U tu kolego się z Tobą zgodzę i to w 100 procentach. Tez często slysze "kur....po co tam szedłem straciłem awp" spokojnie zarobisz na drugą. Albo 25 sek do końca rundy paka na midzie a 3 na respie no litości. Wiem też mi to się zdarza ale myślę że coraz mniej no ale co zrobić. Dlatego chciałbym żeby jakoś się to zmieniło.

 

 

P.S Fox dobry pomysł !

Edytowane przez RedMisiek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jest patologia :D czlowiek chce miec admina np czy cos w moim przypadku gralem na ns przed dostaniem admina i dalej gram na ns gralem na wh z dobre 3,4 lata temu i wtedy to bylo fajne bo ooooo ale dobry ja jestem i wgl takaaaaa radoosc nie :D? a co jezeli admin jest ns i poprostu dobrze gra albo sfarci mu sie dzien ? Odrauz hejt za hejtem nie lubie takiego czegosc ;/ . Kiedys moze kupie steam ale narazie nie mam potrzeby :) Lubie grac sam i uczyc sie w wlasnym zakresie /rzucanie granatow/

A jak masz jakies watpliwosci to pisz do operatora serwera i zglos mu zeby zobaczyl np demko wbil np pod innym nickiem niz zawsze i sprawdzi jak admin gra :) 

 

PS: NS/STEAM DLA MNIE TO BEZ ROZNICY GRAM SWOIMI UMIEJETNOSCIAMI ! / raz idzie gorzej raz lepiej jak w zyciu LUDZIE !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz być adminem, utrzymywać porządek na serwerze (głównie chodzi tu o odpały), a sam grasz na piracie? Coś chyba jest nie tak. Takie jest moje zdanie i go nie zmienię, nie mam szacunku do admina na ns i koniec.

 

 

 

Dla mnie to jest patologia :D czlowiek chce miec admina np czy cos w moim przypadku gralem na ns przed dostaniem admina i dalej gram na ns gralem na wh z dobre 3,4 lata temu i wtedy to bylo fajne bo ooooo ale dobry ja jestem i wgl takaaaaa radoosc nie :D? a co jezeli admin jest ns i poprostu dobrze gra albo sfarci mu sie dzien ? Odrauz hejt za hejtem nie lubie takiego czegosc ;/ . Kiedys moze kupie steam ale narazie nie mam potrzeby :) Lubie grac sam i uczyc sie w wlasnym zakresie /rzucanie granatow/

A jak masz jakies watpliwosci to pisz do operatora serwera i zglos mu zeby zobaczyl np demko wbil np pod innym nickiem niz zawsze i sprawdzi jak admin gra :)

 

PS: NS/STEAM DLA MNIE TO BEZ ROZNICY GRAM SWOIMI UMIEJETNOSCIAMI ! / raz idzie gorzej raz lepiej jak w zyciu LUDZIE !

 

 

Twoja wypowiedź jest za przeproszeniem z dupy, nic nie wnosi, piszesz o jakimś skillu, granatach, farcie,  o co Ci chodzi? XDDD
Nie chodzi o skill, tylko jeśli chcesz być uczciwy i pomagać to czemu grasz na piracie?

Odkąd pamiętam, NIGDY nie dostałem SSów od admina na steamie, a te nsy banują non stop, wystarczy nick zmienić zabić takiego jełopa i leci na specta i za 2 rundy muszę wchodzić na forum. Wynika to z tego, większość nsów to nie ogary i nie potrafi ogarnąć, że ktoś jest lepszy...
Swego czasu na tej serwerowni był admin - NS o nicku Amfetamina. Pewnie niektórzy go kojarzą. Typ był zdrowo pieprznięty, darł się, wyzywał i był mierny w opór. Gdy mój znajomy go zabił od razu dostał ss, wrzucił, wrócił i znów ss. W sumie wrzucał je około 20 razy z czego połowa od Amfetaminy. Niedługo potem Amfetamina wszedł na serwer i zaczął otwierać na każdej mapie, podczas gdy zazwyczaj co rundę wpisywał /rs bo padał za 0. Wchodzę na specta a ten jełop odpalił bezczelnego aima z takimi przeskokami, że już SKILLOWY MANIACZEK ma mniejsze... Kolega stracił admina, potem się wyrzekał, że to nie on, że był w pracy, podczas gdy normalnie gadał przez mikro, a jego głosu się nie da pomylić z żadnym innym. Niedługo potem admin o nicku Trevor - NS też stracił admina za perfidne WH. Dlatego nie szanuję admina na nsie, yo.

Edytowane przez ev1l
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i musze sie z taba zgodzic zaczelem grac na tym servie od zera potem dalem dane znajomemu gra dlugo nawet bardzo dlugo 2 rundy i ban potem to samo x2 i potem sie dziwa ze ludzie serwera unikaja zle wiesci szybko sie rozchodza.....w necie ptaszki szybko cwierkaja....nie rozumiem tego tym bardziej ze trafiaja sie gorsze odpaly i dosc dlugo graja....wiem ja czasem tez pytam czy ktos nie jest czasem odpalony...ale nie na zlosc tylko dla wiadomosci czy to cos zlego? i za co pretensje....lepiej zapytac jak wyzywac sory ale jeszcze nie wszystkich znam....a uwierzcie ze takie zeczy zniechecaja niektorych.... no a chyba o to chodzi zeby byly normalne warunki na servie....a kto pyta nie bladzi !  

a co do tego znajomego to czysty na 100 i co? i ban bo byl lepszy.....evil ma racje ! 

p.s do ns też dobrze prawi

Edytowane przez RedMisiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

p.s do ns też dobrze prawi

 

Sam grasz na ns i pisałeś podanie na admina... Ale się nie dostałeś.

 

Admini na ns niczym się nie różnią od adminów na steamie... Tu chodzi głownie o kontakt.

Nieraz zauważyłem administratorów na platformie ns bardziej ogarniętych od steamów...  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam grasz na ns i pisałeś podanie na admina... Ale się nie dostałeś.

 

Admini na ns niczym się nie różnią od adminów na steamie... Tu chodzi głownie o kontakt.

Nieraz zauważyłem administratorów na platformie ns bardziej ogarniętych od steamów...  

Może i masz racje....a te przypadki to wyjątki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to lepiej nawet zeby byl NA NS niż go wgl nie było na serwerze i nie mógłby utrzymywać porządku ? tyle co ja juz ss , banow porobiłem i reklamuje nieraz serwer po innych zeby ludzie cos grali bo nieraz wgl po 8 osob jest po 14 15 16 to wiesz ...

 

 

A wgl nie chce sie klocic tylko wrocic do wczesniejszej pierdoly co sie tyczyla slay za cele a nie jakies slap  bo ludzie wgl nie reaguja admin pisze robcie cele to tam sie rusza pare krokow kampia potem dalej znow kampia do paki dojda a nie podplantuja bo  wczesniej kampili DLA MNIE POWINNO BYC OSTRZEZENIE I SLAY PO PEWNNYM CZASIE JAK DLUZEJ KAMPI !

Edytowane przez Fox28081995
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to lepiej nawet zeby byl NA NS niż go wgl nie było na serwerze i nie mógłby utrzymywać porządku ? tyle co ja juz ss , banow porobiłem i reklamuje nieraz serwer po innych zeby ludzie cos grali bo nieraz wgl po 8 osob jest po 14 15 16 to wiesz ...

 

 

A wgl nie chce sie klocic tylko wrocic do wczesniejszej pierdoly co sie tyczyla slay za cele a nie jakies slap  bo ludzie wgl nie reaguja admin pisze robcie cele to tam sie rusza pare krokow kampia potem dalej znow kampia do paki dojda a nie podplantuja bo  wczesniej kampili DLA MNIE POWINNO BYC OSTRZEZENIE I SLAY PO PEWNNYM CZASIE JAK DLUZEJ KAMPI !

Fox i o to właśnie mi chodziło.....nie kłóćmy się bo to bez sensu każdy ma prawo do swojego zdania !. a z celami jest dokładnie jak Fox pisze.....tak jakby słowa admina byly nic nie wart...

Ludzie kuźwa mać sznujcie adminów bo bez nich bedzie syf i same odpały.....a słowa admina na servie rzecz świeta !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany w regulaminie

 

2. Rozgrywka

2.1 Każdy gracz musi wykonywać cele mapy.

2.6 Zakaz  kampienia na respie tt od 1:30

 

 

7. Teryfikator banów

7.22 Zakaz kampienia na respie tt od 1:30 Ostrzezenie słowne , slay , ban 5 min

Edytowane przez RUDASLASKA1920
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności